VIRUS. Taiwan maintains it should blocked from international bodies such as the World Health Organization after the island confirmed cases of the novel coronavirus. Photo by Chen Chi-chuan/AFP

VIRUS. تایوان حفظ آن باید مسدود شده و از نهادهای بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی پس از این جزیره موارد تایید شده از رمان coronavirus. عکس چن چی چوان/AFP

MANIILA فیلیپین – سپس رئیس مانیل اقتصادی و فرهنگی دفتر (مکو) در تایپه هشدار داد در چهار شنبه, فوریه 12, که تایوان می تواند لغو ویزا-رایگان امتیازات برای فیلیپینی در اقدامی تلافی جویانه برای گنجاندن آن در سفر از محدودیت های اعمال شده توسط فیلیپین در رابطه با رمان شیوع کروناویروس.

مکو صندلی Angelito Banayo گفت: رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون ملاقات با کابینه و دستور داد که لیست ممکن است اقدامات تلافی جویانه بود پیش نویس برابر فیلیپین به دلیل ممنوعیت سفر را پوشش می دهد که در تایوان مستقر در مانیل پایبندی به یک سیاست چین.

Maraming (بسیاری وجود دارد) ممکن است اقدامات تلافی جویانه…. یکی ممکن است تلافی جویانه اندازه گیری i-لغو ‘یون (آنها را لغو خواهد کرد [بدون روادید ورود برای فیلیپینی]),” Banayo گفت: در مصاحبه با DZMM.

عبارت rin ‘یون ang unang hakbang,” او اضافه شده است. (این می تواند یک گام اول است.)

تایوان در اوایل محکوم کرد Duterte دولت حرکت به آن شامل در موقت محدودیت های مسافرتی گفت: دولت فیلیپین بود “اشتباه شامل” آن را در ممنوعیت آن در برابر غیر فیلیپینی مسافران آینده از چین, هنگ کنگ و ماکائو است.

فیلیپین دیر روشن است که تایوان شامل شد در آن سفر بان کی مون از سازمان بهداشت جهانی (WHO) به رسمیت می شناسد و آن را به عنوان بخشی از چین است.

تایوان و خود حکومت دموکراسی پیدا کرده است به طور فزاینده خود را در محدودیت های مسافرتی با هدف چین که در آن شیوع کشته شدن بیش از 1100 نفر و بیش از آلوده 44,600, از شنبه. آن را نیز حفظ آن است که یک “واقعی خطا” برای این که توجه به آن به عنوان بخشی از چین است.

“فیلیپین نباید گمراه که اطلاعات اشتباه در تایوان…. ما مصرانه از دولت فیلیپین بلافاصله پس درست تصمیم خود در تایوان و حذف تایوان از سفر بان کی مون” در تایپه اقتصادی و فرهنگی در فیلیپین گفت: در یک بیانیه های قبلی.

تایوان آغاز اجرای بدون روادید سیاست در سال 2017, اجازه می دهد فیلیپینی برای وارد تایوان و اقامت تا 14 روز. آن را تمدید سیاست تا ژوئیه سال 2020 به عنوان “یک نمایش از تایوان amity با فیلیپین است.”

Duterte به ‘نقد و بررسی’ بان کی مون

در پاسخ به تایوان اعتراض سخنگوی ریاست جمهوری سالوادور Panelo گفت: نگرانی خواهد بود رله به رئیس جمهور رودریگو Duterte هر چند او می گوید این ممنوعیت در محل به عنوان بخشی از تلاش ها برای سرکوب گسترش coronavirus.

“ما را رله به رئیس جمهور درخواست خاص چهارم به تجدید نظر در ممنوعیت سفر به تایوان” Panelo به خبرنگاران گفت: در یک مصاحبه.

“به همین دلیل ما ایجاد ممنوعیت سفر این است که چون ما در حال تلاش برای محافظت از هموطنان ما از آلوده. اگر عفونت وجود دارد و ما آن را به رئیس جمهور [بررسی],” او اضافه شده است.

تایوان زودتر مطمئن عمومی آن گرفته شده است “همه اقدامات لازم” را به سرعت مهار گسترش این رمان coronavirus. به عنوان چهارشنبه, تایوان, ثبت 18 تایید coronavirus موارد است.

این که قبل از اعلام وقوع یک اورژانس جهانی باعث بسیاری از کشورها از جمله فیلیپین به مجموعه ای از محدودیت های مسافرتی تا حد زیادی متمرکز در چین است. – با گزارش از Agence France-Presse/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su