تامیل نادو صفر در نقاط مهم به عنوان موارد مثبت افزایش به 411

چنای: تشدید Covid-19 مهار اقدامات بهداشتی و مدنی مقامات حلقه حصار ویروس های بالقوه نقاط داغ از جمله نه بیشتر Chennai به عنوان تعداد کل coronavirus مثبت بیماران بزرگنمایی به 411 با جمعه به تنهایی حسابداری 102 موارد مثبت در تامیل نادو.

به جز دو نفر در چنای با یک سفر سابقه به آمریکا و دیگری با ‘شرکت مرضی بیماری’ گزارش مثبت امروز تمام باقی مانده 100 تازه موارد مثبت یک “سفر تاریخچه’ به Tablighi Jamaat کنفرانس در دهلی نو به تازگی. در واقع از 411 مجموع موارد مثبت 364 باید با حضور در دهلی نو دیدار از Tamil Nadu.

دادن این اطلاعات در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در شب جمعه, دولت, وزیر بهداشت, دکتر Beela راجش گفت: در حالی که هفت نفر از آنها مرخص شده تا کنون وضعیت بالینی همه آنها “بسیار پایدار”.

“هیچ یک از آنها نیاز به هر گونه انتقادی مراقبت و نه در ICU,” او گفت:.

Dr Beela راجش گفت: یک بخش از این بیماران درخواست آنها اجازه داده شود به درمان در بیمارستان های خصوصی ارشد وزیر Edappadi K Palaniswami است تصمیم گرفته شده که آنها نیز می توانند به بیمارستان های خصوصی و پرداخت هزینه برای آن درمان در بیمارستان های دولتی رایگان است.

به عنوان چنای منجر 37 مناطق در دولت با حداکثر 81 موارد مثبت تا کنون پلیس شهر zeroed در نه نقاط مشکوک به کروناویروس موارد که آنها را مسدود و محدود کردن ورود وسایل نقلیه جدید و یا افراد.

این نقاط در مترو شامل Puliyanthope, Ennore, Tondairpet, Netaji ناگار Muthayalpet, Pudupet, Purasawakkam, Saidapet و Velachery پلیس ابراز نگرانی کرد.

در یک مربوط به تصمیم برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در بازار ماهی و مرغ و گوشت گوسفند اصطبل به عنوان دیده می شد یکشنبه گذشته که در آن فاصله اجتماعی هنجارهای پرتاب شد را به باد توسط مردم چنای شرکت تصمیم به تعطیل تمام این مغازه ها در روز دوشنبه 6 آوریل مصادف با Mahaveer Jayanthi.

منطقه جمع شده اند توصیه به مشابه تصمیم گیری. وی همچنین هشدار داد که مغازه نقض فاصله اجتماعی هنجار و کسانی که عملکرد مناسب و بدون مجوز خواهد بود مهر و موم شده, منابع گفت.

تاکید کرد که در تامیل نادو ادامه داد: در مرحله دوم بیماری Dr Beela راجش گفت: دولت در حال حاضر “به شدت با تمرکز بر مهار برنامه (CP)” در تمام مناطق. او گفت: هدف این بود که به تمرکز بر روی هر فرد در مهار منطقه.

به عنوان به زودی به عنوان کسی تست مثبت در هر منطقه خاص “ما سعی می کنید برای پوشش هر خانه” در عرض پنج متر شعاع (مهار منطقه) و هفت متر منطقه حائل.”

سلامت کارگران و دیگران از بخش های مختلف فرم های مختلف تیم های درگیر در هر دو فعال مهار ” و “منفعل مهار’ مراحل, او گفت:.

ایده این بود که به بررسی هر خانه آورد و تمام کسانی که مشکوک به علائم این ویروس به جریان انزوا و خانه قرنطینه و یا درمان در بیمارستان در صورت نیاز به طوری که هیچ فردی بود که از سمت چپ Dr Beela گفت.

علاوه بر این در هر دو مهار و مناطق بافر با کمک نهادهای محلی کارکنان مایع از تمام مناطق به شدت انجام می شود. تا کنون در مورد 4.50 لاخ به پنج لاخ جمعیت شده اند و در نتیجه تحت پوشش CP, او گفت:, و اضافه کرد که این امر بالا رفتن بیشتر به عنوان موارد مثبت نشان می دهد.

به وزیر بهداشت گفت: به عنوان در تاریخ 86,342 مسافران در زیر صفحه اصلی قرنطینه به مدت 28 روز. در حال حاضر 105 بدون علامت مسافران از شدت متاثر از کشورهای در حال قرنطینه در قرنطینه امکانات در نزدیکی فرودگاه و 1,580 تحت بیمارستان انزوا’.

سه نمونه از افراد مبتلا به بیماری های تنفسی در خانه چک تبدیل به موارد مثبت. تعداد نمونه های آزمایش تا تاریخ 3,684. اما همه این موارد در حال ثبات است.

در ضمن در سالم Rahmath, 58, راه آهن منطقه مستعمره بود که در زیر صفحه اصلی-قرنطینه گذشت اما مقامات بهداشت عمومی گفت: او در حال حاضر با داشتن دیگر عوارض پزشکی به عنوان یک دیابتی.

Rahmath به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و نه او در میان کسانی که تا به حال سفر به جماعت نشست در دهلی نو از سالم آنها روشن ساخته شده است. به عنوان بسیاری از 57 نفر دیگر که در حال بازگشت به سالم از دهلی نو در حال آزمایش هستند.

در Tiruchy در جلسه برگزار شده توسط این منطقه جمع آوری آقای S. Sivarasu با تمام رهبران مذهبی در روز جمعه Tiruchy منطقه SP Ziaul Haque نیز شرکت کردند و آنها مورد نیاز برای تمام بخش ها به همکاری با Covid-19 اقدامات حفاظتی.

آن را آموخته است که در حالی که 24 نفر که با حضور دهلی جماعت جلسه از Tiruchy منطقه هنوز سرگردان در دهلی نو یک نفر دیگر از Bheemanagar در شهر که بازگردانده شده است, در بیمارستان بستری, منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de