گارمیش-پارتنکیرشن آلمان (AP) — کورین Suter کردم اولین پیروزی در جام جهانی فوتبال زنان سوپر-G در روز شنبه یک ماه پس از پیروزی او اولین سراشیبی.

سوئیس اسکی باز مقابله با شرایط روی حیله و تزویر در قندهار البته به ضرب و شتم اتریش نیکول Schmidhofer توسط 0.43 ثانیه و سوئیس هم تیمی وندی Holdener هفت دهم.

ایتالیا با فدریکا Brignone که مواجه بود را رقیب اصلی به صورت کلی عنوان به پایان رسید و در پنجم و بسته فاصله به برجسته آمریکایی به 145 امتیاز.

بود که برنده سوپر-G مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی عنوان قهرمانی فصل گذشته است در نظر گرفتن یک استراحت از مسابقات اسکی و پس از مرگ پدر جف بود هفته گذشته.

بسیاری از روروک مخصوص بچه ها در تلاش برای حفظ تعادل خود در این دوره که ناشی از مشکلات به دلیل سطح یخی با تکه های grippy برف.

دو برندگان اول دو سوپر-G مسابقات این فصل آلمان ویکتوریا Rebensburg و ایتالیا صوفیه Goggia هر دو فرود در ایمنی شبکههای مشابه پس از سقوط در حالی که سابق دو بار به طور کلی قهرمان آنا Veith اتریش نیز شکست خورده به پایان برساند اما اجتناب شود سقوط.

تبلیغات

همه به نظر می رسد باید اجتناب شود, آسیب, اما Rebensburg که برنده یک سراشیبی در این دوره شنبه تا به حال زانوی چپ مورد بررسی قرار گرفت و پس از او ضربه دروازه در حالی که کشویی کردن این دوره است.

Suter پنجمین مختلف برنده در پنج super-G مسابقات این فصل است.

سوئیس اسکی باز سوم به پایان رسید در یک مسابقه در دریاچه لوئیز, آلبرتا, در ماه دسامبر و روز یکشنبه پیروزی او را فرستاده بالای انضباط رده بندی سبقت Brignone.

جام جهانی فوتبال زنان در سفر به کرنجسکا قرا در اسلوونی برای GS و اسلالوم آخر هفته آینده. نژادها منتقل شده اند از بورسیا دورتموند به دلیل کمبود برف و خفیف درجه حرارت.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de