Tech-گرسنگی دولت ایالات متحده به دنبال صنعت بهترین و درخشان ترین

دنور — در این پست-استیضاح دوران تفرقه و بن بست در پایتخت کشور عمو سام یک پیام برای بالا متحده فن:

من هنوز هم می خواهید شما.

واشنگتن-بر اساس nerd نیروی ضربت به نام ایالات متحده خدمات دیجیتال (USDS) است که به دنبال بخش خصوصی نویسان, برنامه نویسان و مهندسین نرم افزار را به دولت و کاربر پسند برای یک تکنولوژی زرنگ و دانا ایالات متحده است.

راه اندازی پس از سال 2013 سقوط دولت اوباما Healthcare.gov وب سایت USDS استخدام کشور استعداد های با تکنولوژی بالا برای سپاه صلح-سبک تورهای وظیفه برای مقابله با دولت مبرم ترین اطلاعات و مدیریت آنلاین-مشکلات امنیتی.

آن را به طور فزاینده ای نادر تمایز به عنوان یک ابتکار پشتیبانی توسط اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به زمان و سابق USDS کارکنان و مقامات کاخ سفید.

“ما شده ایم مشتاق در مورد USDS پس از یک روز” گفت: Mathew لیره دستیار ویژه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید از آمریکا نوآوری است.

اوایل USDS پروژه — رفع عمومی رو سایت اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک به سبز-دارندگان کارت برای درخواست تمدید الکترونیکی — ممکن است تهمت دولت اولویت های امروز است.

تبلیغات

اما بسیاری از پروژه ها ادامه: امکان دسترسی الکترونیکی به پرونده سلامت برای میلیون ها نفر از مدیکر بیماران و پزشکان آنها; ساختمان قوی و کشتیرانی امور جانبازان سایت; تامین امنیت غیر نظامی سازمان و وزارت دفاع در وب سایت.

“دولت است که فوق العاده کوتاه از مهندسین و طراحان و مدیران محصول” گفت: USDS مدیر Matt Cutts. “شما می توانید درخواست برای وام مسکن بر روی تلفن خود را, اما دولت خدمات موضوع دیگری.”

این سرویس همچنین باعث رشد مدنی tech جنبش کمک به دولت های ایالتی و محلی و همچنین سازمان های غیر انتفاعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه دولت برای USDS شده است نسبتا ثابت است. عامل خارج از دفتر مدیریت و بودجه خدمات رشد کرده است به 180 نفر است. آن 13 میلیون دلار بودجه برگزار شد پس از 2019.

در $4.8 تریلیون طرح بودجه برای سال 2021 سال مالی شروع می شود که Oct. 1 تهمت به دنبال پایین نگه داشتن کسری برش داخلی برنامه و USDS نیست امان در یک پیشنهاد 7 میلیون دلار بود. اما مقامات می گویند این احتمال وجود دارد که سرویس های مشترک برای کار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر نمی دیدن هر گونه کاهش بودجه به عنوان بودجه روند حرکت رو به جلو است.

یک چالش همیشگی است ترغیب به خوبی پرداخت می شود بخش خصوصی تکنسین به دو سال فرصت مطالعاتی از کشور با وجود فضای سیاسی. USDS عمد محدودیت تورهای خود را به ارمغان بیاورد در آخرین استعداد و اجازه می دهد تا آنها را به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از صنعت است.

تبلیغات

Cutts — که پیشگام گوگل موتور جستجو-بهینه سازی تلاش های قبل از پیوستن به USDS — به نقل از خود را تبدیل.

“وقتی که من آغاز شده در صنعت فن آوری, من بصورتی پایدار و محکم بر این باور است که گوگل در ماموریت بود برای سازماندهی اطلاعات جهانی” او گفت:.

تغییر قلب و تعقیب هدف به رهبری او را به خدمات مدنی.

“در حال حاضر بسیاری از دوستان خود بپرسید که چگونه آنها می تواند تاثیر بیشتری در جهان” Cutts گفت. “این چیزی است که ما در خدمت در سطل در USDS.”

USDS بوستر می گویند که انتقال سیاسی از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف نشده آژانس از جذب روشن و اختصاصی فن آوری حرفه ای. دیگران تردید دارند به خصوص در زمان اختلافات داخلی در شرکت های بزرگ مانند گوگل و مایکروسافت بیش از شرکت های بزرگ همکاری با اجرای مهاجرت و دیگر آژانس های فدرال.

