بازارهای سهام نزول عمیق تر در Coronavirus خرید اینترنتی

نشانه های اولیه از یک bounceback در بورس های جهانی ثابت موقت به عنوان شاخص در سراسر جهان خود را ادامه داد اسلاید رو به پایین بر نگرانی در مورد سرعت گسترش coronavirus.

وال استریت شاخص داد تا برخی از دستاوردهای اولیه اواسط صبح جمعه با S&P 500 و Dow Jones هر دو پایین 1.16 درصد از 11:10 EST در حالی که نزدک کاهش یافته است 1.24 درصد است.

Epoch Times Photo
نمودار نشان دادن S&P 500 شاخص سهام در فوریه. 25, سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از TradingView)

بازارهای سهام ایالات متحده دچار بزرگترین ضرر و زیان از اواسط سال 2016 در میان ترس coronavirus ممکن است به شکلگیری یک بیماری همه گیر است که می تواند فلج جهانی زنجیره تامین و بزرگتر-از-انتظار می رود تاثیر اقتصادی.

“در کوتاه مدت بازارهای مالی تمایل به رانده شده توسط حرص و آز و ترس. و روز دوشنبه و ترس و تحت سلطه. مهم ترس است البته کروناویروس گفت:” رابرت جانسون, استاد امور مالی در Heider دانشکده کسب و کار دانشگاه علوم پزشکی هاربین. جانسون افزود که افزایش نامزدی چشم انداز بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) ممکن است تشدید دوشنبه بازار headwinds.

“اما یکی دیگر از عوامل ترس است که سرمایه گذاران با یک پتانسیل برنی ساندرز ریاست جمهوری و پیامدهای مدیکر برای همه است. نگاهی به ایالات بهداشت و درمان (UNH) سقوط کرد که حدود 8 درصد است. بسیاری از سرمایه گذاران در حال وحشت و با فرض بدترین مورد هر دو بالقوه جهانی همه گیر و سیاسی در ایالات متحده در معرض خطر” جانسون گفت: عصر فردا از طریق ایمیل.

روز دوشنبه شاخص S&P 500 با کاهش 111.86 امتیاز یا 3.4 درصد در حالی که داوجونز کاهش یافت 1,031.60 امتیاز و یا 3.6 درصد است.

قطره نمایندگی بزرگترین واحد-روز درصد می افتد برای هر دو شاخص پس از Feb. 8, 2018.

“در حالی که روز دوشنبه افت سومین نقطه قطره در داو در بازار و تاریخچه آن حتی در ثبت نام به عنوان یک بالا 20 درصد افت” جانسون افزود: قرار دادن روز دوشنبه بازار حرکت می کند در یک چشم انداز تاریخی. “یک مشکل با مردم با تمرکز بر داو است که آنها تمرکز بر نقطه قطره. 1000 نقطه سقوط از 29,000 نشان دهنده 3.5 درصد کاهش در حالی که در سال 1987 500 نقطه قطره به نمایندگی از 22 درصد کاهش است.”

‘بسیار قوی’ اقتصادی خرید اینترنتی

سهام اروپا ثبت بدترین زیان روزانه از ماه ژوئن سال 2016 در روز دوشنبه به عنوان گزارش از ویروس جدید در نقاط خارج از آسیا و نصب شده است.

پان-شاخص STOXX 600 شاخص در ابتدا افزایش 0.6 درصدی در روز سه شنبه قبل از سقوط حدود 0.3 درصد به عنوان بازارهای هضم تاثیر اقتصادی چشم انداز ویروس. قراردادهای آتی از STOXX 600 که به دنبال و می تواند کمک به ارزیابی سرمایه گذار انتظارات برای آینده بازار حرکت می کند به طور مشابه مشخصی در بازار باز قبل از بازگشت و تثبیت در اطراف سطح از روز دوشنبه ،

Epoch Times Photo

MSCI همه کشور های دنیا شاخص است که آهنگ های سهام در سراسر 47 کشور پایین بود 0.33 درصد 07:37 EST. شاخص دچار بزرگترین روزانه افت در دو سال در روز دوشنبه.

ایتالیا و اروپا بزرگترین COVID-19 کانون قرار داده است ده ها تن از شهرها در مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری با گزارش مقامات این کشور در هفتم ویروس مربوط به مرگ است.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته هشدار داده است که اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع خواهد بود “بسیار قوی” است اما گفت که او با اعتماد به نفس سرایت خواهد آمد تحت کنترل به زودی.

FTSE MIB, کلید, ایتالیایی, سهام, شاخص پایین بود 0.81 درصد در 08:20 EST در روز سه شنبه.

‘بسیار بزرگ’ تعداد موارد جدید در کره جنوبی

در روز سه شنبه کره جنوبی سخت است-آمار بازار موفق به 1.18 درصد تا با کره کامپوزیت شاخص قيمت سهام به دست آوردن 24.57 امتیاز.

این کشور سومین ملی در مجموع coronavirus عفونت پس از چین و ژاپن با اکثریت مرتبط به شهر Daegu.

“در دائگو تعداد موارد جدید که تایید شده توسط آزمایش بسیار بزرگ است و اگر ما نتوانیم به طور موثر بنیادی جامعه انتقال در این منطقه وجود دارد خواهد بود یک امکان بزرگ [که بیماری] گسترش در سراسر کشور” کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: در جلسه France24 گزارش شده است.

ژاپن Nikkei بود به 3.4 درصد در سه شنبه ابتلا جهانی فروش پس از بسته شده در روز دوشنبه در حالی که شانگهای تراشه های آبی کاسته 1.6 درصد است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im