سهام صعود به عنوان ویروس شماره راحتی بازارهای

WALL STREET. A woman walks past the New York Stock Exchange in New York City on March 19, 2020. Photo by Johannes Eisele/AFP

وال استریت. یک زن پیاده روی گذشته بازار بورس نیویورک در شهر نیویورک در 19 مارس سال 2020 است. عکس توسط یوهانس Eisele/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – رشد بازارهای جهانی سهام در روز پنجشنبه 9 آوریل به عنوان سرمایه گذاران استقبال اطلاعات نشان می دهد که شیوع کروناویروس ممکن است نزدیک به رسیدن به اوج آن است.

Heartened توسط دیگری مداخله گسترده توسط فدرال رزرو وال استریت شانه ای بالا انداخت ویرانگر شغل گزارش نشان هفتگی ایالات متحده بیکاری براده آمار 6.6 میلیون داو بستن تا 1.2%.

تغذیه صندلی جروم پاول در روز پنج شنبه پیش بینی ما می بینیم یک “قوی” بازیابی پس از coronavirus موجود است و اعلام $2.3 تریلیون دلار در برنامه های اعطای وام برای حمایت از بزرگترین اقتصاد جهان.

یک هشدار از بدترین بحران از زمان رکود بزرگ از صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva که گفت: “رشد جهانی را به نوبه خود به شدت منفی در سال 2020” نیز متوقف نمی شود سرمایه گذاران.

هر چند انتظار می رود بیشتر نوسانات در روز های آینده JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در Ameritrade شد خوش بین: “ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید و هنگامی که ما مردم را به بازگشت به کار به سرعت.”

اروپا و بازارهای سهام شد و محکم بالاتر در هر چند روز را در بهترین سطح و دیوار خیابان را در پایان آن بود دومین روز متوالی شد. اکثر بازارهای سهام آسیا بسته شده بود محکم بالاتر به جز توکیو.

“با وجود برخی خیلی افتضاح coronavirus آمار معامله گران خوش بین هستند که شیوع این بیماری در حال نزدیک شدن به اوج خود و دولت را رول بیشتر محرک” شهر گفت: شاخص تحلیلگر فیونا Cincotta.

اما نفت غرق شدند بالای نفت خام کشورهای تولید برای حمایت از قیمت نفت تولید شده هیچ معامله.

کشورها و برگزاری حیاتی تلفنی به آدرس سقوط در تقاضا برای نفت ناشی از کروناویروس و مخرب عربستان-روسیه قیمت جنگ بود که به عنوان بهترین فرصت برای تقویت قیمت های نفت خام.

به عنوان آنها در جریان قیمت های نفت رسید به پست سود بیش از 10 درصد اما پس از آن حل و فصل کردن با قیمت فرو بردن در معاملات نیویورک.

فدرال رزرو ‘استروئید’

در ضمن دلار تضعیف شد و در چشم انداز پول بیشتر همیشه ها گردش در اطراف اقتصاد است.

در حالی که Vix “ترس شاخص” نصف شده است و از سطح آن دیده می شود در اواسط ماه مارس هنوز وجود احتیاط در میان ناظران با کارشناسان سلامت تاکید بر این که هر زودرس شل شدن محدودیت می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس.

تلفات اقتصادی از بحران تبدیل شده است نکته آشکار با فرانسه در حال حاضر در رکود اقتصادی پس از درد و رنج آن بدترین رکود از سال 1945 و اروپایی نیروگاه آلمان انتظار می رود به کوچک شدن با یک دهم در سه ماهه 2 سال است. (بخوانید: فرانسه, آلمان, چهره تاریخی اقتصادی کاهش می یابد)

با وجود این سران اتحادیه اروپا در حال تلاش برای توافق بر سر یک طرح کمک مالی برای حمایت از منطقه با یک نقطه sticking بودن به اصطلاح coronabonds که استخر بدهی در میان ملت ها. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im