کریس Calabrese, معاون رئیس جمهور برای سیاست در مرکز فن آوری و دموکراسی گفت: او در مورد نحوه تشخیص چهره و تکنولوژی در حال مستقر در مرز مکزیک.

“که ممکن است یک turnoff برای برخی از نامزدها” حتی اگر USDS نیست درگیر او پیشنهاد کرد.

گروه خود را پشت یک پیشنهاد کالیفرنیا دموکراتیک به گزارش ایسنا ، کامالا هریس به اجازه 50 میلیون دلار در سال برای USDS و میلیون ها نفر بیشتر برای دولت و طرح های محلی از طریق 2027. کاخ سفید گرفته ایستادن در این لایحه است.

USDS رهبران اصرار ماموریت خود را برای کمک به حرفه ای آن را کارکنان دولت و نه جایگزین آنها. هنگامی که یک پروژه انجام شده است یک کد بازنویسی یک رابط نرم افزار است که ایجاد USDS تیم را ترک فن آوری های جدید در محل و در حرکت است.

بیشتر بخوانید داستان کسب و کار

یک “هک پنتاگون” برنامه دعوت از هکرها برای پیدا کردن نقص های امنیتی. جدید ناتو سیستم اجازه می دهد تا ائتلاف به آهنگ تلاش خود را برای حمایت از دولت افغانستان. جدید نرم افزار را قادر می سازد تا نیروهای ایالات متحده به سرعت شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین دشمن.

“هدف ما این است که در نگاه این مشکل را با چشم های تازه, مقابله با مردم در دولت که کوبیدن سر خود در برابر دیوار و توانمند سازی این افراد” Cutts گفت.

در ضمن تعداد بیشتری از کشورهای ایالات متحده آمریکا در حال اتخاذ USDS مدل از جمله کالیفرنیا کلرادو نیوجرسی و گرجستان است.

تبلیغات

در کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس ایجاد کلرادو خدمات دیجیتال رهبری USDS دامپزشک کلی تیلور پیشین مصنوعی-هوش متخصص در IBM Watson توسعه یافته که مدیکر سلامت-داده های سیستم و متی مک آلیستر یک اوباما در کاخ سفید تکنولوژی-مشاور سیاست.

“ما استخدام افراد خارج از داغترین فن آوری سرمایه گذاری که می خواهید برای ایجاد یک تاثیر خود را با زندگی به جای کمک به این شرکت پول بیشتر و فروش بیشتر ویدجت گفت:” ترزا Szczurek دولت مدیر ارشد فناوری اطلاعات.

کلرادو خدمات دیجیتال است جایگزین 35 ساله و دستمزد و مزایای پایگاه داده موثر بر بیش از 30 ، 000 کارکنان دولت است. در آن طول می کشد کوچک برنامه نویسی مراحل و آزمون آنها قبل از اقدام. این تکراری, صنعت, عمل, دوبله, فرز سرعت ارائه نرم افزار جدید. آن را موجب صرفه جویی میلیون ها دلار توسط دل کندن سنتی all-in-one دولت این قرارداد که امیدوارم به کار خواهد کرد پس از تحویل.

“من برای دیدن ایالات متحده خدمات دیجیتال از آغاز به کار آن گفت:” پلیس که خدمت در کنگره قبل از اینکه انتخاب فرماندار و که امروزه dabbles در Bitsbox برنامه نویسی با پسرش خزر.

“ما یک کشور بزرگ در آن نیروی کار و خدمات دیجیتال اجازه می دهد تا واقعا نخبگان مردمی برای کمک به ما آدرس بخش عمومی مشکلات است.”

کد برای دنور, یکی از ده ها تن از شهر بر اساس تیپ تساوی تکنسین و به سادگی کنجکاو در شب دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و توسعه برنامه های کاربردی و وب سایت ها برای جامعه.

“این اعتیاد احساس هنگامی که شما ایجاد یک تغییر کوچک تاثیر می گذارد که بسیاری از مردم” گفت: تیپ co-کاپیتان پاتریک کالینز دیجیتال طراح که مستقر در یک برنامه اجازه می دهد مسکن بازرسان به ایالت کلرادو اعتبار آنلاین.

آسوشیتد پرس تکنولوژی نویسنده مت اوبراین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im