تغییر استراتژیک در رویکرد آمریکا به چین افزایش شتاب تحت تهمت رهبری

ایالات متحده به طور فزاینده ای بسته شدن درهای خود را به تعامل با چین کارشناسان نشان می دهد.

از تماس در سنای آمریکا برای تنبیه چین از لحاظ اقتصادی برای محرمانه بودن آن و coverup از COVID-19 وقوع است که منجر به یک در سراسر جهان همه گیر به بیشتر ساختاری خطرات ناشی از زنجیره عرضه وابستگی که ایالات متحده در برابر در ارتباط آن با چین هر دو حزب مخالفت چین ممکن است در تمام زمان بالا.

در مارس 8 دیابت لیندزی گراهام (R-S. C.) پیوست و نه تنها از او خواه متحدان بلکه خود را دموکراتیک سناتوری همکاران در تماس برای چین به قرار دادن یک توقف به “مرطوب بازار” است که رژیم ادعا کرده بود یک زمین پرورش که در آغاز حیوان به انسان انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus و علت این بیماری COVID-19.

بیشتر استراتژیک گراهام نشان می دهد کاهش میزان بدهی های بلند مدت است که ایالات متحده مدیون چین به عنوان یک وسیله بخشی از ameliorating مالی قیمت که ایالات متحده پرداخت برای گسترش CCP ویروس.

اما فوری حرکت علیه دولت چین نفوذ در امریکا بخشی از یک تغییر استراتژیک در سیاست آمریکا نسبت به تمامیت خواه کشور است که به دست آوردن زمین از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017.

رشد Unease

بازنشسته نیروی هوایی Brig. ژنرال رابرت Spalding در حال حاضر عضو ارشد موسسه هادسون در واشنگتن با تمرکز بر چین و شرق آسیا و امنیت ملی گفت: بار عصر که “درک رو به رشد coalesced بین 2014 و 2016 در پنتاگون در راه حزب کمونیست چین عمل می کند.”

آن زمان دوره نشان دهنده دو سال آخر از رئیس جمهور باراک اوباما و عمر و دولت است. به عنوان جان میلز که در خدمت به عنوان یک مدیر امنیت سایبر سیاست در یک نقش کلیدی در وزارت دفاع (DoD) اشاره کرد در مصاحبه با عصر زمان کمی انجام شد و برای مقابله با این مشکل است.

“در طول اوباما در سال,” او گفت: “بسیاری از انگشت wagging و سخنرانی به چینی” از دولت در مورد چینی سایبری تهاجم به آمریکا محرمانه در فضای مجازی اما وجود منفعل تمایل به انجام هر چیزی قابل توجهی در مورد این مشکل است.”

که تشویق CCP “به حتی بیشتر پرماجرا” میلز گفت.

با اینحال کسانی که سال پربار در پنتاگون در ارزیابی کلی تاثیر چین در ایالات متحده Spalding گفت.

نیروی هوایی ایالات متحده دفتر تجاری و اقتصادی تجزیه و تحلیل امنیت (OCEA) “ایستاده بود تا به در نظر گرفتن چالش های مطرح شده توسط چین,” او گفت:. به تدریج نقش خود را گسترش به نگاه در همه جنبه های نفوذ چین در امریکا است.

OCEA “یک نیروی هوایی به رهبری, چند نوآوری در خدمات به منظور حفظ نیروی هوایی و وزارت دفاع نظامی استفاده از تجاری و خطرات اقتصادی” با توجه به وب سایت خود را.

آن را شناسایی و ارزیابی “ژئواستراتژیک خطرات که چالش DoD سهام و تهدید به تضعیف زمان پایه های آمریکا و قدرت های جهانی به رهبری و امنیت ملی است.” در نهایت OCEA “با هدف اطلاع رسانی USG تصمیم گیرندگان از طیف گسترده ای از گزینه های موجود برای مقابله با این خطرات.”

Spalding گفت: “در پایان جنگ سرد ما به نوعی در زمان ما چشم چین” در جامعه اطلاعاتی.

اما در طول زمان “اینتل جامعه تا به حال به رقابت با بیشتر و بیشتر” چین و مسائل مرتبط بود و برای پاسخ به آنها گفت.

در نهایت این یک فرایند است که Spalding در مقایسه با “بتونه کاری پمپ.”

