دیوان عالی کشور پاک کمیسیون دائمی برای زنان در نیروی دریایی

دهلی نو: حفظ است که زنان و مردان افسران باید درمان شود به همان اندازه دیوان عالی کشور روز سه شنبه پاک کمیسیون دائمی برای زنان در نیروی دریایی و پرسید: این مرکز برای تکمیل این روش در عرض سه ماه.

یک نیمکت رهبری عدالت D Y Chandrachud وجود دارد گفت: نمی توان 101 بهانه برای اعطای برابری جنسیتی در نیروهای مسلح و یک سطح میدان بازی مورد نیاز است.

انکار کمیسیون دائمی به زنان افسران که باید در خدمت ملت می تواند جدی سقط جنین از عدالت آن را گفت.

نیمکت نیز شامل عدالت آجی Rastogi رد مرکز ایستاده که دریا قایقرانی وظایف نمی تواند اعطا شده به SSC (کوتاه خدمات کمیسیون) زنان افسران در نیروی دریایی به دلیل روسی عروق ندارد washrooms برای آنها.

چنین استدلال دادگاه گفت: خلاف مرکز سیاست از سال 1991 و 1998 که برداشته قانونی بار در القای زنان افسران در نیروی دریایی است.

نیمکت نقض آینده نگر اثر سیاست محرومیت زنان از افسران القاء قبل از 2008 از اعطا کمیسیون دائمی در نیروی دریایی است. آن را نیز اعطا مزایای بازنشستگی برای زنان افسران که بازنشسته بودند و نه اعطا کمیسیون دائمی.

آن وجود دارد گفت: نمی توان تبعیض جنسیتی در اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران در نیروی دریایی پس از قانونی نوار برداشته شد توسط مرکز اجازه می دهد تا ورودی از زنان است.

“هنگامی که قانونی نوار برداشته شد اجازه ورود زنان سپس افسران مرد و زن ماموران به درمان می شود به همان اندازه در اعطای کمیسیون دائمی,” دادگاه گفت.

آن گفت که به اندازه کافی وجود دارد شواهد مستند نشان می دهد زنان افسران در نیروی دریایی به ارمغان آورده اند تمجید به زور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im