دیوان عالی کشور می دهد gov حالا 5 روز برای پاسخ به درخواست برای آزادی زندانیان

CORONAVIRUS. The BJMP implements a "no mask no entry" policy for visitors of inmates at the Manila City Jail on March 10, 2020, as part of their initiative to curb the spread of the Coronavirus disease. Photo by Ben Nabong/Rappler

CORONAVIRUS. این BJMP پیاده سازی یک “ماسک بدون ورود” سیاست برای بازدید کنندگان از زندانیان در شهرستان مانیل زندان در تاریخ 10 مارس سال 2020 به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس. عکس بن Nabong/Rappler

مانیل فیلیپین – دیوان عالی کشور داده است دولت غیر extendible مدت 5 روز برای ارسال آن به اظهار نظر در این طومار برای آزادی کم خطر و آسیب پذیر زندانیان میان coronavirus بیماری همه گیر.

منابع تایید به Rappler که en banc تصمیم در جلسه آن در روز جمعه 17 آوریل به سفارش دفتر وکیل عمومی (OSG) برای ارسال پاسخ – یک روش معمول برای موارد در دادگاه عالی.

این OSG به ارسال آن نظر مارس 24.

“ما می خواستم یک سریعتر و شتاب روند به خصوص به طوری که سرایت شروع در حال حاضر در برخی از زندان. بمب ساعتی تیک تاک سریعتر و بلندتر گفت:” Edre Olalia رئیس اتحادیه ملی مردم وکلا (NUPL) که به نمایندگی از دادخواهان در کنار منافع عمومی مرکز قانون (PILC).

به عنوان en banc شد جلسه جمعه صبح اداره زندان مدیریت و Penology (BJMP) اعلام کرد که 9 شهرستان کزون (QC) زندان زندانیان و 9 QC زندان پرسنل باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

زندانیان wereisolated در حالی که پرسنل بودند در خانه قرنطینه.

زندان شهرستان ساخته شده بود برای 800 اما از سال 2016 آن قرار دارد بیش از 3,800 زندانیان ساختن آن دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیاده سازی فیزیکی فاصله اقدامات است که می تواند به جلوگیری از گسترش بیماری هایی مانند COVID-19.

“مجمع تشخیص مصلحت نظام از شرایط و الوقوع از تهدید سلامت تماس بگیرید قاطع تر کمتر سنگین رویکرد حتی به عنوان ما درک می کنیم محتاطانه و ملاحظات عملی. اما بسیاری از کشورها ثابت کرده می تواند و باید انجام شود با اعزام” گفت: Olalia.

امن تر در داخل ؟

این BJMP در اوایل نامه به خانه عدالت کمیته در حال حاضر پشتیبانی تماس برای رهایی از کم خطر و آسیب پذیر زندانیان اما آن نیاز به حکم دادگاه به واقع پیاده سازی منتشر شده است.

“این BJMP نمی کند و هر گونه مخالفت با این نجیب قصد. ما از این ایده که زندان decongestion در این نقطه در زمان است فوری و پاسخ موثر برای مبارزه با COVID-19 همه گیر” مدیر زندان آلن Iral گفت: در نامه ای در 9 آوریل.

این تغییر از قلب از اعلام مخالفت قاطع از وزیر کشور ادواردو Año که گفت: زندانیان “امن تر در داخل.” این BJMP تحت وزارت کشور و دولت های محلی (DILG).

“با این ادعا که آن را امن تر در داخل زندان است و جدا از واقعیت و انسانیت. ما فقط باید صبر کنید و دعا آن است که نه بیش از حد دیر است. و نگه داشتن در ضربه زدن اگر نه کوبیدن بر درب” گفت: Olalia.

همانطور که برای اعدام محکومین تحت صلاحیت از اداره اصلاحات (BuCor), عدالت, وزیر Menardo Guevarra گفت که او مورد نیاز در “حداقل یک هفته بیشتر” را به تصمیم می گیرید که هر تصمیم خواهد بود صرفا اجرایی حرکت می کند که نیاز به کسب اجازه از دادگاه.

En banc نیز پنجه در روز جمعه دادخواست برای mandamus به افشای جمهور رودریگو Duterte دولت از سلامت منابع گفت: این امر می تواند به نام دوباره معنی داری وجود دارد عمل است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de