دادگاه عالی اموزش Bader Ginsburg از بیمارستان مرخص شد

واشنگتن—عدالت اموزش Bader Ginsburgدر 87 ایالات متحده عالی دادگاه قدیمی ترین عضو شد مرخص روز چهارشنبه از بیمارستان که در آن او برای درمان یک خوش خیم کیسه صفرا بیماری و در زمان بخشی از راه دور در استدلال در دو مورد.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه دادگاه سخنگوی کتی Arberg گفت: Ginsburg است “به خوبی انجام می دهند و خوشحالم که صفحه اصلی” پس از ترخيص از دانشگاه جانز هاپکینز بیمارستان در بالتیمور.

پیش از آن در روز حضور او در دو استدلال انجام شده توسط تلفنی میان coronavirus همه گیر مشخص شده آخرین نمونه ای که در آن لیبرال عدالت در برابر ترساندن سلامت و بازگشت سریع به وظایف خود در دادگاه که در آن او تا به خدمت از سال 1993. Ginsburg خواسته تعدادی از سوالات و صدای او را صدا مردد در زمان اما تا حد زیادی باقی مانده شرکت.

Ginsburg را به بالتیمور بیمارستان به صورت سرپایی بازديد در هفته بعد و سنگ کیسه صفرا که باعث عفونت حذف خواهد شد بدون نیاز به عمل جراحی Arberg اضافه شده است. Ginsburg بود برای درمان سرطان لوزالمعده در سال گذشته است.

مورد اول درگیر یک Obamacare مورد نیاز در مورد پوشش بیمه درمانی برای زنان کنترل تولد. دوم درگیر یک قانون فدرال سرکوب به اصطلاح robocalls.

در مورد اول Ginsburg مطرح طولانی به سوالات ابراز شک و تردید بیش از یک پیشنهاد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اجرای قوانین کارفرمایان اجازه می دهد برای به دست آوردن مذهبی معافیت از این پیشگیری از بارداری دستور.

او گفت: دولت, وکیل, وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو است که آن را “پرتاب به طور کامل به باد چه کنگره در نظر گرفته می شود ضروری است که زنان ارائه می شود این سرویس با بدون هیچ زحمتی و بدون هیچ هزینه ای برای آنها است.”

در روز سه شنبه Ginsburg بود برای درمان یک بیماری التهابی کیسه صفرا شناخته شده به عنوان کوله سیستیت حاد.

او در بیمارستانization می تواند ناشی از یک خطر به عنوان آن می آید در میان یک بیماری همه گیر است که در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است. Coronavirus ثابت کرده است به خصوص خطرناک در افراد مسن به خصوص کسانی که با زمینه مسائل پزشکی.

Ginsburg تا به حال چندین بهداشت و درمان حوادث مشابه در سال های اخیر است. در نوامبر سال 2018 او شکست سه دنده در یک سقوط. پس از آن آزمایش های پزشکی منجر به درمان سرطان ریه که ناشی از او را به دست استدلال در ژانویه 2019. او در بازگشت به نیمکت اما در ماه اوت سال 2019 دریافت اشعه درمانی برای درمان سرطان لوزالمعده است.

او در بیمارستاندرگیرمی در ماه نوامبر گذشته به مدت دو شب رنج می برند از یک تب و لرز اما بازگشت به کار در دادگاه روز بعد از اینکه منتشر شد.

سلامت او را از نزدیک تماشا چون عالی دادگاه خالی را جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای انتخاب یک سوم عدالت به نه-عضو دادگاه و حرکت آن را بیشتر به سمت راست. دادگاه در حال حاضر دارای یک 5-4 محافظه کار اکثریت از جمله دو نفر از قضات منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن.

توسط اندرو چانگ و لارنس Hurley

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de