MASCOT. This photo illustration taken on February 14, 2020 shows a man pointing to a webpage from Taiwan's Ministry of Foreign Affairs' Facebook account. Photo by Sam Yeh/AFP

طلسم. این تصویر عکس گرفته شده در 14 فوریه سال 2020 نشان می دهد یک مرد با اشاره به یک صفحه وب از تایوان وزارت امور خارجه-Facebook account. عکس از سام یه/AFP

تایپه, تایوان – در حالی که چین با اعزام استرن کمونیست شعار در نبرد خود را در برابر یک کشنده جدید coronavirus دموکراتیک تایوان در آغوش نوازش کن کثافت و طنز برای کاهش اضطراب عمومی و آموزش در بهترین شیوه.

تصاویر زیبا از حیوانات, برجسته, در, روزانه, رسانه های اجتماعی به روز رسانی از سازمان های دولتی برای مقابله با دروغ و جلوگیری از گسترش عفونت است.

وزارت بهداشت مستقر کارتون “spokesdog” – یک Shiba Inu به نام Zongchai – که ثابت شده است به یک ضربه با هشتگهای از نام او رفتن ویروسی و پست های به اشتراک گذاشته شده صدها نفر از هزاران بار.

اخیر سهم شامل مشاوره در بهداشت و قرنطینه مقررات و همچنین یادآوری به مردم برای استفاده از ماسک صورت عاقلانه با توجه به کمبود مداوم از این ویروس جدید در چین منفجر شد.

“ترک ماسک صورت برای افرادی که به آنها نیاز اغلب دستان خود را با صابون کاهش می دهد دست خود را به چشم و بینی و دهان خود را با دست” را بخوانید یکی از به روز رسانی.

در روز ولنتاین پیام Zongchai ارائه توصیه های عملی برای دوستیابی در شیوع از شستن دست به طور منظم به ماندن هوشیار و تمرین جنسی ایمن.

این پست به پایان رسید با یک سوال: “چه می شود اگر من مجرد هستم?” که pup quipped: “ماندن در خانه پس از آن!”

وزارت امور خارجه است نورد از یک کبوتر در یک ماسک برای اعلام ورود به محدودیت های خارجی با سفر اخیر تاریخ به چین اتخاذ شعار “ویروس از, ایمنی در”.

بنابراین quacking اغراق آمیز’

امور اقتصادی وزارت plumped برای یک غاز که آن را اعلام کرد که شایعات کاغذی یکبار مصرف غذا جعبه های در حال اجرا بودند “پس quacking اغراق شده است.”

پیام مستقر homophone که در آن کلمه برای سر و صدای غاز می سازد برای تلفن های موبایل شبیه به اولین کاراکتر برای کلمه “اغراق آمیز” در ماندارین.

این رویکرد در تضاد با سرزمین اصلی چین که در آن مقامات را شنود گذاشته خود را به خوبی روغن زده, تبلیغات قدرت به راه انداختن “جنگ مردم را” در برابر یک ویروس است که به کشته شدن حدود 1800 نفر است.

دولت رسانه ها منادی اهمیت میهن پرستی برای مقابله با شیوع این بیماری در یک کمپین یادآور مائو تسه تونگ را گریه می کند برای بسیج توده ها.

“به دیدار یکدیگر است که برای کشتن هر یک از دیگر” خواندن یک شعار در یک منطقه قرنطینه در هوبئی استان کانون شیوع. “به هم است به خودکشی.”

با وجود فرهنگی آن لینک کلیک کنید و نزدیکی به چین و تایوان نقل مکان کرد و به سرعت در برابر شیوع سرعت محدود و پس از آن ممنوعیت ورود از سرزمین اصلی است.

این جزیره – که پکن به عنوان دیدگاه خود را در خاک نگه می دارد و منجمد خارج از سازمان بهداشت جهانی – ثبت اولین مرگ در یکشنبه اما نگه داشته است تایید عفونت فقط به 20.

وجود دارد مختصر وحشت خرید ماسک صورت قبل از مقامات محدود هر فرد فقط دو ماسک صورت هر 7 روز با استفاده از کارت های بیمه درمانی.

این جزیره نیز محدود تعدادی از ماسک های صورت, یک فرد می تواند در خارج از کشور به 250. هفته گذشته گارد ساحلی متوقف قایق ماهیگیری برای تلاش برای قاچاق خارج 71,000 ماسک.

حاکم حزب دموکراتیک مترقی است که منفور پکن برای تکیه به سمت تایوانی استقلال شده است استادانه در استقرار زیبا و دلفریب, الگوهای رفتاری را به نفع خود حمایت عمومی است.

رئیس جمهور Tsai و نشستند ون برنده لغزش دور دوم در ماه ژانویه پس از انتخابات که در آن او به طور منظم به ویژه به عنوان یک انیمیشن به سبک شخصیت های کارتونی در کمپین ادبیات.

در یک ورید مشابه برتر Su Tseng-چانگ در زمان خود به حساب های رسانه های اجتماعی در فرم های کارتونی این هفته به هشدار در برابر وحشت-خرید کاغذ توالت.

“ما فقط یک کون, نمی, hoard, don’t trust شایعات” پست بخوانید.

بار دیگر هوشمندانه homophone مستقر شد. در ماندارین اولین کاراکتر برای “ذخیره” و “کپل” در تلفظ یکسان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de