دیوان عالی کشور دستورالعمل برای جلسات از طریق ویدئو کنفرانس در طول مستند

دهلی نو: دادگاه عالی شنبه تصویب کشت جهت برای همه دادگاه ها در سراسر کشور به طور گسترده با استفاده از ویدئو کنفرانس برای دادرسی قضایی گفت: جماعت از وکلا و طرفین دعوا باید به حالت تعلیق اجتماعی را حفظ فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

دادگاه بالا است که محدود عملکرد آن است و با انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس بسیار فوری مسائل در طول مستند دوره از مارس 25, اعمال, آن, جامع قدرت در ماده 142 قانون اساسی به طور مستقیم تمام دادگاه بالا به قاب ساز و کاری برای استفاده از تکنولوژی در طول بیماری همه گیر.

تاکید بر این که “فن آوری است که در اینجا به ماندن” یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde گفت که شیوع اخیر از COVID-19 است لازم اجتماعی فاصله و لازم است برای اطمینان حاصل شود که دادگاه محل انجام و کمک به گسترش coronavirus.

دادگاه بالا گرفته است suo motu (در خود) ادراک از یک نامه نوشته شده توسط ارشد مدافع سابق دادگاه عالی کانون (SCBA) رئیس جمهور Vikas سینگ که پیشنهاد اقدامات لازم برای استفاده از تکنولوژی برای برگزاری جلسات در دادگاه.

نیمکت نیز متشکل از قضات D Y Chandrachud و L Nageswara Rao, کارگردانی که تمام دادگاه ها را حفظ خط تلفن برای شکایات در مورد تصویری خوراک در طی و بلافاصله بعد از شنیدن و آنها باید ترتیبات مناسب برای طرفین دعوا که نه دسترسی به امکانات است.

دادگاه راس روشن ساخته است که هیچ مدرکی خواهد بود ثبت شده از طریق ویدئو کنفرانس و اگر ضبط مدارک و شواهد است که باید در دادگاه و سپس نگران قضاوت خواهد اطمینان حاصل شود که فاصله نگهداری در داخل دادگاه.

آن گفت: دادگاه خواهد شد که قدرت به صورت محدود برای ورود به رسیدگی و به موکول کردن جلسه اگر جمعیت نمی تواند موفق شود.

نیمکت گفت که هیچ رئیس جلسه خواهد محدود کردن ورود احزاب به صورت مگر اینکه آنها با داشتن هر گونه مشکل بهداشتی است.

آن را روشن است که در این جهت صادر شده است به اطمینان حاصل شود که قوه قضائیه افزایش می یابد به صورت منحصر به فرد این چالش COVID-19 همه گیر و این دستورات را در محل باقی می ماند تا سفارشات بیشتر.

نیمکت گفت که برای اطمینان مستمر عملکرد دادگاه هر ذینفعان است که انتظار می رود به منظور هماهنگی در طول این “بی سابقه و فوق العاده” شیوع COVID-19.

وجود دارد باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که حفظ قانون اساسی, نقش, نیمکت, گفت:, و اضافه کرد که “همه شنوایی در جماعت لزوما باید معلق”.

آن مشاهده شده است که تکنولوژی تسهیل دسترسی و اتصال و دادگاه ها شده اند فعال در بهره برداری از فن آوری است.

روی نیمکت و گفت: “نه یک ماده در اختیار اما وظیفه” را به اطمینان حاصل شود که دادگاه محل انجام و کمک به گسترش ویروس و دادگاه باید تمام اقدامات لازم برای اطمینان از دستورالعمل های اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی را به دنبال دارد.

بالا دادگاه خواسته وزارت دادگستری و ملی انفورماتیک مرکز (NIC) را توجه داشته باشید از مشکلات که در راس دادگاه تا به حال مواجه شده در مارس 3, هنگامی که وجود دارد شماره اتصال در جلسه دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس.

دادگاه راس آن موکول ماده چهار هفته خواسته آن دبیر کل ثبت عمومی از تمام دادگاه بالا و DG از NIC برای هماهنگ کردن در مورد این موضوع و مشاهده “این را نمی توان به عنوان یک مسئله به طور موقت. فن آوری در اینجا به ماندن است”.

سینگ گفت: مشخصه که این امکان وجود دارد که مستند ممکن است در نهایت در مارس 15, اما دادگاه راس را در نظر بگیرید که چگونه دادگاه خواهد تابع پست مستند.

او گفت: وجود دارد نیاز به ببینید که چگونه طرفین دعوا و وکلای نظر می رسد قبل از دادگاه است و نیاز به یک تماس در ایجاد یک سیستم که کار پست مستند.

“ما نمی خواهد بشنود این تا یک خبر از دولت در مستند ساخته شده است. اگر مستند برداشته شده است ما از شنیدن این موضوع آن است که اگر نه برداشته خواهیم دید که چه می تواند انجام شود” نیمکت گفت.

دادستان کل K K N گفت: مشخصه که این مسئله که مطرح می شود این است که آیا ما با داشتن کارآمد ترین سیستم است که می تواند توسط وکلا در سراسر کشور است.

Venugopal گفت: NIC باید نگاه به جنبه ای که به عنوان کارآمد ترین و ارزان نرم افزار است که می تواند مورد استفاده توسط تمام وکلا در سراسر کشور است.

وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: مشخصه که این بهترین راه حل در این شرایط و اگر آن را ممکن است یک حالت مناسب برای طولانی کشیده شنیدن این امر می تواند یک راه حل برای کوتاه جلسات.

مدیر کل NIC بود که در حال حاضر برای این جلسه گفت: نیمکت که سه چیز مورد نیاز برای ویدئو کنفرانس — خوب پهنای باند اتصال به دستگاه ها و رفتار مردم که در آن اگر یک نفر صحبت و سپس دیگران باید با قرار دادن دستگاه در قطع.

هفته گذشته عدالت Chandrachud است که رئیس دادگاه عالی E-کمیته تا به حال در مارس 3 جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با قضات دادگاه عنوان این کمیته برای اطمینان از مسائل فوری شنیده می شود بی درنگ و طرفین دعوا لازم نیست برای آمدن به دادگاه در طول مستند دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im