SPOTLIGHT ON STUNTMEN. Brad Pitt plays Cliff Booth, Rick Dalton's (Leonardo DiCaprio) double in 'Once Upon A Time in Hollywood.' Screenshot from YouTube/Sony Pictures Entertainment

نور افکن در STUNTMEN. براد پیت نقش صخره غرفه ریک دالتون (لئوناردو دی کاپریو) در ‘Once Upon A Time in Hollywood.’ تصویر از یوتیوب/Sony Pictures Entertainment

هالیوود, ایالات متحده آمریکا– برای تلفن های موبایل را stuntmen از دید یکی از خود را از دریافت یک جایزه اسکار در این روز یکشنبه مراسم خواهد بود دلیلی برای جشن.

شیرین کاری اجرا شده است مبارزات انتخاباتی خود را برای جایزه اسکار در سال استدلال خود را به ورودی برابر است که از میکسر صدا گریم و جلوه های بصری تجارت در حال حاضر افتخار.

اما “بدلکاری” مورد علاقه را به نفع خود این یکشنبه براد پیت به عنوان نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در یک بار پس از یک زمان… در هالیوود.

برای لس آنجلس مبتنی بر شیرین کاری مجری و مربی دانیل tracy tarter یک پیروزی برای پیت را “قرار گرفتن در معرض خوب” برای حرفه ای اما می افتد کوتاه از معامله واقعی است.

“من مطمئن هستم که او در این فیلم!” شوخی tracy tarter که شامل اعتبار 2017 برنده جایزه اسکار جنگ فیلم دونکرک.

شیرین کاری نوازندگان در حال حاضر افتخار در معتبر صفحه جوایز انجمن بازیگران که در آن Avengers: آخر بازی و , بازی تاج و تخت شیرین کاری تیم برنده در ماه گذشته.

“ما نوازندگان شیرین کاری قرار داده و همه چیز را در خط آنها در واقع محافظت از ما و صرفه جویی در زندگی ما” خم شدن رئیس جمهور گابریل Carteris به خبرگزاری فرانسه گفت.

“کار آنها آسان نیست و آنها در واقع کمک به ما نشان می دهد تلویزیون و فیلم پویا – همین دلیل است که ما افتخار آنها است.”

اما تا کنون این آکادمی شده است و تمایلی به اضافه کردن دسته بندی به صورت شیرین کاری کار می کنند.

“من فکر می کنم اسکار هستند که از ترس کمی از ما در حال حاضر گفت:” جک Gill که رهبری مبارزات انتخاباتی برای به رسمیت شناختن. “آنها به من داده هر دلیل که چرا ما نمی توانیم در آن باشد.”

یکی از این دلایل شامل ترس که شیرین کاری اجرا خواهد بود انگیزه را بیش از حد خطرات در تعقیب اسکار شکوه – یک مفهوم تمسخر گیل.

“اگر درست است که جلوه های ویژه را انجام دهد (همان) چرا که آنها با انفجار آنها باد تا چیز… آنها نمی رفته است و سعی در کشتن مردم برای یک جایزه!” او گفت:.

‘گام به گام’

برای tracy tarter یکی دیگر از عوامل توضیح می دهد که هالیوود با بی میلی – studios’ ترس از اجازه دادن به مخاطبان ببینید پشت پرده.

“آنها نمی خواهند به سوزاندن جادویی جنبه,” او گفت: به عنوان مثال یک “کلیپ ظاهرا لئوناردو دی کاپریو لگد زدن به مرد.”

اسکار بینندگان ممکن است می گویند “اوه که نبود لئوناردو انجام آن!” و این فیلم می تواند اعتبار از دست دادن tracy tarter گفت.

بسیاری از نوازندگان شیرین کاری باید نام بازیگران برای تجمع به علت خود.

Once Upon a Time… در هالیوود به تصویر می کشد یک پیوند نزدیک بین پیت بدلکاری و دی کاپریو بازیگر را با جفت جدایی ناپذیر حتی خاموش تنظیم شده است.

این است که نزدیک به واقعیت در بسیاری از موارد می گوید: tracy tarter.

“من آموزش دیده ام بیشتر یا کمتر معروف مردم و ایجاد شده است که ارتباط با آنها به عنوان یک دوست” او گفت:.

در بازگشت برای نگه داشتن خود را از یک لیست بازیگران امن “از دوستی با تشکر از همه چیز است, شما می دانید؟”

اما بیش از دوستی مورد نیاز است اگر گیل کمپین برای تغییر در شیرین کاری اجرا’ وضعیت می تواند به نتیجه برسد.

“هنگامی که شما ببینید براد پیت… چیزی شبیه به این انجام و سپس نامزد آن زمان ما واقعا می خواهید به فشار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم” گفت: گیل.

“آنچه که من واقعا می خواهید برای دیدن بر روی فرش قرمز است که برای این بازیگران به گام تا و می گویند,” من فکر می کنم آن را در مورد زمان ما تا به حال یک عمل در اسکار.'”

وی افزود: “این آکادمی می توانید بگو بله, آن زمان است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de