دیوان عالی کشور کمک های مالی مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای جلوگیری از انتشار مولر هیئت منصفه فایل

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه موافقت کرده است به طور موقت سپر هیئت منصفه اسناد از مشاور ویژه سابق رابرت مولر روسیه تحقیقات از افشا می شود به کنگره است.

دادگاه بالا اعطا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضطراری درخواست برای اقامت موقت از دادگاه بدوی را سفارش می دهد که حزب دموکرات به رهبری قضایی مجلس کمیته دسترسی به هیئت منصفه اطلاعات redacted از مولر را در 448 صفحه گزارش از جمله رونوشت یا نمایشگاه های اشاره شده در redactions. اقامت موقت اعطا شده است در انتظار تشکیل پرونده و بررسی درخواست تجدید نظر (pdf).

دادگاه با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا 5 بعد از ظهر ژوئن 1 به پرونده تجدید نظر شود. آیا این دلایل برای تصمیم گیری آن است.

قاضی جان رابرتز قبلا اعطا اداری اقامت به طور موقت مسدود دادگاه پایین تر را از رفتن به اثر در حالی که دیوان عالی کشور نظر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضطراری درخواست.

در ماه مارس در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار حکومت 2-1 به رعایت یک منطقه تصمیم دادگاه دستور وزارت دادگستری (DOJ) به نوبه خود بیش از هیئت منصفه در مواد اشاره شده در و یا زمینه ای Mueller گزارش. خانه به دنبال اسناد و مدارک به عنوان بخشی از آن تحقیقات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای پیدا کردن impeachable جرائم علیه او.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن flanked توسط مقامات و رهبران کسب و کار اعلام کرد یک اورژانس ملی با توجه به CCP ویروس در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در 13 مارس سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

اگر چه مجلس سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح دادگاه در ماه فوریه خانه وکلا قبلا گفت که قانونگذاران خود را ادامه خواهد داد استیضاح کاوشگر در برابر رئیس جمهور بدون در نظر گرفتن نتیجه در سنا است.

در حالی که استدلال برای اقامت موقت وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو گفت که اجازه دادگاه پایین تر را سفارش اثر را که برنامه ریزی شده بود برای مارس 11 را “جبران ناشدنی آسانسور خود را به پنهان کاری و احتمالا نا امید دولت توانایی به دنبال بررسی بیشتر است.”

سوال اصلی در این مورد در حال حاضر این است که آیا یک استیضاح محاکمه قضایی اقدام. هیئت منصفه مواد معمولا نگهبانی با پنهان کاری و تنها فاش تحت شرایط استثنایی. یکی از استثنائات است که اجازه می دهد برای افشای این است که این اسناد هستند که به دنبال در ارتباط به یک پرونده قضایی اقدام.

دادگاه های پایین تر پذیرفته است که استیضاح دادگاه واجد شرایط زیر استثنا در حالی که فرانسیسکو استدلال در کوتاه خود که آن را نمی کند.

“عادی معنای” قضایی اقدام یک اقدام قبل از دادگاه—یک استیضاح دادگاه قبل از انتخاب قانونگذاران,” او نوشت. “دادگاه تجدید نظر’ تفسیر مخالف که عادی معنی و ایجاد نیازی تضاد با موارد دیگر از ‘قضایی اقدام در قانون 6(e)(3) خود را.”

کمیته قضایی مجلس ظ در پاسخ به درخواست روز دوشنبه با این استدلال که دولت را برآورده نمی کند استاندارد برای اقامت و DOJ تا به حال موفق به نشان می دهد که چرا دادگاه بررسی باید موجه باشد.

Former Special Prosecutor Robert Mueller testifies before Congress
خاص سابق دادستان رابرت مولر شهادت قبل از کنگره در واشنگتن در جولای 24, 2019. (Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

خانه وکلا به دادگاه گفت که این کمیته تا به حال در جای خود قرار دادن روش برای محافظت از محرمانه بودن هیئت منصفه مواد. آنها اضافه شده که اطلاعات مورد نیاز برای “تکمیل آن استیضاح بررسی” از رئیس جمهور به اتهام سوء رفتار مفصل در Mueller گزارش.

“این Mueller گزارش grand-داوران مواد باقی مانده ‘مرکزی به این کمیته در حال انجام درخواست به رئیس جمهور انجام شده است. اگر این مواد نشان می دهد شواهد جدید حمایت این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور تهمت متعهد impeachable جرائم هستند که تحت پوشش مقالات تصویب شده توسط مجلس کمیته اقدام خواهد شد و بر این اساس از جمله در صورت لزوم با توجه به این که آیا به توصیه مقالات جدید از استیضاح,'” خانه وکلا نوشت (pdf).

مولر منصوب شد و در سال 2017 به بررسی اتهام تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016. ویژه مشاور گزارش به این نتیجه رسیدند که وجود دارد هیچ مدرکی برای چنین تبانی.

مولر نیز کاهش یافته و برای رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا نسبت ناروا به حال مانع عدالت در تحقیقات. دادستان کل ویلیام Barr و معاون دادستان کل راد Rosenstein نیز به این نتیجه رسیدند که مولر را گزارش نمی کند در حال حاضر شواهد کافی برای ایجاد آن است که تهمت متعهد شده بود هر گونه انسداد عدالت است.

این مورد یکی از بسیاری از خانه دموکرات در دادگاه ها به دنبال مواد و اطلاعات از رئیس جمهور و دولت او.

در مارس 12, دادگاه شنیده شفاهی در مورد چندین بالا مشخصات اختلافات بیش از آزادی از رئیس جمهور سوابق مالی. احکام این موارد انتظار می رود در تابستان.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de