دیوان عالی کشور به تعویق انداختن آینده شفاهی در میان Coronavirus همه گیر

دیوان عالی ایالات متحده اعلام کرد در روز دوشنبه است که به تعویق انداختن شفاهی برنامه ریزی شده برای ماه مارس جلسه بیش از نگرانی از coronavirus بیماری همه گیر.

بالا دادگاه در بیانیه ای گفت که این تعویق انداختن آینده شفاهی مجموعه بین مارس 23 و 25 و 30 مارس و آوریل 1 در پاسخ به COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود. آن اضافه شده است که آن را بررسی گزینه های برای تغییر زمان این موارد “در دوره به دلیل در حال توسعه شرایط” و نمی ارائه هر گونه تاریخ جدید برای 11 استدلال برای ماه مارس برنامه ریزی.

برخی از موارد خواهد شد که تحت تاثیر این توجه شامل تهمت تجدید نظر از سه حکم مربوط به پرونده های حقوقی در تلاش برای متوقف کردن خانه و نیویورک تحقیق و تفحص از داشتن دسترسی به رئیس جمهور مالی سوابق مورد درخواست دادگاه به در نظر گرفتن چقدر حفاظت کلیسا مدارس باید از مداخله دولت زمانی که می آید به انتخاب معلمان خود را برای شرکت در کلاسهای دینی و یک مورد کپی رایت بین گوگل و اوراکل در مورد استفاده از خطوط کد مرکزی برای پلت فرم جاوا.

این اخطار می آید پس از این دادگاه اعلام کرد که آن را نزدیک ساختمان خود را به این مکان تا اطلاع ثانوی از نگرانی های ایمنی و بهداشت. ساختمان بسته شده پس مارس 12 اما باز می ماند به صورت رسمی کسب و کار.

با وجود روز دوشنبه اعلامیه دادگاه روشن ساخته است که آن کسب و کارهای دیگر را ادامه خواهد داد و در خصوص قضات که در همایش هایی که برگزار می شود به طور منظم در روزهای جمعه به در نظر گرفتن درخواست ها از جمله موارد اضافه شده به دفتر ثبت دعاوی حقوقی. این روز جمعه در کنفرانس اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با برخی از قضات احتمالا شرکت از راه دور توسط تلفن دادگاه اشاره کرد.

“دادگاه به تعویق افتادن بحث جلسات در بهداشت عمومی نگرانی نیست بی سابقه” در بیانیه ای گفت:.

در اکتبر 1918 دادگاه به تعویق افتاد استدلال در پاسخ به اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. آن را نیز کوتاه آن استدلال تقویم در ماه اوت سال 1793 و اوت سال 1798 در پاسخ به شیوع بیماری تب زرد دادگاه گفت.

همراه با دیوان عالی کشور دادگاه های فدرال در سراسر کشور با در نظر گرفتن طیف وسیعی از اقدامات مشابه در پاسخ به کوروناویروس.

برخی از دادگاه ها از جمله 6 مدار (pdf) در حال محدود کردن دسترسی به افرادی که مبتلا شده اند و یا در تماس با افراد مبتلا با COVID-19 شده اند به خواسته خود قرنطینه و یا سفر به ایتالیا, ایران, کره جنوبی و یا چین در 14 روز گذشته. همراه با محدودیت های دسترسی به برخی از دادگاه ها نیز نیاز به غربالگری از بازداشت شدگان قبل از حضور در دادگاه (pdf). بازداشت شدگان با درجه حرارت 100.4 درجه فارنهایت یا بالاتر خواهد بود و نه اجازه ورود به دادگاه است.

در همین حال برخی از دادگاه ها به تعویق افتاد غیر ضروری مدنی و امور کیفری برای دادرسی در چند هفته آینده (pdf) در حالی که دیگران باید خود را لغو en banc جلسات به تعویق افتاد و شفاهی.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im