سهام ارتجاعی محو به عنوان شیب خریداران کتاب سود و بازارهای Mull Coronavirus طرح محرک

روز سه شنبه قوی ایالات متحده سهام تجمع کرده بودند بیشتر پژمرده در اوایل بعد از ظهر به عنوان بازارهای بررسی انتظارات خود را در مورد کاخ سفید طرح محرک به بافر اقتصاد از coronavirus و به عنوان شیب خریداران رزرو سود از صبح خروش.

اما در حالی که سرمایه گذاران در بازار سهام تا به حال افت ارزش برخی از سود از صبح گزاف گویی توسط 1 p. m. ET اوراق قرضه ادامه داد: برای خاموش ماندن دیروز قیمتها پایین. قیمت نفت بیش از حد بر روی برگزار شد صبح امروز 10 درصد سود پس از کاهش بیش از 20 درصد دیروز و جرقه یک شوک بازارهای فروش شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز دوشنبه که کاخ سفید بپرسید کنگره برای تصویب یک بسته کمکی برای کارگران و کسب و کار برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران از جمله “ممکن است حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.”

“ما همچنین قصد داریم به صحبت کردن در مورد دستمزد بگیران کمک” به طوری که آنها لازم نیست نگران گم شده یک چک مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

اما جزئیات این طرح نامشخص باقی می ماند و پس از هر دو هزینه و درآمد مالیاتی مانور نیاز به کنگره تصویب برخی از زمان خواهد گذشت تا کمک به پایان می رسد تا در دست کسانی که نیاز دارند.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تیم در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 9 مارس سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

هنوز هدف این است که برای دریافت پول بیشتر به جیب کارگران و شرکت ها به سرعت با توجه به گروه های کسب و کار و اقتصاددانان.

“این یک وضعیت که در آن ما نیاز به سیل اقتصاد است. آنچه ما باید انجام دهیم این است که کمک به هر کسی که منفی نهفته حرکت و رسیدن به طرف دیگر از این گفت:” نیل Bradley رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی در اظهارات به مهر.

که شامل درآمد برای حمایت از کارگران بیکار و کمک های اولیه برای سفر tourismm و بخش های دیگر را تحت تاثیر ویروس برادلی گفت. اتاق برنامه ای برای ساختن رسمی پیشنهاد به دولت در اواخر این هفته.

“راه ما فکر می کنم آن است که اگر شما یک کسب و کار بود که در غیر این صورت سودآور نگرانی در حال انجام است که تحت تاثیر این, شما باید به بیرون رفتن از کسب و کار به این دلیل موقت شوک” برادلی گفت. “افراد بودند که در غیر این صورت شاغل باید به طور پیش فرض.”

مقامات دولت به رهبری به کاپیتول هیل سهشنبه برای بحث در مورد طرح محرک اقتصادی با جمهوری خواهان مجلس سنا با بازار در انتظار اطلاعات بیشتر.

بازار حرکت می کند

در 12:57 همکاران در مارس 10, عمده وال استریت به طور متوسط بودند تا بین 1.03 و 1.59 درصد پایین خود را از معاملات صبح قله بیش از 3 درصد است.

به اصطلاح “ترس سنج” یا VIX نوسانات شاخص پایین بود توسط 2.66 درصد از روز قبلی قله که به شکست بالاتر در روز دوشنبه بیش از در سال 2008 بحران مالی است. نوسانات بالا در سطوح انعکاسی از نوسانات بازار و outsized سرمایه گذار ترس است.

حرکت در اوراق قرضه همچنین پیش بینی افزایش اعتماد سرمایه گذاران با آمریکا 10 سال و 30 سال خزانه بازده بالا رفتن بیش از 9 درصد دوشنبه. این چشم انداز مثبت در عملکرد است که حرکت در جهت مخالف به قیمت یک نشانه آن است که خطر در تمایلات بازگشت به بازار است که دیروز با عجله به ایمنی فشار دادن معیار توجه داشته باشید 10 سال عملکرد به یک رکورد کم است.

Epoch Times Photo
جدول نمایش اصلی سه وال استریت شاخص سهام—شاخص S&P 500 (SPX) Dow Jones Industrial Average (DJI), Nasdaq Composite (IXIC)—همراه با VIX نوسانات شاخص و یا “ترس سنج” و آمریکا 10 سال و 30 سال اوراق قرضه در 12:57 همکاران در مارس 10 سال 2020 است. (TradingView)

قیمت نفت نیز دوباره در روز دوشنبه به وست تگزاس اینترمدیت و نفت برنت قراردادهای آتی نفت خام بیش از 11 درصد در 1:19 pm ET. در همان زمان گروه ovx بود قیمت نفت نوسانات شاخص پایین بود نزدیک به 10 درصد نشان می دهد برخی از ثبات پس از هدف قرار دادن رکورد در روز دوشنبه.

Epoch Times Photo
نمودار نشان وست تگزاس اینترمدیت آتی (UKOIL), قراردادهای آتی نفت خام برنت (USOIL) و گروه ovx بود قیمت نفت نوسانات شاخص در 1:19 ب. ظ و در تاریخ 10 مارس سال 2020 است. (TradingView)

‘طوفان کامل’

قیمت نفت خام دچار بزرگترین واحد-روز افت 30 سال در روز دوشنبه پس از عربستان سعودی شلیک اولین شلیک در جنگ قیمت بیش از آخر هفته.

دولت غول نفتی سعودی آرامکو در بیانیه ای گفت: 7 مارس که آن را برش رسمی آن قیمت فروش به صورت مارس برای تمام نمرات خام به تمام مقصد به مقدار تخفیف بی سابقه از نزدیک به 20 درصد در بازارهای کلیدی.

قیمت توهین آمیز آمد و پس از مذاکرات بین روسیه و سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) موفق به توافق بر سر کاهش تولید در هفته گذشته در میان coronavirus محور سقوط در تقاضا برای نفت.

“نگاه شما رو یکی از قدرتمند ترین کالاها در دست دو تا از بزرگترین ابرقدرت در جهان و آنها موافقت خود در آن گفت:” پیتر Tuchman, NYSE معامله گر در نظرات به مهر. “و شما پرتاب است که در بالای یک بازار که پر از اضطراب در مورد پتانسیل اقتصادی کاهش رشد اقتصاد جهانی با توجه به این ویروس که من حتی نمی فکر می کنم ما دیده نشده است و شما را تا پایان با یک طوفان کامل. این چیزی است که ما باید در امروز وجود دارد.”

شیب کاهش قیمت نفت را تکان داد گر اعتماد به نفس در سراسر جهان با سه بزرگ وال استریت به طور متوسط ثبت نام یکی از بدترین روز پس از بحران مالی 2008 و داو تجربه بزرگترین تا کنون تنها-بعد نقاط رها کردن.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im