دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه خواستار تغییر “نگرش ها و باورها” را به عنوان آن را کارگردانی این مرکز به کمک مالی دائمی کمیسیون به تمام زنان افسران در ارتش را در مقابله با جریان آن را به عنوان پاره به مرکز با استناد به زنان افسران فیزیولوژیکی از جمله ویژگی های خانواده خود مسئولیت به مخالفت با آن.

دادگاه به دولت اتحاد سه ماه زمان به پیروی از آن جهت. در حالی که خرمن کوبی استدلال در مورد زنان معلول توسط فیزیولوژیکی و عوامل دیگر به عنوان رو به جلو قرار داده که توسط مرکز انکار کمیسیون دائمی به زنان افسران که وارد نیروی تحت کوتاه خدمات کمیسیون نیمکت از قضات D. Y. Chandrachud و آجی Rastogi گفت: آن را توهین به شأن و منزلت خود را به عنوان افسران ارتش.

“به بازیگران داشتن در توانایی های خود را بر روی زمین از جنس توهین نه تنها به شأن و منزلت خود را به عنوان زنان اما به منزلت اعضای ارتش هند — مردان و زنان — که در خدمت به عنوان شهروندان برابر در یک ماموریت مشترک” گفت: فقط-یخ Chandrachud که صحبت کردن برای نیمکت.

“هفتاد سال پس از تولد یک پست-استعماری دولت مستقل هنوز هم وجود دارد نیاز به تغییر در نگرش ها و باورها به تشخیص و تعهد به ارزش های قانون اساسی” عدالت Ch-andrachud گفت: با استناد به تکرار ارسالی توسط مرکز.

دادگاه به عنوان “اخلال” این استدلال که “زنان با طبیعت بیولوژیکی خود را ترکیب و محیط اجتماعی کمتر نقش مهمی بازی نسبت به همتایان مرد خود”.

“چنین تسلیم نگران کننده است به عنوان آن را نادیده رسمی ارزش های قانون اساسی که هر نهاد در کشور موظف است برای حمایت و تسهیل” گفت: قضاوت.

این مرکز تا به حال ادعا کرد که ارتش شد و راه زندگی نیاز به “فداکاری و تعهد فراتر از ندای وظیفه” ذاتی فیزیولوژیکی تفاوت بین مردان و زنان و زنان افسران که باید برای مقابله با بارداری مادران, فرزندان و خانواده ممکن است مناسب برای یک سرباز ،

SC خفاش برای, برابر, حقوق,
با اشاره به مرکز 25 فوریه 2019 حرکت به اعطای دائمی کمیسیون به زنان افسران در دیگر سپاه در اسلحه پشتیبانی و خدمات دادگاه گفت که خود را “به رسمیت می شناسد که فيزيولوژيک ویژگی های یک زن هیچ اهمیتی برای او برابر با حقوق قانون اساسی”.

در نظر گرفتن یک نمایش کم نور از استدلال توسط مرکز در این دوره از این جلسه در عدم توانایی زنان افسران برای مطابقت با همتایان مرد خود در ارتش, دادگاه مراجعه کننده به 10 نمونه که در آن زنان از افسران به دست آورده laurels خود خدمات برجسته نه تنها در داخل کشور بلکه بخشی از سازمان ملل نیروهای حافظ صلح و در مشکل زده افغانستان به عنوان به خوبی.

در این نوار به کارکنان ارسال از کمیسیون دائمی زنان افسران دادگاه گفت: “مطلق نوار در زنان به دنبال معیارهای یا فرمان قرار ملاقات نمی خواهد comport با تضمین برابری در ماده 14”. دادگاه ذکر شده نمونه ای از چنین محدودیت تحمیل نمی شد که JAG و AEC شاخه باز شد تا برای اعطای عدد برای زنان SSC افسران در گذشته است.

مشاهده است که تعامل زنان افسران در ارتش بوده است “تکاملی” دادگاه گفت: این مرکز تا به حال یک دستور به اعطای کمیسیون دائمی به زنان به عنوان افسران وجود نداشت ماندن از مارس 2010 قضاوت دادگاه عالی دهلی نو.

در آشکار کیفرخواست از مرکز آن “اندک توجه” برای دادگاه عالی حکم دادگاه گفت: “این اتحادیه دولت ادامه داد: برای خنثی کردن اجرای با وجود این دادگاه مورخ 2 سپتامبر 2011 روشن است که “عملیات impugned قضاوت نمی ماند و در همه”.

این مرکز تا به حال با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور در سال 2010 به چالش کشیدن دادگاه عالی دهلی سفارش کارگردانی گرانت دائمی کمیسیون به زنان افسران. دیوان عالی کشور روز دوشنبه اصلاح ارتباطی توسط دولت است که می گوید: تنها آن دسته از زنان افسران که کمتر از 14 سال خدمت در نظر گرفته می شود به صورت دائمی کمیسیون و دیگران اجازه خواهد داشت برای تکمیل 20 سال خدمت و ترک ارتش با مزایای بازنشستگی.
دادگاه گفت: همه در خدمت زنان افسران در کوتاه خدمات کمیسیون “باید در نظر گرفته شود برای اعطای دائمی کمیسیون” صرف نظر از هر یک از آنها با عبور از 14 سال و یا به عنوان مورد ممکن است 20 سال از خدمات. این گزینه به این دادگاه گفت: در دسترس خواهد بود به تمام زنان افسران در حال حاضر در خدمت به عنوان کوتاه خدمات کمیسیون افسران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im