سهام نفت به عنوان تغذیه ویروس حرکت نتواند به سهولت ترس

BLOODBATH. Traders work during the opening bell at the New York Stock Exchange on March 16, 2020. Photo by Johannes Eisele/AFP

حمام خون. معامله گران در طول زنگ افتتاحیه, در بورس نیویورک در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. عکس توسط یوهانس Eisele/AFP

LONDON, United Kingdom – بازارهای سهام و قیمت نفت رفت و به سقوط آزاد در روز دوشنبه 16 مارس به کاهش نرخ بهره و تازه اقدامات محرک اقتصادی توسط بانک مرکزی موفق به بلند اعتماد به نفس با تحلیلگران هشدار داد که فدرال رزرو ممکن رسیده محدوده قدرت خود را به دفع کردن رکود اقتصادی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

نفت برنت دریای شمال نفت سقوط بیش از 10 درصد به 4 سال اخیر به عنوان یک جنگ قیمت بین تولیدکنندگان اصلی عربستان سعودی و روسیه به اضافه کشویی خام تقاضا ناشی از ویروس است.

یورو رسید 1 ٪ در برابر دلار پس از تغذیه در یکشنبه 15 مارس کاهش هزینه های استقراض را تقریبا به صفر – دوم آن اورژانس در کمتر از دو هفته.

بانک مرکزی آمریکا نیز پرده برداری از یک برنامۀ خرید دارائی شبیه به اقدامات به محل قرار در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش.

بانک مرکزی ژاپن پیوست و در روز دوشنبه گفت: این امر تا سطح شیب دار آن خرید اوراق قرضه برنامه.

نیوزیلند بانک مرکزی همچنین کاهش نرخ به پایین ترین سطح خود در تلاش برای کوسن اقتصادی در حالی که بانک خلق چین تزریق کرده هنگفتی به بازارهای مالی به سهولت نقدینگی نگرانی.

در اقدام مشترک هماهنگ با بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی کانادا و سوئیس در بانک ملی فدرال ریزرو ایالات متحده نقل مکان کرد برای مقابله با جهانی “دلار بودجه فشارهای” با توجه به آن رئیس جروم پاول.

اما معامله گران شدند unimpressed با این ویروس نشان دادن هیچ نشانه ای از اجازه در حالی که سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: آن را غیر ممکن بود به بگویید که آن را اوج در سطح جهان است.

با G7 رهبران تنظیم برای برگزاری بحران ویدئو کنفرانس مذاکرات بعد از روز دوشنبه, صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva به نام جهانی دولت ها به همکاری با یکدیگر برای ارائه هزینه های عظیم به عنوان در سال 2008 بحران مالی برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تجارت متوقف شد در وال استریت فقط پس از باز کردن زنگ با داو انداختن نزدیک به 10%.

در بعد از ظهر تجاری در اروپا, پاریس پایین بود 10.7% میلان 10.9% مادرید 11.3% فرانکفورت 9.5 درصد و لندن 7.9%.

هواپیمایی و گردشگری گروه بودند بزرگترین fallers پس از کاهش ظرفیت با TUI را نزدیک به یک سوم و بریتیش ایرویز-پدر و مادر IAG توفنده 28%.

ماشین بخش نیز تضعیف به عنوان خودروسازی فیات کرایسلر و پژو-سیتروئن گفت: آنها توقف تولید.

“در حالی که این [بانک مرکزی] حرکت می کند ممکن است برخی از راه برای کاستن از هر گونه پتانسیل انسداد در لوله کشی از بازارهای مالی آنها نمی خواهد به اندازه کافی برای جبران در آینده شوک اقتصادی است که در مورد به راه ما آمده گفت: CMC تحلیلگر بازارهای مایکل Hewson.

مقیاس بحران گذاشته شد لخت توسط داده های چینی تولید صنعتی در ماه ژانویه و فوریه کاهش 13.5% اولین انقباض در حدود 30 سال است.

در ضمن فعالیت تولید در ایالت نیویورک کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از سال 2009 با توجه به نیویورک فدرال رزرو بانک ماهانه صنعت بررسی.

بازارهای سهام همچنان whipsawed این بیماری است که در حال حاضر آلوده تقریبا 170,000 نفر کشته و بیش از 6000 با چندین کشور از رفتن به مستند به اروپا می شود جدید کانون شیوع.

آسیا در بحران

سیدنی بازار سهام منجر ضرر و زیان در آسیا-اقیانوس آرام غلت 9.7% در بدترین حالت آن روزانه رها ضبط در حالی که مانیل ریختن نزدیک به 8% و بانکوک و بمبئی کاهش یافته است بیش از 5 درصد است.

دلار هنگ کنگ, سنگاپور, تایوان و جاکارتا همه از دست رفته بیش از 4 درصد. ولینگتون و سئول شد بیش از 3 ٪ off.

شانگهای سقوط 3.4% پس از انتشار آمار مربوط به تولید صنعتی است که در آمد یک هفته پس از خبر که صادرات چین سقوط کرده بود.

توکیو به پایان رسید 2.5 درصد کاهش پس از یک رالی برانگیخته توسط بانک مرکزی ژاپن در حمایت از اقدامات اعلام fizzled.

گسترده ای به دنبال عقب نشینی یک هفته پر سر و صدا که دیدم برخی از بازارهای سهام رنج می برند و خود را بدترین روز در دهه و در برخی از موارد خود را به بدترین تا کنون.

و کارشناسان وجود دارد گفت: یک نگرانی که فدرال رزرو ممکن است در حال اجرا بر روی خالی با توجه به اقدام بیشتر.

یکشنبه حرکت “پرسش که آیا بانک مرکزی چیزی باقی مانده در مخزن باید از گسترش این ویروس نمی تواند موجود باشد” گفت: کری کریگ در JP Morgan مدیریت دارایی ها.

“نظر ما این است که کشیدن در بخش خدمات اجتماعی از فاصله سیاست ها و شوک ناشی از سقوط قیمت نفت در بخش انرژی خواهد بود به اندازه کافی به این نکته ما را به رکود, اما نه لزوما یک است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de