تایوان سالگرد آسیا اول ازدواج همجنسگرایان در

INCLUSIVE. People paste notes on a 'Lennon Wall' in front of the Presidential Office in Taipei on May 17, 2020, calling on Taiwan's government to reform laws to recognize international same-sex marriages. Photo by Sam Yeh / AFP

فراگیر. مردم قرار دادن یادداشت بر روی یک ‘لنون دیوار’ در مقابل دفتر ریاست جمهوری در تایپه در تاریخ 17 مه سال 2020 تماس در تایوان در دولت برای اصلاح قوانین به رسمیت شناختن بین المللی در رابطه با ازدواج. عکس از سام یه / AFP

تایپه, تایوان تایوان در سهشنبه, مارس 17 مشخص سالگرد یک سال از قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان به عنوان زوج های همجنسگرا و گروه های حقوق بشر خواستار به رسمیت شناختن کامل از اتحادیه های مربوط به خارجی ها.

تایوان است که پیشتاز رو به رشد جنبش همجنسگرایی در آسیا تبدیل شد و به مقام اول در منطقه برای قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان پس از یک کبودی سیاسی مبارزه کنند.

اما ازدواج همجنسگرایان هنوز هم شامل محدودیت مواجه نیست با جنس مخالف زوج.

زوج می تواند تنها بحباله نکاح در اوردن خارجی از کشورهایی که ازدواج همجنسگرایان را نیز به رسمیت شناخته شده و تنها می تواند اتخاذ شرکای خود کودکان بیولوژیکی.

فعالان می گویند این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است آن را فوری تر اجازه می دهد تا تمام ازدواج های خارجی به عنوان بسیاری بین المللی زوج از هم جدا شده اند با توجه به کنترل مرز و مستندات در بسیاری از کشورها است.

“سال گذشته ما به تماشای, دیگر, ارتباط جنسی, ازدواج, اما ما نمی تواند” گفت: چو ین-chun, 44, که شریک از سه سال است که هنگ Konger.

“این به اندازه کافی افسرده و در حال حاضر ما نمی توانیم حتی دیدار به دلیل coronavirus.”

حدود 3,600 زوج بحباله نکاح در اوردن, پس از اولین حقوقی, گی, مراسم عروسی برگزار شد یک هفته پس از قانون مصوب سال گذشته است.

در یکشنبه, گی, دو فاک, نوشته, یادداشت ها, عکس ها و خطوط هوایی بلیط های اینترنتی در “لنون دیوار” راه اندازی نزدیک به رئیس جمهور Tsai و نشستند ون در تایپه به درخواست تجدید نظر برای مطلب شمول.

“من امیدوارم که رئیس جمهور Tsai و دولت می تواند در اصلاح قانون به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” چو گفت.

Tsai و موفق به کسب یک پیروزی در ژانویه هنگامی که حزب خود را نیز حفظ اکثریت در مجلس است.

او در انتخابات ریاست جمهوری محبوب در میان تایوان جوانان که بیشتر حمایت از اصلاحات در دستور کار است.

گروه های حقوق حدود حداقل 1000 بین المللی زوج در حال انتظار برای خود اتحادیه های کارگری به رسمیت شناخته شده در تایوان.

“وجود دارد هیچ قانونی برای حفاظت از ما اگر ما نمی توانیم ازدواج” گفت: مالزی قهوهای مایل به زرد زنبور عسل Guat, 39 است که ماندن در تایوان در یک ویزای دانشجویی باید با شریک زندگی خود را.

“من نمی تواند یک دانش آموز برای همیشه.”

تایوان به پر رونق همجنسگرایان جامعه و سرمایه خود را تایپه است که با توجه به میزبان آسیا, همجنس بازی در سال آینده.

در سال گذشته یک رکورد 200 ، 000 نفر با حضور در غرور مارس در تایپه برای جشن ثبت نام پیش از ازدواج همجنسگرایان.

“برابری ازدواج نباید محدود با توجه به ملیت” گفت: Chien Chih-chieh وزیر امور تایوان داد برای ترویج مشارکت مدنی حقوق.

“ما امیدواریم که دولت می تواند آن را کامل به زودی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de