دهلی نو: دیوان عالی کشور روز جمعه به تعویق افتاده شنوایی در مذاکرات در برابر ضد کا اعتراضی در دهلی شاهین باغ مشاهده است که آن را ممکن است تحمل در دهلی نو, مجمع, انتخابات, رای گیری برای آن را در روز شنبه.

به تعویق انداختن توجه به فوریه 10, دادگاه مشاهده شده است که یک مشکل وجود دارد و آن دیده شده است و چگونه آن را می تواند حل و فصل شود.

و گفت که آن را نمی خواهید به “نفوذ” انتخابات یک نیمکت شامل عدالت سانجی کیشان کال و عدالت K. M. یوسف گفت: “ما درک می کنیم که یک مشکل وجود دارد و ما باید برای دیدن چگونه به حل و فصل آن است. ما آن را در روز دوشنبه. ما را در موقعیت بهتری توسط آن است.”

“که دقیقا همان است که چرا ما می گویند در آمده در روز دوشنبه. چرا ما باید تاثیر آن را” دادگاه گفت: پس از وکلا ظاهر می شود برای دادخواهان اشاره کرد که رای گیری برای انتخابات دهلی را در روز شنبه.

دادگاه احساس کردند که موضوع باید به دادگاه عالی دهلی و خواسته وکیل برای دادخواهان, Amit Sahni و سابق MLA Nand Kishore Garg به استدلال می کنند در نقطه ای که از آن گرفته شده است تا در روز دوشنبه. نیمکت گفت که این امر موضوع جهت به آن اثر است.

آقای Sahni قبلا نقل مکان کرد و HC به دنبال جهت به مقامات برای روشن شدن کشش بین Kalindi Kunj و شاهین باغ که مسدود شده توسط anti-کا معترضان از 15 دسامبر بود که باعث مشکلات برای مسافران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de