مطالعه می یابد عمومی پشتیبانی از مسئولیت حمایت برای شرکت در برابر سوء استفاده CCP ویروس دعاوی

بزرگ تعدادی از کسانی که در پاسخ به یک نظرسنجی اخیر ابراز حمایت از طرح های پیشنهادی برای ارائه به ویژه مسئولیت برای حمایت از شرکت های ناشی از ادعاهای مربوط به CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

شصت و یک درصد از کسانی که مصاحبه ابراز حمایت و یا حمایت قوی وقتی پرسید که اگر “کنگره باید محافظت از بسیاری از کسب و کار و انواع شرکت ها از پرونده های حقوقی در حال ثبت مرتبط با coronavirus.”

سی درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که “به شدت حمایت” از جمله حفاظت در مقایسه با تنها هشت درصد که گفت آنها “به شدت مخالف” آن است.

“جهانی همه گیر باعث شده است که فوق العاده اقتصادی آسیبی به ملت ما. به عنوان کارفرمایان طرح بازگشایی با خیال راحت و پایدار آخرین چیزی که آنها نیاز است که به صورت یک نظر مالی فلج کننده طرح دعوی در دادگاه با وجود بهترین تلاش خود را مطابق با دستورالعمل های بهداشتی,” موسسه حقوقی رئیس جمهور اصلاح هارولد کیم گفت: در مارس 5 بیانیه ای در انتشار نتایج نظر سنجی.

“هر گونه حمایت از کارفرمایان باید هدفمند و به موقع و به طور موقت و بدون کسب و کار باید به حفاظت از پرونده های حقوقی برای سهل انگاری فاحش” او گفت:.

انجام شده برای ایالات متحده در اتاق بازرگانی موسسه حقوقی اصلاحات توسط الکساندریا مبتنی بر افکار عمومی در استراتژی های (POS) مارس 23-27 بررسی مصاحبه 800 بزرگسالان و دارای یک حاشیه خطا از 3.46 درصد است.

پشتیبانی از پنج فرم های خاص با مسئولیت حفاظت در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط کنگره قابل ملاحظه ای قوی تر و طول انجامید و در سراسر حزبی مرزهای سیاسی.

هشتاد و چهار درصد برای مثال گفت: آنها پشتیبانی “حفاظت از کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها شده اند که مجاز به باز بماند به عنوان ضروری کسب و کار از دعاوی مربوط به کوروناویروس.” از آن 66 درصد گفت: آنها “به شدت حمایت” از جمله حفاظت.

تنها 13 درصد مخالف چنین حفاظت از, با, باقی مانده یا کاهش به پاسخ و یا نداشتن یک نظر.

هشتاد و هفت درصد از جمهوری خواهان و 82 درصد از دموکرات ها مورد علاقه از جمله حمایت می کند.

هنگامی که رستوران و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر مجاز به دوباره باز 82 درصد از پاسخ دهندگان مورد علاقه اجازه می دهد پرونده های حقوقی ثبت شده توسط افرادی که ادعا می کنند “آنها قرارداد coronavirus در آن محل کسب و کار مگر اینکه کسب و کار به شدت غفلت.”

که موضع مخالف بود و 15 درصد از پاسخ دهندگان با توجه به POS.

حزبی تقسیم نشان داد 85 درصد و 79 درصد حمایت به ترتیب از جمهوری خواهان و دموکرات ها.

در شرایطی که در آن یک کارمند را نشان می دهد علائمی که ممکن است نشان می دهد حضور coronavirus 74 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به نفع حفاظت از کارفرما که خواسته کارگران از جمله به در خانه باقی می ماند.

بیست و یک درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که مخالفت با چنین کارفرما حمایت می کند.

چهار از پنج 80 درصد از جمهوری خواهان حمایت چنین حفاظت و 72 درصد از دموکرات ها را به عنوان به خوبی.

سه نفر از چهار نفر از پاسخ دهندگان 75 درصد گفت: آنها باور دارند که “ضد عفونی کننده دست, شرکت, شرکت صابون و تمیز کردن دیگر شرکت های عرضه [باید] از coronavirus دعاوی در حالی که 22 درصد گفت: آنها در مخالفت با چنین حمایت می کند.

هفتاد و هشت درصد از جمهوری خواهان و 73 درصد از دموکرات ها خواهد بود به نفع این حفاظت است.

در این موضوع حساس حفاظت از حریم خصوصی افراد 62 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها باور دارند که شرکت ها نباید در معرض دادخواهی برای پاسخ به درخواست دولت برای اطلاعات سلامت “که در مورد کارکنان باید coronavirus بیمار هستند در حال حاضر و یا بهبود یافته اند از ویروس.”

سی و چهار درصد مخالف چنین حفاظت از جمله 19 درصد که گفت آنها “به شدت مخالف” آن است.

این تنها سوال در میان این پنج است که در آن دموکرات ها بیشتر مورد علاقه حفاظت از 63 درصد از جمهوری خواهان 61 درصد است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) اخیرا گفته است که مسئولیت ارائه حمایت های خود را اولویت اگر کنگره به تصویب یک چهارم coronavirus بهبود اندازه گیری.

“من خط قرمز رفتن به جلو در این لایحه این است که ما نیاز به حفاظت در برابر دادخواهی حفاظت از” مک کانل گفت.

بیانیه ای که درو فوری مخالفت دموکرات ها که برای دهه ها بهره برده اند از حمایت های مالی و دیگر از فرصت طلب محاکمه وکلا که برنده مسئولیت بزرگ شهرک از شرکت های پزشکی حرفه ای ،

جمهوری خواه کمپین استراتژیست مت Mackowiak گفت: عصر فردا در مصاحبه اخیر خود که “مک کانل است اولویت با مسئولیت حفاظت از کارفرمایان به دلیل آن است که کاملا ضروری برای اقتصاد به دوباره باز کردن.”

Mackowiak بنیانگذار پوتوماک استراتژی گروه اضافه شده است که “هیچ سوال وجود دارد که حریص محاکمه وکلا خواهد فایل هزاران پرونده های حقوقی علیه کارفرمایان که آسیب کسب و کار که در حال حاضر بر روی یخ نازک.

“تهدید دعاوی جلوگیری خواهد شد برخی از کسب و کار از باز کردن در همه. دموکرات ها نیاز به تصمیم می گیرید که آیا آنها حمایت دوباره باز اقتصاد و یا داشتن اقتصادی ادامه داد shutdown.”

با علامت Tapscott در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de