تامیل نادو: Covid مثبت بیمار مدعی نقض دستورالعمل توسط بیمارستان

چنای: 56 سال Covid19 مثبت بیمار که تحت درمان در Omanadurar کالج پزشکی بیمارستان در چنای اتهام نقض دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده در مورد مدیریت Covid بیماران در Covid مراقبت مراکز روزنامۀ او قرار گرفتند و برای چند روز در بیمارستان بود.

فرد بازنشسته کارمند که پذیرفته شد در MCH در مارس 2 او پس از توسعه علائم آنفولانزا, تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس در 6.

از آن پس او درمان شده است در یک بخش جداگانه در طبقه سوم بیمارستان.

توضیح تجربه خود را از طریق تلفن به او گفت که او در حال حاضر احساس بسیار خوبی از نظر وضعیت سلامت خود.

اما بیمار مطرح اتهامات جدی در شیوه covid مثبت بیماران تحت درمان در این بیمارستان از جمله این که شد پنج تا تخت اضافی آماده به اشغال بیماران در همان بخش او پذیرفته شد.

به غیر از او فرد دیگری آورده شد و در آنجا در روز جمعه و تحت درمان مناسب در مقابل او.

به گفته وی دومین بیمار 45 ساله معامله گر از Mannady یک مورد مشکوک به. او نمونه ارسال شده به آزمایشگاه و او در حال انتظار برای نتایج. “چگونه می توانید یک مورد مشکوک به درمان همراه با تایید یکی است؟, او پرسید.

گریه ناپاک او را به می گویند او دیگر تحت درمان در انزوا به عنوان یک مثبت آزمایش فرد قرار است به درمان می شود.

دو زن گفته شده را به بيمارستان و بستری در همان بخش برای یک شب تمام در تخت به او نزدیک است. زنان منتقل شد به دور از وجود دارد صبح روز بعد. او می گوید که آنها بیش از حد شد و موارد مشکوک.

او همچنین ادعا شده که این بیمارستان مقامات نمی تواند او را غذا در زمان. “هیچ صبحانه, ناهار و شام در زمان. من دریافت مواد غذایی تنها زمانی که از من شکایت می کنند. امروز (جمعه) من صبحانه در ساعت 10 صبح تنها زمانی که من به نام اتاق کنترل. برای ناهار من در برخی از مواد غذایی مشکوک مرد در آورده و با او” او ادعا کرد.

همانطور که در کلمات خود او ارائه شده است با سه chapatis در ترکیب با “رسام” و گاهی اوقات نیمه پخته aloo Paratha با. “کیفیت مواد غذایی زیر پر و من نمی توانم از پس من تست مثبت است. بیمارستان مقامات باید این را درک کنند و با ارائه مواد غذایی در زمان,” او گفت:.

بیمار می گوید که او مطمئن نیست که در آن او قراردادی ویروس. “من نمی باید یک سفر سابقه شده اند و ماندن در محل خود برای سه ماه گذشته. تماس با من آمد در خارج از مردم فقط وقتی که من رفتم به یک مسجد در نزدیکی. اما من هنوز هم تعجب می کنم که چگونه در مورد من مثبت شد,” او می گوید.

در ضمن دستورالعمل صادر شده توسط MoHFW می گوید که بیماران تست شده برای Covid-19 باقی خواهد ماند در “موارد مشکوک” بخش از Covid مرکز مراقبت ترجیحا در یک اتاق فردی تا نتایج خود را در دسترس هستند.

کسانی که تست مثبت خواهد شد نقل مکان کرد و به “مورد تأیید” بخش از مرکز. جدا از مراقبت های پزشکی و دیگر خدمات ضروری مانند مواد غذایی و بهداشت و مشاوره در این مراکز خواهد بود ارائه شده توسط دولت محلی’, دستورالعمل می گوید.

دکتر Narayana ببو Dean Omanadurar کالج پزشکی بیمارستان هنگامی که تماس گرفت و گفت: Deccan Chronicle که حداقل 54 Covid-19 موارد مثبت بودند تحت درمان در بیمارستان است.

او همچنین گفت که به عنوان بسیاری از 500 تخت ساخته شده بودند و آماده برای Covid-19 مراقبت. “وجود فضای کافی در بیمارستان برای درمان و بدون شکایت از بدرفتاری دریافت شده تا کنون,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im