جراح عمومی خواستار بیمارستان به لغو اعمال جراحی الکتیو در Coronavirus داغ مناطق

جراح عمومی جروم Adams خواست بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در coronavirus داغ مناطق به نظر تعلیق روش انتخابی پس از کالج آمریکایی جراحان (ACS) پیشنهاد همان روز جمعه است.

“بیمارستان و سیستم بهداشت و درمان, لطفا در نظر توقف روش انتخابی تا زمانی که ما می تواند #FlattenTheCurve!” آدامز در توییتر نوشت در روز شنبه.

بالا, دکتر, ملت استدلال کرد که اعمال جراحی الکتیو یک روش است که یک اورژانس پزشکی می تواند coronavirus به امکانات جلو و منابع از تجهیزات حفاظت شخصی فروشگاه ها و مالیات پرسنل که ممکن است مورد نیاز برای coronavirus پاسخ.

به گفته جان هاپکینز پزشکی عمل جراحی یک روش است که می تواند برنامه ریزی شده در پیش است.

“این ممکن است یک عمل جراحی شما انتخاب کنید که برای کیفیت بهتر از زندگی, اما نه برای یک بیماری تهدید کننده زندگی. اما در برخی موارد ممکن است برای یک بیماری جدی مانند سرطان است. نمونه هایی از عمل جراحی شامل برداشتن یک خال یا زگیل و داشتن سنگ کلیه حذف شده است. آن را نیز ممکن است انجام شود اگر انواع دیگر درمان ها کار نمی کند” با توجه به سایت.

در توییتر خود پست Adams, ذکر توصیه شده توسط ACS ملی انجمن های آموزشی برای جراحان که نشان می دهد که جراحان در coronavirus داغ مناطق بررسی تمام برنامه ریزی روش انتخابی. نقاط داغ در ایالات متحده شامل بخش هایی از نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است.

“هر بیمارستان, سیستم بهداشت و درمان و جراح باید متفکرانه بررسی تمام برنامه ریزی روش انتخابی با یک برنامه برای به حداقل رساندن, به تعویق انداختن یا لغو electively برنامه ریزی عملیات endoscopies و یا دیگر روش های تهاجمی تا ما گذشت پیش بینی نقطه عطف در مواجهه با نمودار و می تواند اعتماد به نفس است که ما مراقبت از سلامت زیرساخت می توانید از یک برنامه به طور بالقوه سریع و قریب به اتفاق سربازان ارتش در بحرانی در مراقبت از بیمار نیاز دارد” ACS در بیانیه ای گفت.

این انجمن همچنین پیشنهاد کرد که بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به حداقل رساندن استفاده از اقلام ضروری مورد نیاز برای مراقبت از بیماران از جمله ICU, تخت, شخصی, تجهیزات حفاظتی, ترمینال تمیز کردن لوازم و هواکش.

برای جراحان در خارج از نقاط داغ, ACS توصیه آنها به دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در مورد چگونه برای آماده سازی.

CDC نشان می دهد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آموزش بیماران به کاوش جایگزین چهره به چهره بازدیدکننده داشته است از جمله با استفاده از در دسترس مشاوره خطوط بیمار پورتال و آنلاین خود ارزیابی ابزارهای تماس بگیرید و یا به یک درمانگاه کارکنان اگر آنها را تبدیل به بیمار با علائمی مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس.

امکانات نیز باید بهینه سازی استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در صورت کمبود و شناسایی مکانیسم های انعطاف پذیر برای تهیه وسایل اضافی در صورت لزوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im