رشته Telangana دانش آموزان به لندن نقل مکان کرد هتل از سفارت هند

لندن: یک گروه از 19 دانش آموزان هندی بود که به دنبال پناه در هند کمیسیون عالی محل در لندن خواستار قرار داده می شود در هند محدود پرواز با وجود محدودیت های مسافرتی بازگشت به خانه منتقل شدند به یک هتل در یکشنبه شب.

این دانش آموزان عمدتا از Telangana بود در ابتدا حاضر ارائه می دهد محل اقامت مرتب با کمک از خارج از گروه به عنوان هند ممنوعیت مسافران از انگلستان و اروپا به قوت خود باقی مانده تا پایان این ماه است.

“ما در نهایت استدلال با آنها و سازماندهی آنها را برای گرفتن تاکسی و یک هتل در غرب لندن گفت:” یک رهبر جامعه شده که با کمیسیون عالی در ترتیبات برای رشته دانش آموزان است.

آنها قرار داده شده بود در یک فضای قرنطینه که در خانه های ویزا و بخش کنسولی در هند بالا کمیسیون ساختمان در Aldwych مرکزی لندن است.

بسیاری از آنها تا به حال رزرو بلیط پرواز بازگشت به هند برای اواخر این ماه در زمان برای آنچه که معمولا یک عید پاک شکستن دوره در دانشگاه ها در انگلستان.

اما هند با صدور یک به روز رسانی مشاوره سفر در اوایل این هفته گفت: هیچ مسافران خواهد بود اجازه ورود به هند پس از 1200 به وقت تهران در 18 مارس تا 31 مارس است.

این باعث یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه فاصله برای پرواز به عنوان بسیاری از دانش آموزان در زمان به رسانه های اجتماعی به دنبال کمک از کمیسیون عالی خود را به عنوان برنامه سفر رفت و چپ چپ در پی گسترش سریع این بیماری همه گیر.

مهاجر در گروه مشغول به کار بود برای روز را امتحان کنید و دلیل با یک گروه بزرگی از دانش آموزان در ابتدا در اطراف 58 که وارد شده بود در آستان هندی کمیسیون عالی در لندن با کیسه های خود را خواستار حمل و نقل به هند است.

“به سادگی وجود دارد هیچ پرواز و ما نمی تواند قرار دادن زندگی در معرض خطر در این مرحله است. آنها اجازه ورود به کمیسیون عالی ساختمان و ارائه غذا و آب و سرپناه موقت اما برخی از آنها در حال حاضر فقط کمپینگ با کیف و چمدان” به رهبر جامعه گفت: در روز شنبه.

هند ماموریت معرفی آنلاین رجیستری سیستم و همچنین اطلاعات تماس برای تعدادی از هند خارج گروه در تلاش برای کمک به هیئت مدیره و مسکن به صورت وحشت زده دانشجويان و اتباع هند.

چنین دانش آموزان توصیه شود به دنبال کمک از انگلستان دفتر خانه را Coronavirus مهاجرت تلفنی.

در همین حال دفتر خانه است گفت: آن را به رسمیت می شناسد وضعیت کنونی این است که “استثنایی” است و نه خواهد شد هر گونه انطباق اقدام علیه دانش آموزان و یا کارمندان که قادر به حضور در مطالعات خود و یا کار با توجه به شیوع کروناویروس.

ملی, هندی, دانش آموزان و فارغ التحصیلان اتحادیه انگلستان (NISAU-انگلستان) یک نماینده برای دانش آموزان هندی در انگلستان شده است فیلدینگ تماس و ترغیب دانش آموزان به وحشت یکدیگر حمایت و اقدامات احتیاطی لازم را به امن است.

به انگلستان رفت و به تعطیلی کامل از شنبه دانشگاه ها در سراسر انگلستان گفته اند که آنها در حال آگاه از وضع اسفناک دانشجویان بین المللی بسیاری از آنها هیچ جایی برای رفتن به دانشگاه ،

دانشگاه ها وزیر Donelan گفت: “من خوشحال هستم دانشگاه های انگلستان تایید کرده است موسسات انعطاف پذیر خواهد بود و انجام همه آنها می توانند برای حمایت از دانش آموزان برای پیشرفت آموزش عالی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de