رشد تحقق این تهدید که چین به ایالات متحده در نهایت به جامعه اطلاعاتی به دنبال در چین “نه فقط در میدان جنگ” بافت, اما به عنوان یک چند وجهی منبع خطر برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی گفت: Spalding.

OCEA دستور به رشد شامل انتشار اطلاعات در مورد مسائل در دانشگاه های ایالات متحده مانند نفوذ آزمایشگاه های تحقیقاتی به بە انتقال فن آوری های جدید و کنفوسیوس موسسات به منظور استفاده از چینی تبلیغ برای نرم کردن چین از آلبوم در ایالات متحده Spalding گفت.

این OCEA نیز در نظر گرفته مسائل چینی نفوذ به ایالات متحده کسب و کار جامعه: هزار استعدادهای برنامه ای است که با استفاده سنگین بسته پرداخت و پاداش به فریب آمریکایی دانشگاهیان و دانشمندان به آزمایشگاه در کشور چین در زمان مصرف با آنها تکنولوژی و تحقیقات طراحی و توسعه توسط های عمومی کمک های مالی در ایالات متحده است.

OCEA نیز با تمرکز بر زنجیره تامین یک ماده از اهمیت حیاتی به عنوان ایالات متحده از خواب بیدار برای تحقق آن تامین دارو و تجهیزات پزشکی تا حد زیادی وابسته به تولید و ظرفیت تولید و تمایل—در چین است.

Spalding گفت که پنتاگون “آغاز شده به دنبال این وابستگی” در منابع از چین در 2014-15 بازه زمانی.

“ما متوجه شد که نظامی بود فوق العاده متکی به حزب کمونیست چین به عرضه ارتش آمریکا” Spalding گفت.

که تمرکز تیز در سال 2017 به عنوان استراتژی امنیت ملی (NSS) توسعه داده شد. Spalding شد معمار ارشد از NSS در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

بازی تعویض: مغلوب ساختن پیشی جستن

چالش قابل توجهی شده است “جامعه اطلاعاتی تمایل به تماس و چین دشمن.” این بوده است که “در دراز مدت مشکل” Spalding گفت.

جدید NSS اعلام کرد چین یک “دشمن” از ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن او گفته شده است “نور هدایت” در این زمینه است. رئیس جمهور “تمایل به مقابله با” چین شده است کلید در زیر بنای “تغییر اساسی در جامعه اطلاعاتی” به سمت چین است که رخ داده پس از سال 2018 است.

میلز موافق است.

اما اغلب او افزود: “رئیس جمهور فوق العاده دقیق غریزه روده.”

به طور معمول در سیاستگذاری در این سطح “وجود دارد یک دوره سه تا پنج سال زمان تاخیر از آنچه که به طور کلی پذیرفته شده وضعیت موجود است و واقعیت” میلز گفت. که زمان تاخیر بالقوه فاجعه بار به دلیل آن را تحت الشعاع وضعیت آن را به عنوان اتفاق می افتد در زمان واقعی است.

اما میلز گفت: “تهمت زدم بازی” برو ” بر روی زمین و او آنها را منفجر دور.”

بازی برو’,’ شناخته شده در چین به عنوان weiqiاست که از 2500 سال دو فرد چینی مدیره بازی استراتژی انتزاعی و محاصره از حریف است. آن در نظر گرفته شده توسط بسیاری به چند دستور پیچیده تر از شطرنج است.

در تدوین رویکرد خود را به چین مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به دنبال انتظار می رود قوانین بازی میلز گفت و اگر چه چینی “تلاش برای تنظیم بازی دوباره” که استراتژی شکست خورده است.

“آن آنها را سوار موز” میلز اضافه شده است.

میلز نشان داد که وجود داشته اند استارک تغییرات در میان دولت های پس از اوایل 2000s وقتی پرسیده شد که در مورد چالش های او رو در مقابله و انکار چین اهداف آن به سازش آمریکا امنیت سایبری در پنتاگون.

در دوران جورج دبلیو بوش در سال, او گفت:, “وجود دارد که تحقق آنها [CCP] بودند جارو کردن همه چیز و تدوین یک برنامه” به استفاده نامناسب اطلاعات به دست آورد.

“از روز یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” اما “در آن همه چیز در مورد تحمیل اساسی واقعی هزینه” در پکن برای رفتار بد در ایالات متحده cyberworld.

“آنها هرگز با تجربه که قبل از” میلز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de