طالبان پایان ‘بی ثمر’ جلسات با افغانستان جلالی: بیش از زندانی مبادله

GATHERING. Members of the Taliban delegation gather ahead of the signing ceremony with the United States in the Qatari capital Doha, on February 29, 2020. Photo by Giuseppe Cacace/AFP

جمع آوری است. اعضای طالبان هیئت جمع آوری پیش از امضای مراسم با ایالات متحده در قطر دوحه در فوریه 29, 2020. عکس توسط جوزپه Cacace/AFP

افغانستان – طالبان گفت: یکشنبه, آوریل 7, آنها, کشیدن مذاکره کنندگان از “بی ثمر” بحث و گفتگو با دولت افغانستان بیش از یک زندانی مبادله بود که با تشکیل یک بخش کلیدی از توافق با ایالات متحده است.

طالبان سیاسی سخنگوی سهیل شاهین متهم دولت از رئیس جمهور اشرف غنی از “عمدا به تعویق انداختن آزادی و نقض قرارداد.”

او در توییتر نوشت که طالبان شد با اشاره به ویژگی های تیم که فرستاده شده بود به کابل برای مذاکرات است.

او قبل از آن گفت که این تیم “خواهد شد و شرکت در جلسات بی ثمر.”

دو دشمنان شده است, برگزاری مذاکرات در کابل از هفته گذشته به تلاش برای نهایی کردن زندانی مبادله است که در اصل قرار است به اتفاق در مارس 10 و هموار کردن راه برای “intra-افغانستان” مذاکرات صلح میان کابل و طالبان.

ایالات متحده امضا مقابله با طالبان در اواخر فوریه که مورد نیاز دولت افغانستان – که از امضا کنندگان این پیمان به رایگان از 5000 زندانیان طالبان و شورشیان برای آزادی از 1000 طرفدار دولت اسیران در بازگشت.

در توافق واشنگتن وعده داده شده خروج از آمریکا و نیروهای خارجی از افغانستان در ماه جولای سال آینده ارائه طالبان آغاز مذاکرات با کابل و پایبند به دیگر تضمین می کند.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo که در ملاقات ماه گذشته با رهبران در کابل و همچنین طالبان گفت که او تا به حال هنوز هم دیده می شود پیشرفت کلی و متهم افغانستان ذینفعان از “ذکراست در رسانه ها.”

“من مطمئن هستم در روزهای آینده ما باید چیزهایی که شبیه مراحل رو به عقب. اما من همچنین امیدوار است که همه طرف صادقانه در مایل چه خوب است برای مردم افغانستان” Pompeo به خبرنگاران در واشنگتن است.

‘قاتلان مردم ما’

Matin Bek, یک عضو از دولت و تیم مذاکره کننده گفت: انتشار شده بود با تاخیر به این دلیل که طالبان خواستار آزادی 15 “فرماندهان”.

“ما نمی توانیم آزادی قاتلان مردم ما” Bek به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

“ما نمی خواهیم آنها را برای رفتن به میدان جنگ و تصرف در کل استان است.”

Bek افزود که دولت آماده بود برای انتشار تا 400 پایین-تهدید زندانیان طالبان به عنوان یک ژست حسن نیت در مقابل “قابل توجهی” کاهش خشونت اما طالبان رد آن ارائه دهد.

جاوید فیصل سخنگوی افغانستان, دفتر شورای امنیت ملی گفت: در توییتر که زندانی مبادله مذاکرات تا به حال “وارد یک مرحله مهم پیش از انتشار است.”

“خروج از مذاکرات در چنین زمان نشان دهنده عدم جدیت در مورد صلح” فیصل نوشت:, و اضافه کرد که این دولت باقی مانده است “متعهد به دستیابی به صلح است.”

بسیاری از ناظران ببینید طالبان به عنوان دریافت یک معامله بهتر از افغانستان را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است که ایالات متحده خروج حداقل 1 میلیارد دلار در کمک های اولیه با توجه به حل نشده دشمنی بین غنی و کینه جویی خود را به عبدالله عبدالله.

روز یکشنبه طالبان با انتشار بیانیه ای متهم دولت افغانستان از نقض “توافق صلح” بین آمریکا و افغانستان و حتی اگر طالبان نمرات نیروهای امنیتی پس از این قرارداد امضا شد.

طالبان با صدور بیانیه جدید سهشنبه متهم ما از کشتن غیرنظامیان در ادامه عملیات بمب گذاری و حملات شبانه.

“این عمل ادامه داد: اگر به طور جدی دندانه روند صلح و آن را بی درنگ پاسخ قوی از (طالبان),” گروه نوشت در وب سایت خود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im