دیوان عالی کشور تکذیب پنسیلوانیا کسب و کار’ درخواست برای سرنگونی دولت همه گیر محدودیت

دیوان عالی کشور را رد کرده است یک درخواست ثبت شده توسط یک گروه از پنسیلوانیا کسب و کار به دنبال سرنگونی یک فرمان اجرایی صادر شده توسط دولت فرماندار که بسته “غیر پایدار زندگی” کسب و کار در پاسخ به CCP ویروس همه گیر.

بالا دادگاه در روز چهارشنبه را تکذیب کرد این برنامه به ماندن اجرای فرماندار سفارش بدون ارائه یک دلیل. نرم افزار ثبت شده توسط دوستان Danny DeVito کمیته حمایت از یک توافق دولت نماینده نامزد یک عامل املاک و مستغلات و یک زمین گلف لباس های شسته شده از شرکت و چوب شرکت مدیریت.

“نرم افزار برای ماندن ارائه شده به عدالت Alito و او را به دادگاه ارجاع شده است را تکذیب کرد” منظور خواندن (pdf).

این گروه در زمینه درخواست خود را به دیوان عالی کشور پس از پنسیلوانیا دیوان عالی کشور رد شده درخواست خود را به ماندن سفارش (pdf) در آوریل 24. که دادگاه برگزار شد که کسب و کار “تاسیس نشده هر پایه برای امداد بر اساس قانون اساسی خود چالش است.”

در 19 مارس رژیم صهیونیستی است. تام گرگ با صدور یک فرمان اجرایی (pdf) نیاز به غیر پایدار زندگی کسب و کار در پنسیلوانیا به مکان های فیزیکی خود را در تلاش برای کاهش گسترش بیماری همه گیر.

کسب و کار شکایت شده اند و با این استدلال که دولت فاقد قدرت قانونی برای صدور حکم است و آن را نقض در دستياران قانون اساسی حقوق ایالات متحده و دولت در قانون اساسی.

کسب و کار نیز معتقد است که به منظور ایجاد شديد استرس های مالی که دهها هزار نفر از کسب و کار در دولت ممکن است قادر به بازیابی از.

“که را تشکیل می دهند نابودی کامل حقوق مالکیت تعداد زیادی از کسب و کار” کسب و کار نوشت: در برنامه های خود به دیوان عالی کشور (pdf).

پس از تشکیل پرونده شکایت اصلی در پنسیلوانیا و کار کسب و کار—لباس های شسته شده و چوب شرکت—اجازه داده شد برای بازگشایی بعد از گرگ منتقل صنایع را به لیست زندگی پایدار و کسب و کار. پنسیلوانیا دیوان عالی کشور تحت درمان بود دادخواست خود را به عنوان مسئله (pdf) ،

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور را رد کرده و کسب و کار استدلال کرد و گفت که فرماندار سفارش “نتایج تنها در از دست دادن موقت از استفاده از دادخواهان’ محل کسب و کار و فرماندار دلیلی برای تحمیل گفت: محدودیت در استفاده از اموال خود را یعنی برای حفاظت از زندگی و سلامت میلیونها نفر از پنسیلوانیا شهروندان بدون شک به منزله یک مثال کلاسیک از استفاده از نیروی پلیس برای ‘حفاظت از زندگی و سلامت اخلاق و آسایش و رفاه عمومی مردم است.'”

در مختصر به دیوان عالی ایالات متحده Pennsylvania دادستان استدلال کرد که بسیاری از کسب و کار استدلال مقدار به “سیاست عمومی اختلافات به عنوان فرماندار استفاده از قدرت خود.”

“متقاضیان نیست چالش اصول خود را; آنها صرفا با آن مخالف دادگاه نتیجه گیری” دولت دادستان کل نوشت: (pdf).

“بیشتر اساسا چنین سیاست عمومی نسخه به بیمار-تاسیس به عنوان آنها قانونی نیست و زمینه را برای به چالش کشیدن فرماندار سفارش. این نرم افزار باید تکذیب کرد,” او اضافه شده است.

کسب و کار نیز ثبت یک درخواست به دادگاه عالی ایالات متحده به بررسی پنسیلوانیا تصمیم دادگاه عالی (pdf) که هنوز در حال بررسی در دادگاه.

بحث بین حفاظت از آزادی های مدنی و عامه هایش در هفته های اخیر به عنوان آمریکایی ها شروع به ابراز نا امیدی با محدودیت. بسیاری از دولت های ایالتی و محلی اقدامات باعث شده آمریکایی ها به از دست دادن شغل خود را در حالی که ياوه کشورهای خود را به یک رکود اقتصادی. برخی گرفته اند خیابان ها در اعتراض به محدودیت های اعمال شده.

چندین دادگاه به چالش واصل شده اند در برابر فرمانداران خود دستور اجرایی که اعمال انواع ممنوعیت که دیده می شود به عنوان حمله به آزادی های مدنی و حقوق فردی از جمله موارد بیش از مذهبی که در آن درایو در خدمات ممنوع شد در شهرهای متعدد در سراسر کشور.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de