جانشینی ردیف بازدید Mutt از Lingayats

Hubballi: جانشینی بحران گریبانگیر یکی از بزرگترین mutts از Lingayats — غالب جامعه در کارناتاکا که وزیر B. S. Yediyurappa تعلق دارد.

Dingaleshwar Swamiji از Balehosur (گدگ منطقه) ادعا می کند او جانشین به حضور پیغمبر از mutt, Gurusidda Rajayo-gindra Swamiji است که رقابت با دیگر پیغمبر Mallikarjun Swamiji از Gubbalagumpi روستا در گکک taluk که ادعا می کند او اعلام شد جانشین در سال 1998 است.

در واقع به سهام خود ادعا Dingaleshwar Swamiji برگزار شد ‘Satyadarshan’ با جانبازان خود را در میان تنگ پلیس امنیت در مقابل نهاد مذهبی و همچنین در زمان صفوف همراه با هزاران نفر از جانبازان خود را قبل از جلسه. اما پلیس اجازه نمی دهد او را به تشکیل جلسه در داخل mutt با استناد به قانون و نظم در مسائل

بینا ادعا کرد که او تا به حال تمام سوابق خود را به اثبات انتصاب به عنوان جانشین و مجموعه 45 روز مهلت برای تعیین او جانشین.

در ضمن Mallikarjun Swamiji بیش از حد بازدید mutt همراه با جانبازان خود را به خطر ادعا می کنند. این mutt است کمک زیادی به رفع تبعیض در قرن 12th زمانی که مصلح اجتماعی Basavanna راه اندازی یک انقلاب (Kalyan Kranti) را به برابری در جامعه است. این نهاد مذهبی نامگذاری شد Moorusavir Mutt آن را به عنوان پناه به 3000 seers در طول انقلاب است. کل ملک از mutt است به ارزش صدها کرور و آن را به هزاران نفر از جانبازان در سراسر دولت است.

پرداختن به دیدار جانبازان خارج از mutt, Dingaleshwar Swamiji متهم برخی از seers از جوجه ریزی یک توطئه برای جلوگیری از او را از تبدیل شدن به جانشین. او ادعا کرد Gurusidda Rajayogindra Swamiji نام او را جانشین خود در سال 2014 در حضور چند تن از سیاستمداران و رهبران ارشد این Veerashaiva-Lingayat جامعه اما برخی از seers در تلاش بودند به بدگویی تصویر او توسط مسکن پرونده های جنایی در برابر او.

“Moorusavir Mutt هرگز یک بحث مذهبی نهاد. برخی از seers ترس که آنها را از دست دادن نفوذ خود را اگر من تبدیل به جانشین. آنها بی ارزش شکنجه من” Dingaleshwar Swamiji گفت.

در ضمن در حال حاضر سر Gurusidda Rajayo-gindra Swamiji ادعا کرد که او از نظر جسمی و ذهنی مناسب برای اجرای این نهاد مذهبی. از این رو این سوال انتصاب جانشین نگرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im