کشورهای جنوب صحرای آفریقا سوابق 1st coronavirus مرگ

BURKINA FASO. Men wear face masks as a preventive measure against the spread of the new COVID-19 coronavirus in Ouagadougou, as they drive with motorcycles in the street on March 16, 2020. File photo by Olympia De Maismont/AFP

بورکینا فاسو. مردان پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید COVID-19 coronavirus در اوآگادوگو, به عنوان آنها رانندگی با موتور سیکلت در خیابان در مارس 16, 2020. فایل عکس المپیا د Maismont/AFP

اوآگادوگو, بورکینا فاسو – جنوب صحرای آفریقا هفته طولانی تاخیر از کشنده تاثیر coronavirus به پایان رسید در چهار شنبه, مارس 18 به عنوان بورکینافاسو اعلام کرد مرگ 62 سال که مبتلا به دیابت است.

آفریقا عقب جهانی منحنی برای coronavirus عفونت و مرگ و میر است اما در چند روز گذشته شاهد افزایش قابل توجهی بوده است.

کارشناسان بارها هشدار در مورد خطرات برای این قاره به دلیل ضعف زیرساخت های بهداشت و درمان, فقر, درگیری, بهداشت ضعیف شهری و تراکم.

آفریقای جنوبی این قاره را صنعتی ترین اقتصاد گزارش داد که بیش از یک سوم پرش در موارد روز چهارشنبه 31 عفونت های جدید آوردن آن شمارش به 116.

در نزدیکی زامبیا همچنین اعلام کرد برای اولین بار دو موارد تایید شده – یک زن و شوهر که به پایتخت بازگشت لوساکا از 10 روز تعطیلات قیمتها در فرانسه.

این خبر پس از فقیر Sahel ملت بورکینافاسو گزارش 7 عفونت های جدید و افزایش آن در مجموع به 27 و همچنین به عنوان زن مرگ یک شبه.

از روز شنبه یک چوب خط حساب کردن از موارد گزارش شده گردآوری شده توسط خبرگزاری فرانسه ایستاده در 576 برای تمام آفریقا است.

از این 15 مورد منجر به مرگ شده است: 6 در مصر 5 در الجزایر دو در مراکش یکی در سودان و بورکینافاسو.

این اعداد و ارقام هنوز هم نسبتا کوچک در مقایسه با بقیه جهان – جهانی مرگ و میر گذشت 8,000 با حدود 200000 مجموع عفونت.

اما نگرانی وجود دارد – در آفریقا و جاهای دیگر – که تعداد واقعی عفونت می تواند بالاتر باشد.

سرکوب

مشاهده از راه دور به عنوان فاجعه آشکار در آسیا و اروپا و برخی از کشورهای آفریقایی را تلف زمان کمی در سفارش به اقدامات شدید.

ترافیک هوایی شده است به خصوص ضربه به عنوان بسیاری از آفریقا اولیه مورد افرادی که تا به حال در بازگشت از شدت متاثر از کشورها در اروپا و خاورمیانه است.

برخی از کشورها مانند سومالی, چاد, گینه بیسائو و اخیرا جزیره ماداگاسکار را نقل مکان کرد به تعطیل تمام فرودگاه و توقف همه پروازها به کشور خود.

در چهارشنبه اسکودوی کیپ ورد – مجمع الجزایر گرمسیری کردن آفریقای غربی است که به شدت وابسته به گردشگری – و قاره پرجمعیت ترین کشور نیجریه پیوست و دیگر سازمان ملل در ممنوعیت پروازها از کشورهای آسیب دیده ترین coronavirus.

بورکینا فاسو است دستور تعطیلی تمام مدارس و منع عمومی و خصوصی تجمعات تا پایان ماه آوریل است.

هر چند نیجر هنوز ثبت عفونت دولت در سهشنبه, مارس 17 بسته مرزها و مدارس به مدت دو هفته.

سنگال است که اکثر موارد تایید شده در غرب آفریقا با 27 در حالی که در شرق 23 مورد گزارش شده در 6 کشور از جمله پرواز هاب اتیوپی و کنیا است.

آفریقای جنوبی و کشورهای جنوب صحرای آفریقا بدترین آمار کشور را ممنوع اعلام کرد کشتی های کروز از آب آن. بیش از 1700 رشته مردم در یک خط خاموش کیپ تاون بیش از ترس که برخی از ویروس.

آن است که فقط در آخرین ضربه به گردشگری در سراسر قاره با coronavirus نگرانی لغو ورزشی و فرهنگی و مراسم مذهبی.

بیماری نقطه داغ کمربند’

یک سال 2016 تجزیه و تحلیل توسط شرکت رند ایالات متحده thinktank یافت که از 25 کشور جهان که بیشتر در معرض شیوع بیماری های عفونی, 22 در آفریقا – از دیگران بودند و افغانستان و یمن و هائیتی.

این گزارش با قرار دادن انگشت بر روی یک “بیماری نقطه داغ کمربند” گسترش در یک خط از کشورهای در حال اجرا در سراسر لبه جنوبی صحرای آفریقا از طریق ساحل به شاخ آفریقا که بسیاری از آنها در حال مبارزه با تضاد است.

“یک بیماری مسری به ظهور در این زنجیره ای از کشورها آن را به راحتی می تواند در سراسر مرز در تمام جهات یاری توسط بالا به طور کلی آسیب پذیری و یک رشته ضعیف ملی سلامت سیستم در طول راه” در این گزارش هشدار داده است.

با توجه به بانک جهانی بهداشت صرف مبلغ در سال 2016 به $78 به ازای هر ساکن در کشورهای جنوب صحرای آفریقا در مقایسه با میانگین جهانی از $1,026 با اوج $9,351 در آمریکای شمالی و $3,846 در اتحادیه اروپا است.

در سمت به علاوه این قاره بی نظیر تجربه در برخورد با شیوع بیماری مسری از ابولا مالاریا و سرخک به وبا و ایدز است.

“ما آمادگی بهتر است چون از درس های آموخته شده از بحران ابولا” Mosoka P. فلاح مدیر کل لیبریا موسسه ملی بهداشت عمومی در لیبریا گفت: در این ماه با اشاره به یک 2014-16 بیماری همه گیر است که بیش از 11,000 زندگی در 3 غرب آفریقا. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de