Tablighi Jamaat رهبر رزرو برای مقصر قتل شرکت کنندگان پس از مرگ از ویروس

دهلی نو: Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد Kandhalvi رزرو شده است برای مقصر قتل پس از برخی از شرکت کنندگان از جماعت مذهبی درگذشت با توجه به coronavirus, پلیس گفت:.

Kandhalvi سازماندهی کرده بود جمع آوری مذهبی در Nizamuddin مرکز در ماه گذشته برابر اجتماعی فاصله پروتکل های اعمال شده توسط این مرکز برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

FIR ثبت شده بود در برابر روحانی در 31 مارس در جرم شعبه ایستگاه پلیس در شکایت از خانه ایستگاه افسر Nizamuddin.

او قبلا رزرو شده برای برگزاری این رویداد کشته شده است.

“پس از چند شرکت کنندگان از Tablighi Jamaat رویداد تسلیم به کروناویروس ما اضافه IPC بخش 304 (مقصر قتل نمی بالغ به قتل) در شاه در برابر رهبر” یک مقام پلیس گفت:.

برخی از اتباع خارجی که با حضور در این رویداد نیز رزرو شده برای نقض ویزا هنجارهای.

در یک پیام صوتی, Kandhalvi گفته بود که او ورزش خود قرنطینه پس از چند صدها نفر که برای بازدید از Tablighi Jamaat جماعت در Nizamudddin مرکز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

FIR ثبت نام در برابر Tablighi Jamaat رویداد می گوید که پلیس دهلی تماس مقامات Nizamuddin مرکز در 21 مارس و به یاد آنها را از دولت منظور ممنوع است که هر گونه سیاسی یا مذهبی جمع آوری بیش از 50 نفر است.

آن را می گوید که با وجود تلاش های مکرر از برگزارکنندگان رویداد موفق به اطلاع رسانی وزارت بهداشت یا هر سازمان دولتی در مورد گردهمایی بزرگ در داخل مرکز و عمدا سرپیچی از دستور دولت است.

“از ناحیه دادرس از مستعمره دفاع بازرسی محل چندین بار و در بر داشت که حدود 1,300 نفر از جمله اتباع خارجی ساکن شد و در آنجا بدون حفظ فاصله اجتماعی. همچنین مشخص شد که هیچ یک از ترتیبات از دست عفونی و ماسک صورت” شاه می افزاید.

این Nizamudddin مرکز با حضور هزاران نفر تبدیل به یک کانون برای گسترش coronavirus نه تنها در سرمایه های ملی بلکه کل کشور است.

بیش از 25,500 Tablighi اعضا و مخاطبین خود شده اند قرنطینه در کشور پس از مرکز و دولت های ایالتی انجام یک “عملیات” به شناسایی آنها.

حداقل 9,000 افراد شرکت کننده در جماعت مذهبی در Nizamuddin. بعد از آن بسیاری از شرکت کنندگان در سفر به نقاط مختلف کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de