تمپا شهردار معذرت خواهی برای بوت بردی از پارک شهر

NEW HOME. Tom Brady settles in Florida to play for the Buccaneers after starring for 20 seasons with the New England Patriots. Photo by Maddie Meyer/Getty Images/AFP

خانه جدید. تام بردی حل و فصل در فلوریدا به بازی برای Buccaneers بعد از بازی برای 20 فصل با میهن پرستان جدید انگلستان. عکس Maddie مایر/گتی ایماژ/AFP

میامی, ایالات متحده آمریکا – تام بردی دریافت عذرخواهی چهار شنبه, مارس 25 از تمپا شهردار Jane کرچک برای خروج از پارک شهر اما او موضوع را با او می تواند علامت تجاری “خلیج تمپا.”

42 ساله بردی که امضا شده با خلیج تمپا Buccaneers در ماه گذشته پس از 20 فصل جدید انگلستان مشغول به کار بود در مرکز شهر پارک دوشنبه هنگامی که او خارج شد توسط یک پارک گشت به خاطر آن بود که به روی عموم بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

بردی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از بزرگترین در تمام دوران (بز) در میان NFL سیگنال گیرنده دریافت عذرخواهی از کرچک.

“تام عذر خواهی من برای miscommunication زمانی که شما وارد – بهترین برداشت اول” او گفت در توییتر.

“اما به من اجرای قانون پس زمینه, من نمی تواند کمک کند اما کسی بررسی رویت G. O. A. T. در حال اجرا وحشی در یکی از شهر پارک ها.

“هیچ آسیبی – هیچ ناپاک و تشکر برای بودن یک ورزش خوب است.”

شهردار همچنین استقبال تنگ پایان راب Gronkowski که بیرون آمد از بازنشستگی برای پیوستن به داعش هم تیمی بردی در Buccaneers گفت: هر دو باید آماده به حزب “اما نه بیش از حد سخت (من با شما Gronk).”

کرچک کاهش یافته است در یک اسکریپت با هدف بردی نرم افزار برای علائم تجاری در شرایط “خلیج تمپا” و “تمپا بردی” پس از حرکت خود به فلوریدا.

“تام آن را خلیج تمپا” کرچک نوشت. “شما برنده ما یک سوپر باول و ما بحث خواهیم کرد تمپا بردی.”

این Bucs که تا به حال تنها یک برنده فصل از سال 2010 برنده نشده یک بازی حذفی پس از گرفتن خود را تنها سوپر باول تاج در سال 2003.

اما در این سال مسابقات قهرمانی NFL عینک برگزار خواهد شد در تمپا در Buccaneers’ صفحه اصلی ورزشگاه و Bucs می تواند تبدیل به اولین تیم برای پیروزی در سوپر باول در چمن خانه خود را. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de