قاتل رقابت های جهانی بزرگ زنجیره تامین و از خداوند متعال دلار ایجاد یک محیط که در آن بالاترین پیشنهاد ممکن است برنده محموله از تجهیزات حفاظت شخصی — بدون در نظر گرفتن تعهدات قراردادی.

در سراسر جهان تقاضا برای PPE است که منجر به اختلال در زنجیره تامین جهانی با توجه به دو تامین کنندگان از PPE در کانادا.

ران Pecchioli تاسیس Ronco یک انتاریو بر اساس شرکت با PPE امکانات تولید در خارج از کشور در چین و مالزی می گوید کارکنان وجود دارد گزارش دیدن مردم از کشورهای مختلف ایستاده در خارج از این امکانات با چمدان های پر از پول نقد به پیشنهاد برای در دسترس PPE.

“وفاداری به شرکت در چین دیگر وجود ندارد” گفت: Pecchioli.

“پس از COVID-19 آغاز شده و … به منظور سرعت بخشیدن و اولویت بندی [سفارشات] مردم وارد با پول نقد و یا نقد وارد به چین اجازه می دهد آنها را به انجام حراج خرید.”

متحده در ایالات متحده در حال رقابت با خود و کشورهای خارجی برای به دست آوردن PPE. در ضمن در کانادا, دولت ها در سطوح فدرال و استانی باید متمرکز تدارکات خود را تلاش برای کاهش رقابت و اطمینان حاصل شود که هر کس حداقل می شود برخی از آنچه که مورد نیاز است.

جایی بین کارخانه تولیدی و تجاری قایق و یا پرواز از محصولات در حمل و نقل اغلب از دست رفته بنیانگذاران دو PPE شرکت در کانادا می گویند. (دانیل توماس/Radio-Canada)

اما حتی است که متوقف نمی شود دستور داد محصولات از ناپدید جایی بین کارخانه تولیدی و تجاری قایق یا پرواز و پس از رسیدن به مقصد مورد نظر تامین کنندگان در کانادا می گویند.

شرایط تبدیل شده PPE تدارکات به کار 24/7 برای لویت ایمنی.

آنچه اتفاق می افتد در خارج از کشور است نوع مانند غرب وحشی وحشی از زنجیره تامین جهانی در حال حاضر است.– جولی McFater, لویت ایمنی

این PPE تامین کننده که دارای شاخه از بریتیش کلمبیا به نیوبرانزویک تشکیل تدارکات نیروی کار و تقسیم آن به دو تیم گفت: مدیر بازاریابی جولی McFater.

یک تیم کار می کند روز و شب کار می کند برای پیگیری سفارشات ماندن بگیرید به روز در حال تغییر مقررات صادرات و فایل به روز رسانی مدارک مورد نیاز توسط کسانی که مقررات جدید.

“ما شده ایم تا حدودی خوش شانس در منابع برخی از مواد اما آنچه اتفاق می افتد در خارج از کشور است نوع مانند غرب وحشی وحشی از زنجیره تامین جهانی در حال حاضر گفت:” McFater.

لویت ایمنی دهکدهای از دست داد سفارشات در آخرین لحظه به دلیل یک شرکت دیگر swoops و ارائه می دهد سه بار بیشتر برای مواردی; برخی از محموله رفت از دست رفته “از هوا نازک” و برخی از تامین کنندگان ناپدید شده اند به دلیل تقاضای او گفت:.

این شرکت رفته است که تا کنون به عنوان اجاره Air Canada هواپیما برای اطمینان از آن سفارشات زمین در خاک کانادا.

“شده اند وجود دارد لحظه های سرخوشی که ما امن چیزی” گفت: McFater. “من خواهد بود اگر من دروغ گفته شده اند وجود دارد هیچ اشک در طول راه. بسیاری از بی خوابی شبانه.”

لویت ایمنی کار در سراسر ساعت به تهیه PPE برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در کانادا. (Trevor شور/CBC)

“نامرئی” زنجیره تامین

این COVID-19 همه گیر است درخشان نور را در چگونه شمال شرکت های آمریکایی به شدت تکیه بر منابع کالا در کشورهای خارجی که در آن هزینه های ارزان تر هستند اما زنجیره تامین تبدیل به “نامرئی” گفت: Mahesh Nagarjan متخصص در مدیریت زنجیره تامین در دانشگاه بریتیش کلمبیا.

