سوئیس, آلمان, مسافران گزارش وارد سبو با وجود سطح استان مستند

24-HOUR QUARANTINE. Governor Gwendolyn Garcia meets with local officials on response to the novel coronavirus. Photo from Cebu Province Public Information Office/Sugbo News

24 ساعته شده است. فرماندار پسر عمو گارسیا در دیدار با مقامات محلی در پاسخ به این رمان coronavirus. عکس از سبو استان اطلاعات عمومی دفتر/Sugbo اخبار

سبو – حدود 38 سوئیس و گردشگران آلمانی که از نقاط مختلف کشور فیلیپین شد بنا به گزارش ها مجاز به زمین در Residences-سبو فرودگاه بین المللی از طریق خصوصی پروازها با وجود سطح استان مستند به دستور فرماندار پسر عمو گارسیا.

یکشنبه, مارس 29 گارسیا گفت که منابع به او گفت که خارجی ها فرود آمد هوانوردی عمومی منطقه از فرودگاه. آنها بعد از بررسی در دو هتل در Mactan.

گارسیا گفت: این نقض پروتکل های ایمنی در حال دنبال شدن در سبو استان برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus. (بخوانید: سبو استان سفارشات 24 ساعته خانه قرنطینه برای دانش آموزان, افراد مسن)

گارسیا گفت که به نظر می رسید به خارجی ها داده شد “درمان خاص”.

“من نمی خواهم بگویم که کلمه اما سبو تبدیل به آزادسازی زمین از این خارجی ها که از همه بیش Visayas و Mindanao و حتی مانیل” گارسیا گفت.

جمعه, مارس 27 گارسیا امضا فرمان اجرایی شماره 5-E که ممنوع تمام تماس های ورودی مسافران بین المللی از جمله عودت فیلیپینی مانند کارگران فیلیپینی در خارج از کشور (OFWs). که بان کی مون نیز به تمام تماس های ورودی مسافران داخلی. آن را پوشش نمی دهد خروجی سفر.

گارسیا با اشاره به این که هنوز هم وجود دارد دیگر عملکرد فرودگاه های کشور است.

“مانیل در ادامه به عملکرد. آنها می توانید استطاعت به خصوصی هواپیما مستقیم به مانیل” او گفت:.

گارسیا گفت که او برای اولین بار شنیده در مورد خارجی ها از Cordova شهردار مری ترزا چو که گزارش کردم احساس خطر وجود دارد که اتباع آلمان چک کردن به هتل ها در شهر است.

گارسیا گفت: معلوم نیست اگر این اولین بار است که خارجی ها وارد شده بود سبو پس از استانی دولت تحمیل مستند.

“این چنین یک نبرد خسته کننده زمانی که همکار Cebuanos نیست با ما همکاری نمی پیوستن به دست با ما برای محافظت از سبو و Cebuanos,” او گفت:.

استیو Dicdican, Residences-سبو فرودگاه بین المللی مدیر کل ظاهرا شکست خورده به اطلاع گارسیا از اتباع خارجی’ ورود.

گارسیا همچنین گفت که او تا به حال هشدار داد گروه گردشگری (DOT)- 7 مدیر منطقه ای شالیمار تامانو برای جلوگیری از اجازه دادن به خارجی ها برای ورود به سبو. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de