UNHARMED. Sudanese rescue teams and security forces gather next to damaged vehicles at the site of an assassination attempt against Sudan's Prime Minister Abdalla Hamdok, who survived the attack with explosives unharmed, in the capital Khartoum on March 9, 2020. Photo by Ashraf Shazly/AFP

آسیبی نرساند. سودان تیم های امداد و نجات و نیروهای امنیتی جمع آوری بعدی به وسایل نقلیه آسیب دیده در محل ترور علیه سودان نخست وزیر Abdalla Hamdok که جان سالم به در برد حمله با مواد منفجره آسیبی در خارطوم پایتخت در 9 مارس سال 2020 است. عکس از اشرف Shazly/AFP

خارطوم سودان – سودان پس از قیام نخست وزیر Abdalla Hamdok جان سالم آسیبی نرساند پس از یک بمب و تفنگ حمله هدفمند خود را به کاروان پنج شنبه, آوریل 9 در راه به کار در پایتخت خارطوم مقامات و رسانه های دولتی گفت.

حمله Hamdok چاشنی اقتصاددان به نام های برتر در ماه اوت گذشته بود صحنه در Kober منطقه شمال شرق خارطوم در ظاهری نشانه ای از لرزش از سودان انتقال به غیر نظامی حکومت.

“انفجار آمار به عنوان نخست وزیر Abdalla Hamdok ماشین رانندگی شد اما خدا را شکر هیچ کس صدمه دیده بود” علی Bakhit خود را در دفتر مدیر گفت: در Facebook post.

سودان رسمی آژانس خبری سونا گفت که Hamdok که بعدها به ریاست نشست فوق العاده کابینه شد و در سلامت کامل و در یک مکان امن.”

ناشناس حمله زده در “حدود 9 صبح در ورود به Kober پل…در زمانی که Hamdok معمولا سر خود را به دفتر” در مرکز شهر سونا گفت.

کابینه گفت: یک انفجار و چندین اثر شلیک گلوله هدف کاروان.

تصاویر در تلویزیون دولتی نشان داد که حداقل دو وسایل نقلیه آسیب دیده در انفجار سایت بود که به سرعت محاصره توسط پلیس.

Hamdok, 64 نوشت: در حساب رسمی توییتر که او آسیبی نرساند و منتشر شد دو عکس از خودش را بشاش در حالی که نشسته در میز خود را.

“من می خواهم به اطمینان مردم سودان که من امن هستم و در شکل خوب,” او گفت:.

او در تلویزیون ظاهر شد و تبادل آغوش با چهره های عمومی تبریک گفت که او برای زنده ماندن تلاش در زندگی خود.

حمله در برابر “انقلاب”

“مطمئن باشید که آنچه امروز اتفاق افتاده است را نمی ایستادگی در راه گذار ما به جای آن اضافی است فشار به چرخ از تغییر در سودان” گفت: Hamdok در یک صدای جیر جیر.

نخست وزیر همچنین ملاقات با رهبران نیروهای آزادی و تغییر (FFC) جنبش که رهبری در سراسر کشور در اعتراض دیرین رئیس جمهور عمر البشیر خواستار حکومت غیر نظامی.

هیچ گروه بلافاصله مسئولیت این حمله و بازداشت شدند را اعلام کرد.

این “حمله تروریستی” را هدف قرار داده بود که “انقلاب سودان مردم و دستاوردهای آنها به دست” دولت در بیانیه ای گفت.

آن گفت: هیچ تلفات وجود دارد به غیر از گارد “که دچار جزئی آسیب دیدگی شانه پس از سقوط از موتور سیکلت خود را.”

ده ها تن از تظاهرکنندگان در خارطوم بعد از آن زمان در بخش عمومی را نشان می دهد حمایت از Hamdok شعار “ما با خون و روح ما را قربانی خود را برای شما.”

“این است که میهن ما و Hamdok است رهبر ما” آنها خواند.

Hamdok انتصاب به عنوان نخست وزیر آمد و در پشت یک قدرت هسته ای بین رهبران نظامی که رییس بشیر در آوریل و FFC.

او تا به حال ساخته شده است یک جامد حرفه ای در قاره ای و سازمان های بین المللی از جمله به عنوان معاون اجرایی دبیر کل سازمان ملل متحد کمیسیون اقتصادی برای آفریقا در آدیس آبابا.

پس از او در زمان دفتری Hamdok قول داده است برای مقابله با های اجتماعی و مشکلات اقتصادی و تلاش برای ایجاد صلح با گروه های شورشی در سراسر کشور است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im