دیوان عالی کشور نظر قانون است که نیاز به اعتراف امتیازات برای سقط جنین اسناد

واشنگتن—یک لوئیزیانا قانون است که نیاز به abortionists به بیمارستان اعتراف امتیازات نزدیک به جایی که روش صورت می گیرد باید حفظ شود چرا که آن را محافظت می کند, زنان, سلامت, دولت, وکیل عمومی گفت: دیوان عالی کشور در تاریخ 4 مارس به عنوان اعتراضات خروشان خارج است.

شفاهی آمد و در مورد ژوئن خدمات پزشکی LLC v. روسیه به عنوان حزبی انتخابات سال کینه رز به زمین تب در خارج از دادگاه.

در یک صبح pro-سقط جنین را به تجمع در کنار مراحل دادگاه, رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) وعده داده شده مشخص قصاص در برابر محافظه کار قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh باید به آنها رای به حمایت از قانون به چالش بکشد.

“آنها در حال دور گرفتن حقوق اساسی” شومر گفت: به عنوان مورد بود که استدلال کرد داخل. “من می خواهم به شما بگویم Gorsuch من می خواهم به شما بگویم Kavanaugh شما را منتشر کرده اند گردباد!

“و شما با پرداخت قیمت! شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

قاضی جان رابرتز انتشار بیانیه ای در اواخر بعد از ظهر محکوم شومر این سخنان.

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند” رابرتز گفت.

“تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه.”

معلوم بود اگر قضات دانست و در مورد شومر این سخنرانی دراز وشدیداللحن در حالی که hourlong دادگاه جریان بود. در طول آن Kavanaugh سوال از وکلای اما Gorsuch سکوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرف با لوئیزیانا در دادخواهی.

لوئیزیانا ادعا میکند که خود اعتراف امتیازات قانون صفحه نمایش از بی کفایت پزشکان و سلامت خوب با ساخت مطمئن شوید که یک بیمار که دچار عوارض می توان به سرعت بستری در بیمارستان.

“لوئیزیانا تصمیم به نیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات توجیه بود توسط فراوان شواهد حیات و تهدید سلامت و ایمنی نقض قصور noncompliance با صدور مجوز حرفه ای, قوانین, قانونی شهادت از پست نافرجام زنان شهادت از پزشکان که در زمان مراقبت از سقط جنین ارائه دهندگان رها شده بیماران مبتلا به” لوئیزیانا وکیل عمومی الیزابت Murrill گفت: قضات در طول شفاهی مارس 4 قبل از لیبرال تر قاضیان کبابی او بیش از حقایق در مورد.

این unhygienic, نا امن شیوه در برخی از کشور به آرامی تنظیم درمانگاه سقط جنین آمد به نور در طول محاکمه از فیلادلفیا abortionist کرمیت Gosnell. در سال 2013 Gosnell که درمانگاه شد پر از خون-تحت پوشش مبلمان و تجهیزات پزشکی به حبس ابد محکوم شد در سه فقره قتل درجه اول برای سلاح سرد سه نوزاد متولد شده زنده با قیچی.

سقط جنین طرفداران حقوق شمارنده است که این قانون یک قانون اساسی شم در نظر گرفته شده به دور تراشه در قوانین سقط جنین در سال 1973 تاسیس شده است حکم دادگاه عالی در Roe v. Wade و یک مثال از آنچه که آنها را “دام” قانون است که تحمیل “هدفمند محدودیت در سقط جنین ارائه دهندگان.” آنها می گویند چنین قوانین آن را مشکل تر برای ارائه سقط جنین در واقع بدون ساخت آنها را امن تر است.

آنها همچنین می گویند این قانون قرار می دهد لوئیزیانا در موقعیت داشتن فقط یک عملکرد کلینیک سقط جنین. مقامات دولت انکار کند که گفت: قانون تنها ممکن است منجر به کوتاه تاخیر در یکی از سه سقط جنین-ارائه درمانگاه در دولت است.

اساسنامه تایید شد 2-1 توسط مدار 5 دادگاه تجدید نظر در ماه سپتامبر سال 2018 است. “هیچ مدرکی وجود دارد که هر یک از کلینیک های خواهد شد به عنوان یک نتیجه از عمل” دادگاه اعلام کرد در تصمیم خود.

به تصویب رسید در سال 2014 لوئیزیانا عمل 620 نیاز به سقط جنین-ارائه پزشکی دکتر به “فعال اعتراف امتیازات”—به این معنی که پزشک است که یک عضو از بیمارستان های پزشکی کارکنان و توانایی برای پذیرش بیماران و ارائه تشخیصی و خدمات جراحی در یک بیمارستان در عرض 30 مایل از جایی که سقط جنین ارائه شده است. موارد نقض را می توان با حبس, جریمه و لغو مجوز.

این مورد در دست شبیه 2016 کل سلامت زن v. Hellerstedt مورد که در آن دیوان عالی کشور زده مشابه قانون تگزاس در یک 5-3 حاکم است. در این صورت پس از آن-عدالت آنتونی کندی مکرر نوسان رای دهندگان در دادگاه بخشی از اکثریت رای گیری بلوک. او ریزآب توسط محافظه کارانه تر Kavanaugh.

عمل 620 مدل شد پس از HB 2 قانون تگزاس دادگاه باطل.

اما لوئیزیانا در شرکت شفاهی در یک نقطه ضعف. توسط یک 5-4 رای در فوریه. 7 دیوان عالی کشور به طور موقت در آنجا ماند اجرای قانون 620 یک حرکت نشان می دهد بسیاری از قضات در حال حاضر اعتقاد بر این قانون ممکن است خلاف قانون اساسی است. قاضی جان رابرتز بخشی از محافظه کار بلوک در دادگاه پیوست و با چهار لیبرال قضات در رای گیری.

در طول شفاهی وکیل برای سقط جنین ارائه دهنده ژوئن خدمات پزشکی که آیا کسب و کار به عنوان امید گروه پزشکی برای زنان گفت: دادگاه محدود بود و به دنبال اخیر سابقه.

“این مورد در مورد احترام به دادگاه سابقه. فقط چهار سال پیش دادگاه برگزار شد و در کل سلامت زن که تگزاس اعتراف امتیازات قانون تحمیل یک بار بی در زنان به دنبال سقط جنین گفت:” جولی Rikelman مرکز حقوق باروری.

“لوئیزیانا قانون در موضوع اینجا عمل 620, یکسان به قانون تگزاس بود و به صراحت مدل در آن است. پس از یک محاکمه, دادگاه منطقه حکومت قانون 620 خلاف قانون اساسی, پیدا کردن هیچ ماده تفاوت بین این مورد و کل سلامت زن. در بار آن را یافت که عمل 620 را ترک لوئیزیانا فقط با یک درمانگاه و یک دکتر ارائه سقط جنین. در همان زمان آن را در بر داشت که عمل 620 خواهد هیچ چیز برای سلامت زنان.”

هیچ چیز تغییر کرده است پس زودتر تصمیم او گفت که توجیه “یک حقوقی در مورد چهره است.”

عدالت ساموئل Alito شک و تردید بود از Rikelman ارسالی را نشان می دهد مشتری خود را فاقد جایگاه قانونی برای به چالش کشیدن قانون و sarcastically توصیف استدلال او به عنوان “شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de