دادگاه عالی raps پلیس دهلی برای انفعال

دهلی نو: دادگاه عالی روز چهارشنبه کشیده تا پلیس دهلی برای اقدام علیه کسانی که ساخته شده التهابی سخنرانی و گفت که اگر آن را به حال عمل به عنوان مورد نیاز توسط قانون و در زمان این خشونت ها شده اند می تواند جلوگیری.

عدالت K. M. یوسف بود که بخشی از این دو قاضی نیمکت رهبری عدالت سانجی کیشان کال گفت که اگر شما تا به حال عمل کرده و از راه قانون مورد نیاز شما به قانون و مردم از متوقف ساخت التهابی سخنان مارپیچی از خشونت شده اند می تواند جلوگیری و زندگی را نجات داد.

“عدم حرفه ای بودن پلیس است که مشکل اصلی در اینجا است. اگر شما تا به حال اجازه مردم به دور التهابی پس از اظهارات این همه نمی توانست اتفاق افتاده است. اگر شما عمل می کنند راه قانون نیاز به عمل شما تفاوت را ببینید” عدالت جوزف مشاهده ضربه در پلیس دهلی برای آن انفعال.

دادگاه به وضوح اشاره به پلیس نمی گرفتن cognisance از BJP رهبر Kapil Mishra ساخت التهابی سخنان در برابر کسانی که به مخالفت با تابعیت متمم قانون.

“من می گویم” عدالت یوسف retorted زمانی که وکیل-General Tushar مهتا گفت که از مشاهدات قاضی ممکن است “demoralise پلیس” در طول این زمان بار.

“یکی از پاسبان درگذشت. من DCP مجروح شده است. او در یک. اجازه دهید ما نمی demoralise پلیس گفت: هر چیزی در حال حاضر. ما نمی دانیم که چه وضعیت بر روی زمین است” آقای مهتا نگه داشته و درخواست دادگاه.

“این اتفاق خواهد افتاد اگر شما اجازه می دهد تا مردم به دور است. مگر اینکه شما پلیس به عمل وجود خواهد داشت هیچ تفاوت. نگاه کنید که چگونه پلیس اعمال در انگلستان است. آیا آنها نیاز به کسی nod? اگر کسی می سازد التهابی تبصره پلیس نوسانات به عمل بلافاصله” عدالت یوسف گفت تاکید بر اینکه خشونت و در نتیجه از دست دادن زندگی در حساب از پلیس انفعال.

نیمکت نیز با اشاره به دستورالعمل صادر شده توسط آن در سال 2006 در پراکاش سینگ مورد مربوط به پلیس اصلاحات.

دادگاه مخالفت پلیس دهلی آمد و در این دوره از شنیدن از دو دادخواست به دنبال جهت اخراج از تحصن معترضان در از شاه-een باغ بود که در آن مسدود کردن جاده های عمومی.

وکیل-به طور کلی یک بار دیگر در پایان دریافت که عدالت کال به عنوان “مایه تاسف” چیزهایی که اتفاق افتاده در چند روز گذشته.

به عنوان S-G گفت: عدالت کال به استفاده از اصطلاح “تاسف” عدالت کال پیوستن به عدالت یوسف گفت: “چه کسی می تواند انکار کند که هر آنچه که اتفاق افتاده است نه تاسف? بله بسیاری از چیزهای ناگوار اتفاق افتاده است. لازم نیست که اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im