دیوان عالی کشور گفت: در روز جمعه که آن را از شنیدن استدلال در سه اختلافات بیش از احضاریه به دنبال دسترسی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات مالی در 31 مارس (pdf).

در ماه دسامبر بالا دادگاه گفت: آنها توافق کردند برای شنیدن سه مورد جذاب پایین تر تصمیم دادگاه است که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا و دو بانک مطابق با احضاریه صادر شده توسط مجلس و نیویورک دادستان منطقه در یک هیئت منصفه شد. در آن زمان دادگاه را تنظیم تاریخ به صورت استدلال است.

اختلافات برخورد با جدایی از قدرت مطلق و ایمنی نگرانی های رسیده به دیوان عالی کشور پس از قضات دادگاه های استیناف تایید احضاریه. دو تا از موارد بنیادی از احضاریه صادر شد در اوایل سال توسط سه خانه کمیته ها—خدمات مالی و هوش و نظارت—به عنوان بخشی از پروب بیش از اتهامات رئیس جمهور معاملات. در ضمن سومین مورد معاملات با تحقیقات جنایی در منهتن.

یکی از موارد مراکز در حکم صادر شده توسط مجلس نظارت کمیته به Ncmec به دست بیش از هشت سال از سوابق مالی مربوط به تهمت و کسب و کار خود را در ماه آوریل به عنوان بخشی از خود را از حمله به اتهامات در مورد رئيس جمهور در صورتهای مالی. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی پس از ثبت دادخواست ابطال حکم و خواست برای یک دستور بر اجرای آن.

در ماه اکتبر کاهش دادگاه حکم داد که این کمیته تا به حال قدرت به حکم پرونده از نیویورک شرکت حسابداری در حالی که ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار رد تهمت درخواست در ماه نوامبر به تجدید نظر در پایین تصمیم دادگاه است.

به طور مشابه, خانه دوم مورد شامل احضاریه صادر شده توسط خدمات مالی و خانه هوش کمیته در ماه آوریل به دو بانک—Deutsche Bank AG و یکی از سرمایه های مالی پارسیان—درخواست از آنها به نوبه خود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شکایت دو بانک در ماه آوریل در تلاش برای متوقف کردن آنها از مطابق با احضاریه با این استدلال که خانه احضاریه بودند غیر قانونی و خلاف قانون اساسی. اما در ایالات متحده در منطقه قاضی Edgardo راموس حکومت که احضاریه را “مشروع قانونی هدف” و اجرا شود می تواند.

راموس حاکم باعث تهمت به پرونده تجدید نظر در ماه اوت به مدار دوم دادگاه. اما دادگاه در دسامبر. 3 که بانک ها باید مطابق با احضاریه.

در ضمن در منهتن هیئت منصفه در مورد دادستان منطقه از نیویورک شهرستان سایرس ونس جونیور با صدور احضاریه به Ncmec درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی در ارتباط با یک پرونده جنایی. ونس در حال بررسی اتهام hush پرداخت پول به زنان در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری—بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal. تهمت را رد کرده است امور و هر گونه تخلف. تهمت شکایت کرد ونس در ماه سپتامبر در تلاش برای جلوگیری از حکم. دادگاه منطقه محروم مغلوب ساختن پیشی جستن نرم افزار به صورت یک حکم بر حکم و اخراج مورد در ماه اکتبر باعث شد رئیس جمهور وکلا به پرونده درخواست تجدید نظر.

در اوایل ماه نوامبر به مدار دوم دادگاه تجدید نظر تایید پایین تصمیم دادگاه به رد تهمت تاکیدی امداد. رئیس جمهور تیم حقوقی به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور در Nov. 14 استدلال در دادخواست خود را (pdf) که در دادگاه های پایین تر تا به حال به اشتباه حکومت در موضوع ایمنی است.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی ثبت دادخواستها اصرار دیوان عالی کشور برای جلوگیری از احضاریه. در یکی از دادخواستها (pdf) که وکلا استدلال می کنند که اگر چه خانه کمیته مدعی هستند که آنها به دنبال سوابق قانونی هدف آنها به جای درگیر شدن در اجرای قانون است.

“این کمیته هستند نه وضع آنها آشکارا به درگیر شدن در اجرای قانون است. همه آنها به یک درجه و یا دیگر—باید اذعان کرد که هدف از این تحقیقات این است که برای تعیین اینکه آیا رئیس جمهور که در تخلف” وکلای دولت در این مختصر. “حوادثی که منجر به احضاریه’ صدور این بیانیه در اطراف این تحقیقات ماهیت این خواسته خود و دیگر شواهد تایید می کنند که کمیته’ هدف این است که برای پیدا کردن اگر رئیس جمهور شکست قانون است.”

به طور مشابه در منهتن مورد تهمت وکلای استدلال در یک جداگانه مختصر (pdf) که رئیس جمهور ایمنی بدن را از درخواست به دست بیش از پرونده های مالی خود را به جنایی دادستان در حالی که او در اتاق و که تنها راه برای تحت تعقیب قرار دادن یک نشسته جمهور به عنوان ارائه شده توسط قانون اساسی است که از طریق استیضاح.

همراه با تنظیم این استدلال خرما برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی موارد دیوان عالی کشور نیز برنامه ریزی شده موارد دیگر برای راهپیمایی خود را از استدلال تقویم (pdf). دیوان عالی کشور خواهد شنیدن استدلال برای یک مورد کپی رایت, گوگل, v. اوراکل در مارس 24 و دو مدرسه مذهبی تبعیض موارد بانوی ما از گوادالوپ مدرسه v. Morrissey-Berru و سنت جیمز مدرسه v. Biel در تاریخ 1 آوریل.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de