دیوان عالی کشور بلوک آزادی از راز مولر هیئت منصفه شهادت به مجلس نمایندگان

دیوان عالی ایالات متحده روز چهارشنبه مسدود افشای یک دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان کمیته از هیئت منصفه مواد redacted توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سابق مشاور ویژه رابرت مولر گزارش مستند روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در مختصر سفارش قضات در ماه مارس حکم از سوی دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار که تصمیم گرفته بود که این مواد باید به فاش ساختند ،

دستور داد دولت تا ژوئن 1 به طور رسمی درخواست تجدید نظر که حکم به این معنی که اگر قضات تصمیم به شنیدن در مورد یک قطعنامه نهایی ممکن رسیده تا پس از نوامبر. 3 انتخابات است که در آن جمهوری خواه رئیس جمهور است که به دنبال یک دوم مدت چهار سال. اگر قضات حاضر به شنیدن درخواست تجدید نظر مواد نیاز به دست شود.

مولر ارائه گزارش خود به ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار در مارس 2019 پس از 22 ماه تحقیق که مشروح روسیه عملیات هک و تبلیغات برای افزایش تهمت نامزدی و همچنین تماس های متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو است.

بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که دموکرات ها را متهم به تلاش برای حفاظت از رئیس جمهور سیاسی منتشر شد 448 صفحه گزارش در ماه آوریل 2019 با برخی از قطعات redacted. برخی از دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند که بر استفاده انشاء روند به نگه داشتن به طور بالقوه آسیب رساندن به اطلاعات در مورد تهمت ،

کمیته قضایی مجلس در سال گذشته subpoenaed این redacted هیئت منصفه مواد به عنوان بخشی از یک پیشنهاد توسط دموکرات ها برای ساخت یک مورد برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر از طریق استیضاح. دموکراتیک-چراغ خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر در دو اتهام ربطی به انتخابات روسیه دخالت. خواه به رهبری سنا او را تبرئه شد و او در فوریه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net