Sugarfree reunites بدون شکلکها Dancel انتشار آهنگ جدید

درامر کاکا Quisumbing و نوازنده بیس جال Taguibao هم دوباره تقریبا یک دهه پس از Sugarfree منحل

منتشر شده 1:45 PM, مارس 26 سال 2020

به روز رسانی 2:01 PM, مارس 26 سال 2020

SUGARFREE. The band reunites without orignal vocalist Ebe Dancel. Screenshot from Facebook.com/Sugarfree-Music-Philippines

SUGARFREE. گروه reunites بدون orignal خواننده شکلکها Dancel. تصویر از Facebook.com/Sugarfree-Music-Philippines

مانیل فیلیپین – کاکا Quisumbing و جال Taguibao باید پیوست برای احیای Sugarfree بدون گروه خواننده گروه سرب و ترانه سرا شکلکها Dancel.

مراسم مشخص شده بود با انتشار یک آهنگ جدید “Nagkita Muli” که پخش شد در ایستگاه های رادیویی Jam 88.3 در فوریه 25 و نیست و در عین حال در دسترس آنلاین به نوشتن.

در رسانه های اجتماعی این گروه گفت: “در سال 2020 ما تصمیم به زنده کردن این گروه از آنجا که ما دست ساخت موسیقی است. Sobrang na-miss نمین (ما واقعا آن را از دست رفته).”

مراسم نبود به استقبال شکلکها برادر نوازنده و وکیل وین Dancel که در Facebook گفت: “آنها ممکن است بخواهید برای بررسی با Polyeast تاهو زیرا این برچسب دارای حقوق انحصاری به نام گروه تحت 2002 هنرمند توافق است.”

“حتی 3 باقی مانده [Eraserheads] نمی با استفاده از نام گروه پس از Ely چپ. Hanep,” او گفت:.

او همچنین در مورد زمان بندی این گروه مراسم همزمان با شکلکها آینده اولین کنسرت انفرادی با مانیل رشته ماشین در فوریه 29.

در یک نظر در خود پست اصلی وین نیز در ضمنی که شکلکها اصلی درامر میچ Singson و گروه اصلی برچسب Polyeast بودند مطلع نیست Sugarfree این مراسم گفت: “اگر آنها می خواهم به ‘رستاخیز’ [گروه] سپس delikadeza (نجابت) و تعهد قانونی دیکته آنها از شکلکها, Mitch و Polyeast.”

“چرا من را تحت تاثیر قرار? چرا که آنها در حال خراب با من برادر است که چرا” او گفت:. “او همچنین مشتری من است. و آنها آزار دهنده است. lol”

Sugarfree تشکیل شده در سال 1999 با ترکیب اصلی از جمله شکلکها, جال و میچ که در سمت چپ این گروه در سال 2006 و جایگزین شد کاکا. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im