سهام جبران بزرگ ترین ضرر و زیان به سرمایه گذاران در انتظار ویروس کمک

نیویورک—سهام در روز سه شنبه جبران بسیاری از تاریخی خود و ضرر و زیان مربوط به آشفتگی در بازار نفت از قبل روز به امید گل رز پژمرده و سپس نمایاندن دوباره در وال استریت است که دولت سعی خواهد کرد برای کوسن اقتصادی درد از coronavirus.

روز حرکت بودند یک عالم صغیر از نوسانات شدید است که تحت سلطه هفته های اخیر و ناظران بازار می گویند آنها به احتمال زیاد به ادامه تعدادی از عفونت توقف شتاب. در این میان سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن یک پاسخ هماهنگ از دولت ها و بانک های مرکزی به ساحل تا ویروس-تضعیف اقتصاد است.

S&P 500 رسید تا آنجا که 3.7 درصد در صبح تنها برای دیدن دستاوردهای تبخیر ظهر. این شاخص پس از آن منعکس بالا و پایین قبل از تبدیل قاطعانه بالاتر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن ایده های خود را برای استراحت در حقوق و دستمزد مالیات و سایر اقتصادی های امدادی به جمهوری خواهان مجلس سنا.

در پایان معاملات شاخص S&P 500 بود تا 4.9 درصد و تا به حال پاک سه پنجم از روز دوشنبه دست دادن.

نوسانات منعکس خلق و خوی از یک بازار فقط به عنوان دغدغه با این ویروس را به بقیه جهان است. پس سهام ایالات متحده رکورد خود را بالا فقط چند هفته پیش معامله گران بیش از عبور از رد اقتصادی درد ایجاد شده توسط COVID-19—فکر آن را شبیه به آنفولانزا و می تواند اقامت بیشتر موجود در چین—برای بودن در بنده به آن نگران کننده است که ممکن است باعث رکود اقتصادی در سراسر جهان.

در حالی که آنها نمی خواهد درمان بیماری و یا قرنطینه کارگران را به کارخانه ها و هزینه های و برنامه های محرک اقتصادی خواهد قرار دادن پول نقد به دست خانواده ها و کسب و کار در حالی که کارشناسان بهداشت و درمان سعی کنید به جای اسب و گله ویروس. که می تواند دفع و یا حداقل در حد متوسط ممکن است رکود است.

سرمایه گذاران دیدم برق از یک پاسخ هماهنگ که منجر به شنبه خوش بینی.

در کاخ سفید نشست خبری دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد بود درخواست کنگره برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد و تصویب سایر سریع اقدامات با هدف کاستن از تاثیر coronavirus در کارگران است.

اما به عنوان بازار منتظر روز سه شنبه برای جزئیات بیشتر در مورد تهمت با این طرح قیمت oscillated به شدت.

پس از دیدار با عمده بیمه سلامت تهمت گفت: دولت در حال کار با خط کروز, صنعت, یکی از سخت ترین ضربه توسط ویروس. کمک کرد که بلند کردن بازار که قبلا بدبختانه به ضرر و زیان در میان شک و تردید است که دولت اعلام خواهد هر چیزی را به زودی.

روز دوشنبه 7.6 درصد شیرجه رفتن برای سهام ایالات متحده بود و بیشترین از سال 2008 زمانی که مقامات جهانی با هم متحد برای نجات اقتصاد از بحران مالی است.

یک روز بعد از S&P 500 حوصلگی همراه با متوسط سود تا موشک بالاتر در طی دو ساعت اول معاملات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده زمین خود را برای کمک های اقتصادی در کاپیتول هیل. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin همچنین ملاقات با مجلس نانسی پلوسی که حمایت مورد نیاز خواهد بود برای هر معامله عمیقا تقسیم کنگره است. Mnuchin به نام جلسه مولد.

“من انتظار می رود مقامات به جلو و از همه متوقف می شود به منظور کاهش عدم قطعیت” گفت: Alec جوان مدیر عامل بازارهای جهانی پژوهش در FTSE راسل. “این ممکن است خود را یک فرصت برای انجام این کار است.”

شاید قابل توجه ترین حرکت در بازار روز شنبه بود که سود اوراق قرضه بالاتر است. بازار اوراق قرضه زنگ زد زنگ هشدار در مورد ویروس قبل از بازار سهام و افزایش بازده نشانه آن است که ترس فروکش کمی.

10 سال عملکرد خزانه داری افزایش یافت به 0.79 درصد از 0.49 درصد در اواخر روز دوشنبه. یک هفته پیش از آن هرگز زیر 1 درصد است.

S&P 500 رز 135.67 امتیاز یا 4.9 درصد به 2,882.23. میانگین صنعتی داو جونز رز 1,167.14 امتیاز و یا 4.9 درصد به 25,018.16 و شاخص Nasdaq composite با شروع به پریدن کرد 393.58 یا 5 درصد به 8,344.25.

بازیابی کشیدن سهام در بازار کمی بیشتر از لبه یک خرس بازار مدلول توسط یک قطره از 20 درصد از یک رکورد است. S&P 500 به پایین است 14.9 درصد از آن بالا است. اگر آن را می توانید رالی بازگشت به آن نقطه را گسترش طولانی ترین-همیشه بازار گاو نر که شروع آن پس از صعود بازار ضربه پایین در مارس 9, 2009.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, رز $2.86 یا 8.3% به حل و فصل در $37.22 در هر بشکه رسید در حالی که معیار خام ایالات متحده افزایش یافت $3.23 یا 10.4% به $34.36 در هر بشکه رسید. قیمت نفت سقوط 25 درصد در روز دوشنبه در میان یک جنگ قیمت بین تولیدکنندگان که در حال کشیدن بیشتر نفت از زمین حتی اگر تقاضا در حال سقوط است با توجه به این ویروس است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de