دادگاه عالی junks از جان گذشته تلاش Nirbhaya مجرم برای فرار از چوبه دار

دهلی نو: دادگاه عالی شنبه سطل آشغال جان تلاش سه نفر از چهار مرگ-ترافیکی با برنامه ریزی به دار آویخته در 5.30 بعد از ظهر روز جمعه در Nirbhaya تجاوز گروهی و قتل برای فرار از چوبه دار.

فقط یک روز قبل از برنامه ریزی اعدام دادگاه بالا یکی پس از دیگری رد کرد سه درخواست ثبت شده توسط Pawan Gupta, موکش سینگ و Akshay سینگ از جمله دو طومار که واصل شد امروز خود را.

چهارم محکوم Vinay Sharma ثبت نکرده هر دادخواست پس از او خسته از تمام راه حل های حقوقی از جمله رحمت دادخواست با رئیس جمهور.

در شروع روز کسب و کار شش قضات دادگاه بالا گرفت تا درمانی درخواست ثبت شده توسط Pawan در برابر اخراج خود juvenility ادعا توسط apex دادگاه در ژانویه 31 در بررسی درخواست و در ژانویه 20 در درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه عالی دهلی سفارش.

شش قاضی نیمکت رهبری عدالت NV Ramana رد این درخواست گفت: “هیچ مورد ساخته شده است”.

“نرم افزار برای شنوایی دهان و دندان است را رد کرد. ما را از طریق رفته درمانی دادخواست و اسناد و مدارک مربوطه. در نظر ما هیچ موردی از ساخته شده است… از این رو, درمانی درخواست را رد کرد و گفت:” نیمکت متشکل از قضات آرون Mishra, RF, نریمان R Banumathi Ashok دارند بوشان و به عنوان Bopanna.

این درمانی و نقد و بررسی دادخواست ها معمولا گرفته شده توسط دادگاه بالا در طول ناهار در نظر گرفته و توسط قضات در اتاق.

سه قاضی نیمکت رهبری عدالت R Banumathi سپس در زمان دو جداگانه دادخواست توسط محکوم Mukesh و Akshay در روز پنج شنبه خود را در 2.30 ساعت و شنیده می شود این در طول.

نیمکت نیز متشکل از قضات بوشان و Bopanna شنیده مدافع منهر لعل شارما ظاهر می شود برای Mukesh در طول و رد تقاضای خود را در برابر اخراج از ادعای او توسط دادگاه عالی دهلی است که او در این شهر که در زمان ارتکاب جرم در دسامبر 16, 2012.

شارما گفت: اسنادی وجود دارد که نشان می دهد که او در Karoli راجستان در زمان جرم و جنایت او را به دهلی نو توسط پلیس است.

نیمکت حاضر به در نظر گرفتن هر گونه شواهد جدید در این سطح و گفت که همه چیز در نظر گرفته شد توسط دادگاه و پس از آن به جزئیات تصمیم گیری و آن را تایید توسط دیوان عالی و دیوان عالی کشور است.

“همه نکات مطرح شده توسط متهم در نظر گرفته شد و درخواست تجدید نظر را رد کرد. بررسی درخواست در نظر گرفته شده و رد کرد. بنابراین فوری, درخواست اخراج,” نیمکت گفت: در آن منظور.

همان نیمکت پس از آن انجام گرفت تا برای شنیدن سوم درخواست ثبت شده توسط Akshay به چالش کشیدن رد دوم خود رحمت دادخواست توسط رئیس جمهور بر روی زمین است که هیچ برنامه از ذهن است.

بالا دادگاه پس از شنیدن یک مدافع P Singh ظاهر می شود برای Akshay گفت که هیچ زمین ساخته شده بود در درخواست برای بررسی قضایی از تصمیم رد درخواست رحمت.

Akshay تا به حال ثبت دومین رحمت طومار در روز شنبه که رد شد توسط رئیس جمهور در روز پنج شنبه. او تا به حال ثبت اولین درخواست رحمت در ژانویه 29 که رد شد در ژانویه 31 توسط رئیس جمهور.

سینگ معتقد است که دادگاه باید در نظر بگیرید که Akshay قرار داده شد در انفرادی تحت شکنجه توسط پلیس و زندان و زندانیان نشان می دهد که او دچار تروما و بیماری های روانی.

او گفت که چندین اتحادیه وزرا و دهلی وزرای دولت داده اند مصاحبه مطبوعاتی که محکومین در پرونده بود به دار آویخته شد و بنابراین رد Akshay رحمت دادخواست توسط رئیس جمهور تحت تاثیر قرار بود.

دادگاه بالا اما رد تمام دلایل مطرح شده در دادخواست و گفت که آن را پیدا کنید, هر زمین که وجود دارد عدم استفاده از ذهن از سوی رئیس جمهور در حالی که رد Akshay رحمت و درخواست.

آن گفت که زمین از بررسی قضایی از طرد از رحمت دادخواست توسط رئیس جمهور بسیار محدود است و دادگاه تنها به نگاه وجود دارد که آیا استفاده مناسب از ذهن یا نه.

دادگاه همچنین رد زمین است که طلاق به درخواست ثبت شده توسط Akshay به انتظار دادگاه خانواده گفت: تعلیق این دادخواست را نمی توان یک زمین ماندن حکم مرگ.

در این طومار همچنین با اشاره در انتظار درخواست برای بهبودی قبل از ثبت دهلی معاون فرماندار و وزیر Arvind Kejriwal. دادگاه حاضر به در نظر گرفتن آن به عنوان یک دلیل برای ماندن حکم مرگ.

در مارس 5, دادگاه صادر تازه حکم حلق آویز در 20 مارس در 5.30 بعد از ظهر از همه محکومین در مورد – موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و Akshay سینگ (31).

23-در سال پیراپزشک دانشجو به عنوان Nirbhaya شد تجاوز و به طرز وحشیانه ای حمله بر دخالت شب دسامبر 16-17 سال 2012 در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی نو توسط شش نفر قبل از او پرتاب شد در جاده ها است.

یکی از شش متهم در مورد رام سینگ گفته خودکشی در Tihar زندان در سال 2013.

یک نوجوان بود که در میان متهمان محکوم شد توسط یک نوجوان عدالت مدیره و منتشر شد از یک خانه تکانی خانه پس از گذراندن سه سال دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im