دهلی نو: بجز برای ایجاد ثروت در کشور, بررسی های اقتصادی 2020 در روز جمعه گفت که اقتصاد کشور را با رشد شش یا 6.5 درصد در سال مالی شروع و در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. رشد اقتصادی برای FY20 باقی خواهد ماند در پنج درصد است.

این سروی که توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman یک روز قبل از بودجه اتحادیه برای 2020-21 — نیز نامیده می شود اقدامات لازم برای رسیدن به $5 تریلیون دلار اقتصاد 2024.

این نظرسنجی همچنین یک مورد برای آرامش کسری مالی هدف از 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی از نظر نیاز به دستگیری کاهش رشد تخمین زده می شود به لمس 11 سال گذشته از پنج درصد در مالی جاری.

به غیر از درخواست از دولت برای در نظر گرفتن کاهش مواد غذایی یارانه بررسی نامیده است بر مردم در نگاه به تجار و بازرگانان با توجه به عنوان آنها ایجاد ثروت و شغل.

بررسی نوشته شده توسط مدیر ارشد اقتصادی و مشاور Krishnamurthy سوبرامانیان همچنین معرفی 10 ایده های جدید برای افزایش رشد اقتصادی از جمله ایجاد ثروت است که منافع همه بازارهای فعال ثروت ایجاد اعتماد عمومی است خوب است که با افزایش استفاده از چمن-ریشه کارآفرینان که ایجاد ثروت در مناطق خود طرفدار سیاست های کسب و کار به فرصت های برابر, حذف نادرست و غلط دولت مداخلات ایجاد شغل و غیره.

فهرست تجارت جهانی تنش و قیمت نفت رو به افزایش از تشدید در ایران و آمریکا به بن بست خطراتی برای رشد این نظرسنجی همچنین با اشاره به این که رشد تولید ناخالص داخلی هند باید به شدت ارتجاعی در 2020-21 در پایین پایه های آماری پنج درصد رشد در 2019-20. در میان افزایش هزینه در حساب از بلیط اطلاعیه ها و کاهش درآمد در سال 2019 دولت هدفمند برای مهار کسری مالی در Rs 7.04 لاخ کرور یا 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی یا GDP در سال مالی پایان اسفند سال 2020 از `6.49 لاخ کرور روپیه معادل 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال قبل است.

با وجود رکود جهانی Ms سوبرامانیان با اعتماد به نفس است که کاهش رشد اقتصادی متوقف شده است. او رد سلف خود آرویند سوبرامانیان و تحلیل هند نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در حال دست بالا با 2.7 درصد پست-2011, گفت اتهام او “بی اساس” و “بی اساس توسط داده ها’.

“اگر شما نگاهی به چرخه کسب و کار پدیده در هند به طور معمول اگر شما نگاه کنید و خیزها و همکاری و ارتباط آن را با آنچه که اتفاق افتاده است به نظر می رسد مانند ما ضربه تغار بنابراین باید وجود داشته باشد چشم انداز مثبت در رشد” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

تمرکز بر روی کار برای شغل: نظرسنجی
در میان ضعیف محیط زیست جهانی تولید و تجارت و تقاضا در اقتصاد هند آهسته با رشد تولید ناخالص داخلی تعدیل به 4.8 درصد در نیمه اول 2019-20 کمتر از 6.2 درصد H2 از 2018-19. وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه تغییر در جلسه $5-تریلیون هدف تا سال 2024 سوبرامانیان گفت: “به بهترین دانش من هیچ تغییری در مهلت است.”

سوبرامانیان همچنین گفت: با تمرکز بر روی کار فشرده بخش هند می تواند ایجاد 4 کرور شغل تا سال 2025 و 8 کرور شغل تا سال 2030. “بخش بانکی نیاز به مقیاس و تبدیل متناسب با اندازه اقتصاد است. نمایی افزایش در هند تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص داخلی سرانه پست از آزادسازی همزمان با ثروت نسل در بازار سهام,” او گفت:.

جالب این نظرسنجی همچنین ترسیم تاریخ این کشور حق از متون کهن مانند Arthashastra و Thirukural به عصر و مشکل از وام های بد است. آن را نیز جلب ارتباط بین دست نامرئی بازار دست از اعتماد و چگونه آن را می تواند کمک به هند را هدف تبدیل شدن به یک $5 تریلیون دلار اقتصاد است.

با اشاره به چهار اشیاء باستانی از انسان pursuit — Dharm, ارته, Kaam و Moksh سوبرامانیان گفت: “ارته یا ثروت است و در این میان نجیب حرفه. رنگ اسطوخودوس نیز پیشنهاد اقدامات مانند افزایش مخارج دولت و کاهش مالیات.”

این نظرسنجی همچنین معرفی مفهوم اعتماد به عنوان یک کالای عمومی است که می شود با افزایش استفاده بیشتر و پیشنهاد کرد که باید سیاست های توانمند سازی شفافیت و اجرای موثر با استفاده از اطلاعات و فن آوری به منظور افزایش این خوب است. “طرفدار شیوه های کسب و کار می تواند کمک به ترویج این دست نامرئی بازار است. در یک اقتصاد بازار بیش از حد نیاز وجود دارد برای دولت به اطمینان اخلاقی دست به حمایت از این دست نامرئی” این نظرسنجی تاکید کرد.

در مواجهه با بدترین رکود اقتصادی پس از بحران مالی جهانی از 2008-09 بررسی نامیده می شود برای افزایش تولید با ‘مونتاژ در هند برای جهان’ مفهوم به طوری که به افزایش ایجاد شغل. برای مالی جاری را پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی از 5 درصد به کمترین میزان خود در 11 سال و بدتر شدن چشم انداز کار.

“کاهش سرعت در رشد تولید ناخالص داخلی را می توان در چارچوب یک کاهش چرخه رشد با بخش مالی اقدام به عنوان یک کشیدن در بخش واقعی است. دولت باید با استفاده از قوی آن دستور به تحویل در اسرع وقت در اصلاحات را قادر خواهد ساخت که اقتصاد به شدت ارتجاعی در 2020-21” آن گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im