تکنولوژی غول های هشدار AI اعتدال اشتباهات به عنوان کارکنان کار از خانه

الفبای وارز, YouTube, Facebook, Inc., و توییتر Inc, روز دوشنبه هشدار داد که بیشتر فیلم ها و مطالب دیگر می تواند به اشتباه حذف شده برای سیاست نقض, به عنوان شرکت های خالی ادارات و تکیه بر خودکار حذف نرم افزار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پست وبلاگ گوگل گفت که به منظور کاهش نیاز مردم به دفاتر یوتیوب و دیگر بخش کسب و کار به طور موقت با تکیه بیشتر بر روی هوش مصنوعی و ابزارهای خودکار برای پیدا کردن مشکل ساز محتوا.

این نرم افزار است که همیشه به عنوان دقیق به عنوان انسان که منجر به خطاهای آن اضافه شده است. و “چرخش زمان برای تجدید نظر علیه این تصمیم گیری ممکن است کندتر است ،

Facebook به دنبال کت و شلوار و گفت: این امر کار با قرارداد فروشندگان در این هفته برای ارسال صفحه اصلی همه مطالب داوران خانه به طور نامحدود با پرداخت.

رسانه های اجتماعی شرکت خود جلب کرد انتقاد هفته گذشته برای درخواست مجریان سیاست به ادامه به کار به عنوان آن را فاقد امن تکنولوژی برای انجام اعتدال از راه دور.

Facebook نیز گفت: این تصمیم به تکیه بیشتر بر روی ابزار خودکار که یادگیری برای شناسایی مواد تهاجمی با تجزیه و تحلیل دیجیتال سرنخ برای جنبه های مشترک قبلی takedowns محدودیت است.

“ما ممکن است برخی از دیگر زمان پاسخ و اشتباهات بیشتر به عنوان یک نتیجه ،

توییتر گفت: آن را بیش از حد خواهد گام تا استفاده از شبیه اتوماسیون اما نه ممنوعیت کاربران صرفا بر اساس اجرای خودکار به دلیل دقت و نگرانی است.

سه دره سیلیکون خدمات اینترنت غول مانند بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان خواسته اند کارکنان و پیمانکاران به کار از خانه در صورت امکان به سرعت سریع-گسترش بیماری های تنفسی. تجمع جمعی ورزشی, فرهنگی و مذهبی, رویدادهای لغو شده است در سطح جهانی.

گوگل بشر گفت: نقد و بررسی خودکار تصمیم گیری در سیاست نیز کندتر خواهد بود برای سایر محصولات و پشتیبانی تلفن محدود خواهد بود.

محتوای آن قوانین پوشش ارسالی از قبیل مبارزات در آن تبلیغ شبکه, نرم افزار آپلود به Google Play store و کسب و کار بررسی شده به نقشه های گوگل.

“برخی از کاربران و تبلیغ دهندگان و ناشران ممکن است تاخیر در برخی از پشتیبانی پاسخ بار به صورت غیر انتقادی خدمات که در حال حاضر پشتیبانی می شود در درجه اول از طریق چت و ایمیل و سلف سرویس کانال” گوگل گفت.

محتوای نقد و بررسی عملیات Google و Facebook span چند کشور مانند هند و ایرلند و سنگاپور و ایالات متحده است.

توسط Samad دیو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de