STORM DENNIS. A picture shows a member of the emergency services and cars on a flooded high street in Tenbury Wells in western England, on February 17, 2020, after the River Teme broke its banks and flooded amid Storm Dennis. Photo by Oli Scarff/ AFP

طوفان دنیس. یک تصویر نشان می دهد یک عضو از خدمات اورژانس و ماشین در یک آب گرفتگی خیابان بالا در Tenbury چاه در غرب انگلستان در 17 فوریه سال 2020 پس از رودخانه Teme شکست آن بانک ها و آب گرفتگی در میان طوفان دنیس. Photo by Oli Scarff/ AFP

LONDON, United Kingdom – بریتانیا روز دوشنبه 17 فوریه دست و پنجه نرم با خرید اینترنتی از طوفان دنیس با چندین حوادث بزرگ اعلام کرد: با توجه به جاری شدن سیل و صدها نفر از هشدارهای هنوز هم در محل پس از آن ضرب و شتم این کشور بیش از آخر هفته.

دومین طوفان شدید در یک هفته به آمار بریتانیا آورده بادهای بیش از 90 مایل (140 کیلومتر) یک ساعت و بیش از یک ماه ارزش باران در 48 ساعت در برخی از مکان های پیشرو مقامات به موضوع نادر “خطر به زندگی” هشدار.

طوفان همچنین کوبیده خیلی از فرانسه با برخی از 20000 نفر هنوز بدون برق در روز دوشنبه پس از درد و رنج قطع برق در شمال غرب کشور و ترافیک راه آهن مختل می شود.

“این است که هنوز بیش از” هشدار داد جیمز Bevan, مدیر اجرایی سازمان محیط زیست که مسئول محافظت از سیل در انگلستان است.

“ما هنوز بسیاری از سیل هشدارهای نیروی و ما هنوز هم ممکن است قابل توجهی جاری شدن سیل در میانه این هفته بزرگتر از رودخانه ها گفت:” رادیو بی بی سی.

بیوان گفت: بیش از 400 خانه در انگلستان بوده و آب گرفتگی در حالی که حداقل 1000 کارکنان سازمان مشغول به کار بودند در سراسر ساعت در کنار مقامات اورژانس “برای محافظت و حمایت از این جوامع است که آمار شده اند.”

عمده حوادث اعلام کرد

بیش از 600 هشدار و هشدار – شماره ثبت – صادر شده در چهار شنبه, مارس 16 گسترش از پشم ونخ راه راه رودخانه در مرز انگلستان و اسکاتلند به کرن در جنوب غربی انگلستان است.

پس از یک روز از سیل باران و جاری شدن سیل عمده حوادث بعدها اعلام کرد در ساوت ولز و بخش هایی از غرب انگلستان است.

برخی 5 “شدید” هشدار – دلالت زندگی می تواند در معرض خطر سیل – فعال باقی مانده روز دوشنبه در دو رودخانه در Worcestershire و Herefordshire در غرب مرکزی انگلستان است.

Hereford and Worcester آتش نشانی و خدمات امداد و نجات در یکشنبه airlifted به بیمارستان یک مرد کشیده از رودخانه Teme که در یک شرایط پایدار در روز دوشنبه.

اما پاسخ اضطراری به حالت تعلیق در جستجوی یک شبه از دست رفته زن نیز جاروب دور توسط floodwater در نزدیکی شهر سیل خیزی شهر Tenbury به گفته پلیس.

“جستجو همچنان ادامه دارد صبح امروز از جمله استفاده از هلیکوپتر پلیس” گفت: رئیس سرپرست تام هاردینگ از West Mercia Police.

“متاسفانه با توجه به شرایط طول زمان در آب و دیگر شرایط ما باور داریم که این در حال حاضر خواهد شد یک بازیابی به جای عملیات امداد و نجات.”

دو رودخانه در جنوب ولز پشت سر هم خود را در بانک ها باعث نجات کارگران برای راه اندازی عملیات در چندین مکان برای تخلیه مردم و حیوانات خانگی خود را به دام افتاده در خانه های خود.

پلیس گفت: مردی که در دهه 60 درگذشت پس از ورود به رودخانه Tawe شمال ویلز در شهر سوانسی اما بعدا مشخص شد که مرگ بود و نه “مرتبط نامطلوب آب و هوا.”

روز شنبه, مارس 15 coastguard گفت: اجساد دو مرد بودند کشیده و از دریاهای خاموش ساحل جنوبی انگلستان به عنوان طوفان barrelled در.

یکی این است که تصور می شده است موضوع جستجو باعث زمانی که یک تانکر گزارش داد که یکی از خدمه آن بود که حساب نشده.

‘شدید’

در شمال انگلستان وزارت دفاع نیروهای مستقر در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان است که رنج می برد به شدت از جاری شدن سیل ناشی از آخر هفته گذشته را طوفان Ciara.

نگرانی وجود دارد رودخانه ها وجود دارد می تواند پشت سر هم خود بانک ها بعد از آن در روز دوشنبه است.

تازه منصوب شده وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: دولت تا به حال انجام می شود “همه چیز که ما می توانیم با یک مبلغ قابل توجهی از پول” برای مبارزه با افزایش جاری شدن سیل.

“ما هرگز قادر به محافظت از هر خانواده فقط به دلیل ماهیت تغییر آب و هوا و واقعیت این است که این حوادث آب و هوایی در حال تبدیل شدن بیشتر شدید.”

فرانسه نیز تحت تاثیر این طوفان به خصوص شمال غربی بریتنی که در آن, Finistere و Morbihan مناطق شد به طور موقت قرار داده شده در نارنجی هشدار برای بارش باران و جاری شدن سیل با توجه به خدمات ملی آب و هواشناسی و فرانسه.

برق دهنده Enedis در گفت و گو با اعزام 450 کارکنان برای بازگرداندن قدرت به 30,000 خانه در بریتنی. کاهش قدرت نیز به بخش هایی از مرکز و شمال فرانسه است.

طوفان قطع دو با سرعت بالا قطار TGV و خدمات متوقف شده توسط یک درخت افتاده و از سوی دیگر توسط یک قدرت شکست ملی شرکت راه آهن SNCF گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de