‘تهمت آقا شما خدای من,’ جانباز می گوید: پس از انجام مراسم pooja

منتشر شده 3:03 PM فوریه 19 سال 2020

به روز رسانی 3:03 PM فوریه 19 سال 2020

AMERICAN IDOL. Farmer Bussa Krishna, 33, kisses a statue of US President Donald Trump after offering prayers. Photo by Noah Seelam/AFP

بت آمریکایی. کشاورز Bussa کریشنا, 33, بوسه یک مجسمه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از نماز خواندن. عکس از نوح Seelam/AFP

جنگن هند – Die-hard دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فن Bussa کریشنا است برای جشن سفر قهرمان خود را به هند در هفته آینده, تنها راه او می داند که چگونه نماز خواندن را به زندگی به اندازه بت رئیس جمهور ایالات متحده در خانه خود را.

33 سال ساخته شده است مجسمه – که در آن او انجام هندو نماز مراسم “pooja” معمولا به معنای خدایان – در حیاط خلوت خانه اش در جنگن منطقه ای در هند جنوبی ایالت Telangana.

“مغلوب ساختن پیشی جستن آقا شما خدای من” این جانباز به خبرگزاری فرانسه گفت پس از انجام pooja.

“خوش آمدید به هند است. من خیلی خوشحال هستم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania با توجه به سفر هند و برگزاری جلسات با نارندرا نخست وزیر در بالا مشخصات دو روز از سفر خود از فوریه 24. (بخوانید: Ivanka Trump یک راک استار ‘ در هند با وجود انتقاد)

در Facebook و Instagram حساب کریشنا پست تصاویری از خود را با پوشیدن لباس آبی یا قرمز تی شرت با نام تهمت مزین در آن جلو و عقب و حمل یک قاب عکس رهبر آمریکا.

“من دعا به خدا به ببینید که دیدار من با من ‘خدا’ حداقل یک بار” کریشنا گفت: روزنامه های محلی Telangana امروز سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است تا یک پایه فن در هند در میان برخی از ملی گرایان هندو کشیده شده به خود را تندرو و بلاغت نسبت به مسلمانان است.

او انتظار می رود که شرکت با برخی از 110,000 مردم در مودی در ایالت گجرات زمانی که او در افتتاح این سردار Vallabhbhai Patel ورزشگاه جهان بزرگترین کریکت محل در یک “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رالی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de