دادگاه عالی به نظر مورد تست دامنه تقلب کامپیوتر قانون

دیوان عالی کشور موافقت کرده است به نظر در یک مورد که آزمون این که آیا افرادی که استفاده از آنها مجاز به دسترسی به کامپیوتر برای به دست آوردن اطلاعات نادرست هدف برگزار می شود در قبال فدرال کامپیوتر تقلب در قانون است.

دادگاه بالا در آوریل 20 گفت: این امر را مورد مربوط به یک افسر پلیس که جذاب است اعتقاد خود را تحت کامپیوتر تقلب و سوء استفاده از قانون برای انجام یک جستجو در اجرای قانون پایگاه داده برای آشنایی در ازای پول است.

کامپیوتر تقلب و سوء استفاده از قانون که تصویب شد به نگرانی در مورد هک متحده است که یک فرد ناقض قانون زمانی که آنها “دسترسی به یک کامپیوتر بدون اجازه و یا بیش از مجاز دسترسی و در نتیجه به دست آوردن اطلاعات از هر گونه محافظت کامپیوتر است.” به “تجاوز دسترسی مجاز” به معنی “برای دسترسی به یک کامپیوتر با مجوز و به استفاده از چنین دسترسی برای به دست آوردن و یا تغییر اطلاعات در کامپیوتر است که دستیابی برخوردار نیست بنابراین برای به دست آوردن و یا تغییر” با توجه به قانون.

دادگاه های تجدید نظر در تقسیم مسئله با چهار مدار دادگاه علاقه گسترده تر تفسیر قانون گفته است که یک فرد نقض قانون در صورتی که بیش از خود مجاز دسترسی هر زمان که آنها به دست آوردن اطلاعات برای یک کسب و کار غیر دلیل. در همین حال سه نفر دیگر از دادگاه حکم داد که این قانون محدود به شرایطی که در آن یک فرد دسترسی ندارد برای هر هدف در همه. این دادگاه ها می گویند که تفسیر گسترده تر خواهد “جرم انجام میلیون ها نفر از کاربران کامپیوتر های معمولی.”

Epoch Times Photo
یک عکس از یک کامپیوتر است. (Shutterstock)

در این مورد در دست ناتان ون بارن سابق پلیس گروهبان در شهر جورجیا گرجستان محکوم شد برای استفاده از دسترسی مجاز به اجرای قانون پایگاه داده برای نگاه کردن به یک پلاک از یک رقصنده در محلی باشگاه در سال 2015. ون بورن مبتلا به مشکلات مالی در زمان و نزدیک شدن به حال آشنایی اندرو Albo برای یک وام.

Albo اجرای قانون هشدار داده که به نوبه خود اطلاع داد که اف بی آی در مورد درخواست. اف بی آی سپس ابداع یک نیش عملیات به ببینید که چگونه به دور ون بارن مایل به رفتن برای پول است. عملیات مورد نیاز Albo به ارائه Van Buren پول برای این اطلاعات است. Albo به او 6000 $و ون بارن انجام جستجو.

Van Buren شد و پس از آن به اعدام محکوم شده در کامپیوتر تقلب در قانون و یک تعداد از خدمات صادقانه سیم تقلب. 11th مدار در زمان گسترده تر تفسیر قانون و تایید تقلب کامپیوتر محکومیت. اما آن را خالی ون بارن را صادقانه خدمات سیم تقلب اعتقاد و remanded آن را برای یک محاکمه جدید در دادگاه پایین تر است.

Van Buren سپس به دادگاه تجدید نظر تصمیم به دیوان عالی کشور در تلاش برای سرنگونی کامپیوتر تقلب اعتقاد. وکلای او استدلال خود را در دادخواست (pdf) که گسترده تر از خواندن از قانون “را به جرم عادی استفاده از کامپیوتر در سراسر کشور” و دعوت “خودسرانه اجرای.”

در همین حال وزارت دادگستری خواست دیوان عالی کشور (pdf) به این صورت به دلیل آن نیست نهایی در دادگاه های پایین تر و هیئت منصفه در دادگاه منطقه محکوم, Van Buren, پس از دریافت دستورالعمل که سازگار با تعبیری از قانون است.

در این مورد انتظار می رود که شنیده و تصمیم گرفت بعد از مدت آغاز می شود که در ماه اکتبر.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net