A Taguig City health worker takes the temperature of a resident.

یک تگویگ سلامت کارگر دمای ساکن ،

مانیل فیلیپین – تگویگ درایو-از طریق coronavirus مراکز تست عملیاتی خواهد شد توسط این آخر هفته را به آزمایش های بیشتر در دسترس برای ساکنان شهردار لینو کیتنو اعلام کرد روز پنج شنبه 23 آوریل.

تحت دولت شهر سیستماتیک توده رویکرد به مسئول تست (هوشمند) درایو-از طریق خدمات در دسترس خواهد بود به طور موقت تست امکانات در Bonifacio در شهر جهانی در Barangay فورت Bonifacio و تگویگ Lakeshore در Barangay پایین تر Bicutan.

کسانی که در پیدا کردن مراکز بهداشتی غیر قابل دسترس اما باید وسایل نقلیه شخصی می توانید فایده از درایو-از طریق تست سرویس.

دولت شهر نیز پیاده سازی barangay-بر اساس تست.

پرسنل از تگویگ 31 مراکز بهداشتی و 3 “سوپر مراکز بهداشتی” آموزش داده خواهد شد برای انجام COVID-19 تست در barangays که در آن واقع شده است.

“با این روش ما در حال ساخت COVID-19 تست قابل دسترس بیشتر را به Taguigeños. در انجام این کار ما در حال گرفتن واقعی وسعت COVID-19 عفونت در شهرستان عادی تست و دور گرفتن ننگ اطراف عفونت” کیتنو گفت.

به عنوان روز پنج تگویگ ثبت 203 تایید coronavirus موارد از جمله 4 نفر از Barangays Calzada, شمال, جاده شاه فورت Bonifacio و مرکزی Bicutan.

از این رقم 15 فوت کرده اند, 24 بازیافت و با وجود 1,129 موارد مشکوک.

تگویگ همکاری با سنت لوک مرکز پزشکی در BGC و فیلیپین صلیب سرخ برای, تست, در علاوه بر این به آن موجود توافق با وزارت بهداشت و موسسه تحقیقات طب گرمسیری (DOH-RITM). (بخوانید: فیلیپین در حال حاضر 15 آزمایشگاه برای coronavirus آزمون)

روز پنجشنبه DOH همچنین گفت که coronavirus موارد در کشور رسیده است 6,981 با 462 مورد مرگ و میر و 722 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im