CCP ویروس به نظر می رسد به تضعیف و یا می میرند بیشتر به راحتی زمانی که در معرض افزایش میزان نور خورشید و گرما و یا رطوبت ایالات متحده وزارت امنیت داخلی (DHS) مقام گفت.

ویلیام برایان سرپرست وزارتخانه علوم و فناوری برای DHS گفت که دولت محققان تا کنون یافت که این ویروس زنده می ماند در داخل سالن و شرایط خشک است و کمتر قادر به زنده ماندن در داغتر بیشتر شرایط مرطوب.

با استناد به ظهور دولت نتایج آزمون Bryan خاص از نور خورشید به عنوان یک عامل قوی در کشتن CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“ما بیشتر قابل مشاهده است که امروز در اثر قدرتمند است که نور خورشیدی به نظر می رسد که در کشتن ویروس—هر دو در سطوح و در هوا” برایان گفت: در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی در روز پنج شنبه. “ما شاهد یک اثر مشابه با هر دو دما و رطوبت نیز هست که در آن افزایش دما و یا رطوبت و یا هر دو است که به طور کلی کمتر مطلوب به ویروس است.”

“این ویروس می میرد سریعترین در حضور نور مستقیم خورشید” او بعدها گفت.

برایان به خبرنگاران گفت که در حالی که تابستان نزدیک است “این امر می تواند غیر مسئولانه برای ما می گویند که ما احساس می کنیم که تابستان را کاملا کشتن ویروس و که از آن خواهد شد رایگان برای همه.” او را تشویق آمریکایی ها به ادامه پایبندی به کاخ سفید’ دستورالعمل در CCP ویروس.

گزارش به بیرون درز شد به اخبار یاهو در 18 آوریل نسبت به DHS علم و فناوری ریاست. در این گزارش گفت که “نور خورشید از بین می برد این ویروس به سرعت.” در آن زمان یک سخنگوی وزارت امنیت داخلی گفت: بار عصر که “این امر می تواند غیر مسئولانه به حدس و گمان نتیجه گیری یا سهوا سعی کنید به تاثیر عمومی بر اساس یک سند است که هنوز رتبهدهی نشده است همکار یا در معرض دقیق اعتبار علمی رویکرد است.”

برنامه های عملی

در اخبار جلسه توجیهی در روز پنج شنبه, Bryan مشترک نتایج تحقیقات با عنوان, “افزایش دما, رطوبت و نور خورشید مخل به SARS-CoV-2 در بزاق قطرات در سطوح و در هوا.”

نتایج حاصل آمده از آزمون است که وزارت امنیت داخلی انجام شده است در ملی Biodefense تجزیه و تحلیل و اقدامات متقابل مرکز دولتی biodefense آزمایشگاه تحقیقاتی در Frederick, مریلند.

trump looks at study on sunlight on virus
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک نمودار در یک جلسه توجیهی روزانه در CCP ویروس در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 23 سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

برای سطوح بدون منفذ مانند فولاد در تاریک و کم رطوبت محیط CCP ویروس به 18 ساعت half-life—زمان مورد نیاز برای آن را به کاهش نیم به گفته این محققان یافته.

نیمه عمر قطره به شش ساعت اگر رطوبت افزایش یافته است با همه عوامل دیگر کنترل می شود. و هنگامی که نور خورشید بیشتر است اضافه شده به معادله half-life قطره به حدود دو دقیقه است.

برای aerosol-نوع شرایط مانند زمانی که مردم سرفه یا عطسه ویروس دارای نیمه عمر حدود یک ساعت در تاریکی پایین-شرایط رطوبت. اضافه کردن نور مستقیم خورشید اما کاهش ویروس half-life به یک و نیم دقیقه.

برایان در حالی که وجود دارد “بسیاری از لینک های ناشناخته در COVID-19 زنجیره انتقال” این روند مشاهده شده تا کنون می تواند حمایت عملی تصمیم گیری برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس.”

برخی از برنامه های عملی عبارتند از: “افزایش دما و رطوبت به طور بالقوه آلوده فضاهای داخلی” کاهش ثبات ویروس و مصرف اضافی برای مراقبت از محیط های خشک که اصلا نور خورشید برایان گفت.

محققان همچنین دریافتند که سفید کننده و ایزوپروپیل الکل می تواند کشتن ویروس با سفید کننده مصرف حدود پنج دقیقه و ایزوپروپیل الکل مصرف حدود 30 ثانیه است.

“و این است که بدون دستکاری—هیچ مالش—فقط اسپری آن و خروج از آن; شما rub آن [ویروس] از بین می رود و حتی سریع تر” برایان گفت: مواد ضد عفونی کننده’ نرم افزار بر روی این ویروس است. محققان نیز تجربه با اثر ضد عفونی کننده دیگر در ویروس, Bryan اضافه شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این جلسه که دولت او ممکن است خود را گسترش دهد ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل تا زمانی که در اوایل تابستان و یا بعد. دستورالعمل—برای اولین بار در اواسط ماه مارس در حال حاضر یک بار تمدید شده است و تا مارس 30 در اولین.

حداقل شانزده ایالات متحده را منتشر کرده اند برنامه ای برای بلند کردن جنبش محدودیت و بازگشایی برای کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های هماهنگی بین مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و دولت های محلی به طور چشمگیری افزایش ظرفیت برای تماس با ردیابی.

بیش از 874,000 مردم در ایالات متحده تایید آلوده شده اند و بیش از 49,600 فوت کرده اند با توجه به CCP ویروس.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de