معلمان مجاز به حمل اسلحه در دبیرستان تگزاس که در آن جرم تیراندازی به کشته شدن 10

تقریبا دو سال بعد از یک غم انگیز تیراندازی مدرسه که 10 کشته و مجروح 13 معلمان در تگزاس ” سانتافه Independent School District خواهد بود قادر به حمل اسلحه در منطقه زمینه.

سانتافه ISD مقامات اعلام کرد که کارکنان خاص پس از تصویب محلی مدرسه تخته به طور داوطلبانه می تواند حمل سلاح در افراد خود را در محوطه دانشگاه به عنوان بخشی از دولت “سرپرست برنامه است.”

“نگهبان برنامه می افزاید: به ایمنی و امنیت زیرساخت های آموزش و منابع پیشرفت هایی که در سراسر منطقه در طول چند سال گذشته” سانتافه ISD گفت: در Mar. 6 بیانیه (pdf) و اضافه کرد که بیش از 300 منطقه در سراسر تگزاس به اجرا در همان مدرسه برنامه ایمنی.

آغاز on Mar. 16 وقتی سانتافه دانش آموزان و کارکنان بازگشت از رخصتی بهار, نشانه قرار داده خواهد شد در اطراف ساختمان مدرسه نشان می دهد که پرسنل در پردیس ممکن است مسلح با توجه به این بیانیه. این پیاده سازی نیست و انتظار می رود که تاثیر بیشتر در دانش آموزان و کارکنان و یا روال روزمره خود را.

برای واجد شرایط برای سرپرست برنامه داوطلبانه معلم باید خود را در تگزاس-صدور مجوز حمل اسلحه. داوطلب نیز به رفتن را از طریق زمینه های جنایی غربالگری و ارزیابی روانی با استفاده از همان فرآیند و استاندارد به عنوان کسانی که درخواست به افسران پلیس. پس از پذیرفته شدن شرکت کننده مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل حداقل 40 ساعت آموزش و با همان تیراندازی استاندارد به عنوان یک سانتافه ISD افسر پلیس است.

در این منطقه گفت: برای حفظ یکپارچگی این برنامه آن را در مکان کسی یا چگونه بسیاری شرکت دارند.

Flo برنج سابق معلم جایگزین در سانتافه دبیرستان گفت تگزاس تریبون که او با استقبال از اجرای نگهبان طرح است. برنج مجروح شد در 18 مه 2018 زمانی که 17 ساله دیمیتریوس Pagourtzis افتتاح شد آتش سوزی در مدرسه خود را.

“من درک می کنم طرف دیگر است که نمی خواهند بیشتر اسلحه در مدارس گفت:” تیراندازی توده بازمانده. “اما من فقط می دانم که از تجربه شخصی من و آنچه برای من اتفاق افتاد [نگهبان طرح] می تواند تفاوت را ساخته اند و در نتیجه.”

“ما در حال ایجاد برنامه های که در آن ما قصد داریم به مردم وجود دارد اقدام به عنوان اولین پاسخ دهندگان” هیئت مدیره مدرسه جمهور فرسوده نورمن گفت تگزاس تریبون. “این فقط یک لایه به عنوان آخرین خط دفاعی اگر چیزی می شود گذشته از همه کسانی که در لایه های دیگر می شود و یک موضوع را در یک کلاس یا راهرو و یا یکی از امکانات مدرسه که ممکن است کسی وجود داشته باشد که می تواند به محافظت از خود را به همراه تمام دانش آموزان و کارکنان هستند که اطراف آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de