“اگر من به کسی که خرید در منیتوبا و من از آنها بپرسید” آیا شما می دانید که در این PPE بود ساخته شده است؟’ من به شدت شک اگر آنها در حال رفتن به قادر به پیگیری آن را به یک کارخانه در [چین]” گفت: Nagarjan که دارای تجربه با آمریکا و کانادا سیستم های بهداشتی.

آمریکای شمالی اغلب شرکت های مقابله با توزیع کنندگان که در برخورد با تولید کنندگان است که کار با تعدادی از تامین کنندگان — ساخت زنجیره تامین “شفاف نیست که باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای به دست آوردن چیزهایی,” او گفت:.

این متفاوت است از یک زنجیره تامین که در آن یک سازمان می پردازد به طور مستقیم با تولید کننده است.

این muddiness و هجوم تقاضا به مجاز شرکت های خارجی برای دستور دادن به هر کسی که مایل به پرداخت بیشتر بدون در نظر گرفتن موافقت نامه های قراردادی گفت: Nagarjan و آن سخت است برای اجرای این تعهدات قراردادی.

بزرگ زنجیره تامین با شرکت های خارجی در کشورهای در حال پخش است نقش مهمی در تلاش برای به دست آوردن PPE به کانادا گفت: Nagarjan. (Mike Segar/عکس/فردا نیوز)

اگر این اتفاق در کانادا گفت: یک نهاد می تواند شکایت و یا در نهایت فقط انتخاب کنید برای انجام کسب و کار با آن شرکت است. اما “این زنجیره تامین هستند پس نه از این وجود دارد,” او گفت:.

زنجیره تامین کارشناسان مصاحبه شده توسط CBC News, از جمله Nagarjan گفت: تمام خواهد شد وجود سیستم های تجزیه و تحلیل یک بار COVID-19 همه گیر است و زنجیره تامین ، آن است که به احتمال بسیار زیاد وجود دارد خواهد بود یک تغییر نسبت به تکیه کمتر بر ساخت چیزهایی که در کشورهای خارجی ،

“من فکر می کنم آنها در حال حاضر درخواست … این سوالات در سطح دولت گفت:” Nagarjan.

همه PPE شرکت در عرشه

در اواخر ماه مارس به دولت مانیتوبا به نام در کسب و کارهای محلی برای کمک به تامین استان PPE سهام.

Lanette Siragusa ارشد پرستاری افسر مشترک سلامت که هماهنگ مراقبت های بهداشتی در این استان گفت: PPE سطوح کافی بودند اما تدارکات در حال تبدیل شدن سخت تر است. او گفت: این سازمان رفت و از کار کردن با 60 PPE فروشندگان به 600.

در مارس 7, CBC News گزارش داد که الفبای آتش نشانی و ایمنی به حال شروع به گرفتن سفارشات از Manitoba دندانپزشکان که به تازگی مجاز به بازگشایی شده است.

“تلفن های ما شده اند و باد کردن قلاب” گفت: رئیس جمهور دیو Jeanson. این شرکت با دریافت استعلام از خدمات اورژانس کارگران پزشکان و دندانپزشکان از بریتیش کلمبیا, استان کبک و انتاریو و جزیره پرنس ادوارد است.

ABC آتش نشانی و ایمنی جمهور دیو Jeanson گفت: او را بدست تماس از B. C., انتاریو, کانادا و P. E. I. پژوهنده در مورد ماسک صورت بعد از اینکه برجسته در یک CBC News, مقاله در مارس 7. (هالی Caruk/CBC)

به حرکت این نوع رقابت Manitoba دولت تبدیل بیش از تدارکات مسئولیت به مانیتوبا مرکزی خدمات در 31 مارس است. تمرکز اجازه می دهد تا استان را به مدیریت تمام PPE تدارکات فعالیت ها و هزینه های یک سخنگو گفت.

این استان گفت: در حال حاضر “کار با بیش از 80 منحصر به فرد فروشندگان است.”

توسط اواسط ماه آوریل استان در حال حاضر بودجه 400 میلیون دلار برای PPE تدارکات اما در اوایل این ماه وزیر دارایی اسکات فیلدینگ گفت: PPE هزینه می تواند به یک میلیارد دلار — اصل مبلغ به استان اختصاص داده شده برای آن همه گیر پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de