تد کروز هل لایحه برای جلوگیری هالیوود از سانسور فیلم ها برای حزب کمونیست

سناتور. تد کروز (R-تگزاس) است که به دنبال پیشبرد قانونی که ممنوعیت پنتاگون از حمایت از استودیوهای هالیوود که سانسور کردن فیلم های خود را برای نمایش در چین یا که در غیر این صورت تهیه کردن به حزب کمونیست چین.

کروز گفت: هدف از لایحه خود به نام “توقف سانسور بازگرداندن یکپارچگی و حفاظت از فیلم ناطق” (اسکریپت) عمل (pdf) برای قطع نفوذ چین که رژیم کمونیستی اعمال در آمریکا برداشت از طریق فیلم.

“این قانون است که بخشی از ایالت کروز جامع فشار برای مبارزه با چین و آمریکا بیش از آنچه که آمریکایی ها با دیدن و شنیدن که شامل قانون هدف جنگ اطلاعات از حزب کمونیست چین در سراسر بالاتر آموزش و پرورش, ورزش ها فیلم ها برنامه های رادیویی و بیشتر” در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد این طرح اعلام کرد.

Epoch Times Photo
یک نمای هوایی از پنتاگون. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

استودیوهای هالیوود اغلب قرارداد با وزارت دفاع (DOD) به ویژگی های دارایی های نظامی مانند کشتی ها و تانک و جت در فیلم های خود را. به حداکثر رساندن سود با به دست آوردن دسترسی به سودآور فیلم چینی غربالگری بازار studios گاهی اوقات غار به خواسته های چینی بازرسان به تصویر کشیدن رژیم کمونیستی در نور مناسب و یا جلوگیری از لحاف موضوعات حساس مانند نقض حقوق بشر است.

با خودداری از مالیات دهندگان بودجه نظامی دارایی از استودیو که موافق چنین خواسته از پکن پنتاگون خواهد بود خدمت را محدود به چین تلاش در آنچه کروز می گوید: به مقدار اطلاعات جنگ برپا علیه ایالات متحده است.

“حزب کمونیست چین صرف میلیاردها دلار و میلیاردها دلار برای گمراه کردن آمریکایی ها در مورد چین و شکل آنچه شهروندان ما دیدن, شنیدن, و فکر می کنم” این سناتور جمهوریخواه گفت: در انتشار. “همه از این فعالیت ها بخشی از چین در کل از رویکرد دولت برای متراکم کردن نفوذ بیشتری در سراسر جهان از طریق جنگ اطلاعات—و ما نیاز به قرار دادن یک توقف به آن.”

Navy Jet Crash
نیروی دریایی و F/A-18 سوپر هورنت در پرواز پس از سوخت گیری بیش از اقیانوس آرام در نزدیکی سواحل استرالیا در جولای 17, 2019. (ارشد Airman الورا J. Martinez/نیروی هوایی ایالات متحده?AP)

به عنوان مثال هالیوود خودسانسوری برای دلجویی از چینی ها خواسته که در گزارش لس آنجلس تایمز بود که MGM دوباره ویرایش فیلم Red Dawn به نشان می دهد کره شمالی به عنوان مخالف به آنچه که در اصل به معنای چینی نیروهای اشغالگر امریکا است.

کروز که یکی از اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنا قاب این موضوع به عنوان هالیوود بودن “همدستی در چین سانسور و تبلیغات به نام بزرگتر سود.”

او گفت لایحه به طور خاص منع DoD از ارائه دارایی برای هر فیلم که سازندگان خواهد رد به وعده نه به سانسور آن را به عنوان به خوبی به هر فیلم شرکت-تولید شده با یک شرکت چینی موضوع به پکن سانسور و یا به یک استودیو که به تازگی به سانسور آن فیلم برای به دست آوردن دسترسی به بازار چین است.

“اسکریپت قانون خدمت خواهد کرد به عنوان یک بیدارباش با وادار کردن استودیوهای هالیوود به انتخاب بین کمک های لازم را از دولت آمریکا و دلار آنها می خواهند از کشور چین,” او گفت:.

Guam
ناو هواپیمابر تئودور روزولت (CVN 71) گذر اپرا بندر به کشتی آماده به شمال افریقا در گوام در فوریه. 7, 2019. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس ترنس Deleon, Guerrero)

کروز’ ابتکار جدید می آید بر روی پاشنه قبلی خود پیشنهاد برای اصلاح موجود ارتباطات فدرال قانون برای جلوگیری از حزب کمونیست چین از تبلیغ برای آمریکایی ها از ایستگاه های رادیویی در مکزیک و یا کانادا.

“چین نمی باید قادر به راه اندازی فروشگاه در مکزیک و پتو امریکا با تبلیغات” کروز در بیانیه ای گفت.

“هر سال CCP صرف میلیاردها دلار خرید, اخبار رسانه ها و به راه انداختن جنگ اطلاعات به گسترش رسیدن به خود را تبلیغ و توجیه رفتار unflattering و سیاسی ناخوشایند حقایق در مورد آن در رژیم توتالیتر ،” او گفت:.

“ما در حال دیدن این بازی در حال حاضر به عنوان رسانه های خبری در سراسر کشور طوطی چینی نقاط صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس—یک بیماری همه گیر است که می تواند مانع,” او اضافه شده است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de