دیوان عالی کشور رد نیویورک تفنگ قانون مورد Sidestepping 2nd Amendment حاکم

دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را رد کرد و اختلاف به چالش کشیدن شهر نیویورک تفنگ حمل و نقل محدودیت به این دلیل که قاضیان حکومت جنجال شد دیگر زندگی خود را از این شهر لغو این قوانین است.

قضات’ تصمیم به اب راه رفتن را به یک نبرد بیش از متمم دوم است که انتظار می رود به نا امید تفنگ صاحبان و فعالان بود که پیش بینی شده عمده حاکم در مورد در میان افزایش تنش ها در مورد حقوق تفنگ.

اکثریت در 6-3 unsigned نظر گفت: در این مورد ارائه شد مسئله پس از شهر نیویورک لغو آن قانون است که محدود صاحبان اسلحه از حمل و نقل مجوز اسلحه به هر مکان خارج از محدوده شهر مانند خارج از شهر محدوده عکسبرداری و یا خانه دوم پس از بالا دادگاه به توافق را به این صورت در اوایل سال 2019.

شهر قانون جدید اجازه می دهد تا مجوز صاحبان اسلحه برای حمل و نقل سلاح گرم به خانه دوم, کسب و کار و یا هر جای دیگر در اختیار داشتن اسلحه مجاز است. اکثریت گفت: در نظر است که این “دقیق امداد است که دادخواهان درخواست در نماز برای امداد رسانی در شکایت خود را. (pdf)”

ایالت نیویورک تفنگ و تپانچه انجمن و افراد مختلف آورده کت و شلوار در برابر این شهر در سال 2013 مدعی بودند که این ممنوعیت را نقض متمم دوم تجارت بند و اساسی مناسب برای سفر.

شهر معتقد است که حمل و نقل ممنوعیت ترویج امنیت عمومی با محدود کردن حضور اسلحه در خیابان های شهر. بان کی مون همچنین نیروهای ساکنان خود را پشت سر بگذارد اسلحه در خانه های خالی در هنگام سفر به خارج از شهر که مسلما به شمار ایمنی بیشتر در معرض خطر.

این منطقه فدرال و دادگاه استیناف حکم به نفع شهر است. دیوان عالی کشور پس از توافق به شنیدن انجمن درخواست تجدید نظر.

پس از تصمیم دادگاه عالی را به این صورت شهر نقل مکان به سهولت قوانین آن در اسلحه گرم حمل و نقل.

پس این قانون جدید اعلام این شهرستان اقدام به رد درخواست تجدید نظر (pdf) با این استدلال که در مورد مسئله به این شهر داده بود تفنگ صاحبان آنچه که آنها به دنبال در طرح دعوی در دادگاه. اما صاحبان اسلحه استدلال (pdf) که پیشنهاد قوانین نمی خواهد مسئله مورد به این دلیل که آنها لازم نیست که آیا آدرس اصلی ممنوعیت قانون اساسی بود. آنها همچنین استدلال کرد که مقدمه ای از این شهر اصلاحات تلاش برای خنثی دادگاه بررسی این پرونده است.

دیوان عالی کشور رفت جلوتر با شفاهی در دسامبر. 2. بسیاری از بحث در این جلسه بود که در موضوع “mootness” از شرایطی که در این مورد تغییر کرده بود با توجه به این شهرستان اقدامات برای لغو محدودیت های خود را.

دادگاه در روز دوشنبه کاهش یافته است به شنیدن صاحب تفنگ ادعا اما با ارسال این پرونده به دادگاه های پایین تر برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها می تواند به دنبال خسارت در احترام به این شهر قبلی تفنگ محدودیت.

عدالت ساموئل Alito عقیده داشت با این استدلال که این مورد بود که مطرح است و در شهرستان نقض کرده صاحب تفنگ دوم متمم. او پیوست توسط قضات کلارنس توماس و نیل Gorsuch.

“این شهر امنیت عمومی استدلال ضعیف بودند چهره خود مورد تاييد قرار نگرفت و در هر راه و پذیرفته شد زیر با هیچ جدی کاوش. و هنگامی که ما اعطا نقد و بررسی در این مورد این شهر نگرانی های ایمنی عمومی از بین میره” Alito نوشت.

عدالت برت Kavanaugh نوشت که یک concurring نظر با موافقت اکثریت که در مورد مسئله اما موافقت با قطعات Alito را تجزیه و تحلیل کرد و گفت که برخی فدرال و دادگاه های ایالتی ممکن است به درستی اعمال می شود دادگاه عالی تصمیم گیری است که به رسمیت شناختن حق نگه داشتن و حمل سلاح است.

“دادگاه باید رسیدگی به این موضوع به زودی شاید در یکی از چندین دوم متمم موارد با درخواست برای certiorari در انتظار دادگاه” Kavanaugh نوشت.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de